Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

GTA IV, Uncharted, God of War 1,2,3. :(


Gerald Genta Solo Retro - zamienię lub sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi Need for speed Hot pursuit ... i nie zamierzam wyłączać konsoli aż do 7 55, no bo o 8 do pracy ;]

 

w Worda moja kobieta na pc cie śmiga ... ale przykre jest to ze duuużo niestety online gra cheaterów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej lidze jesteś? Ja czaję się do tego multi jak pies do jeża, boję się że rozwalą mnie w pierwszych pięciu minutach... Miałem ostatnio awarie neta więc nie skończyłem nawet kampanii, jak skończę, wezmę się za grę po sieci i jak znam życie, to wrzucą mnie do brązowej...

A tak odbiegając od tematu, to wie może ktoś z Was, czy mogę grać na swoim koncie z innego komputera niż ten na którym rejestrowałem grę? Podobno na becie nie można było tak robić...

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf, nie peniaj :)

Właśnie jedną z zalet nowego BN jest to, że dobiera Ci ligę i przeciwników to Twojego aktualnego skilla. I co z tego, że będziesz w Brązie? Przynajmniej będziesz toczył wyrównane pojedynki, a to jest lepsze i daje więcej zabawy imho niż granie z Pro i przegrywanie nawet nie wiadomo kiedy i dlaczego :) A gdy się wyrobisz to awansujesz.

I skąd taki pesymizm? Może wylądujesz w Platynie? :)

 

Podtrzymuje propozycję dla wszystkich grających w SC2: wymieńmy się nick.code`ami i zagrajmy coś for fun :)


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podtrzymuje propozycję dla wszystkich grających w SC2: wymieńmy się nick.code`ami i zagrajmy coś for fun :)

 

A co to jest ten nick.code? Adres z którego się loguję czy nick którego używam?

 

Ponawiam pytanie o logowanie się na betellnet z innego komputera. Wie ktoś może czy można?

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest ten nick.code? Adres z którego się loguję czy nick którego używam?

Jest to Twój nick używany na BN plus kod, czyli cyfra. Gdyż jak dodajesz przyjaciela na BN to właśnie podajesz te 2 rzeczy (ewntualnie chyba można również dodać przy pomocy maila). Kod możesz sprawdzić np. najeżdzając kursorem na swój portret na BN w prawym górnym rogu ekranu - po chwili pojawi się info z cyfrą.

 

Ponawiam pytanie o logowanie się na betellnet z innego komputera. Wie ktoś może czy można?

Oczywiście, że można. Wystarczy oryginalna gra zainstalowana i poprostu wpisujesz swój login (mail) i hasło.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobieranie przeciwników inteligentne to niezły pomysł.

Nie wiem jak działa ale podoba mi się.

 

Grałem jako kompletna łamaga po necie w jakąś strzelanke z przeciwnikami na levelu PRO

(to chyba było counter strike) no i w 90% przypadków moja gra wyglądała tak że zaczynałem, biegłem i po parunastu krokach padałem od snajperskiego strzału w głowę. Pozaostałe przypadki wyglądały tak że wykopywano mnie z gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa ... w głównym menu odkryłem że (PS3) naciskając L2,R2 na przemian wyrywamy się z krzesła ... i możemy podejść do jakiegoś komputera .... tylko nie wiem po co ta opcja ? co ona ma na celu ???

Wie ktoś ??

 

Taaa, podchodząc do komputera możesz (wklepując odpowiednią sekwencję klawiszy) odpalić gierkę z widokiem z góry :) .

 

Powiem Wam, że im dłużej gram w Multi, tym bardziej mi pasuje (po poznaniu mapek oczywiście).

W singla jak zwykle będę grał, jak sieć padnie (w Cod: MW2 miałem nagrane 28 dni online, i dopiero odpaliłem :) ).


Neln, ezn was nith mit wine, doch ez im glich waere (...)

Gotfryd ze Strasburga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już nie mogę doczekać się Gran turismo 5 na ps3 :) .Mam cichą nadzieję , że ta gra będzie po prostu hitem. Obowiązkowo jakaś fajna kierownica i można zarywać nocki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat chociaż może nie do końca powinienem :)

Nie chodzi mi konkretnie o gry, ale o konsole przenośne, czyli PSP.

Na dniach będę zmieniał operatora sieci komórkowej z Ery oczywiście na Play i jako, że nie potrzebuję telefonu z chęcią skorzystam z propozycji sieci i wezmę PSP za 1 zł ;)

Przechodząc do sedna sprawy. Nie znam się na konsolkach przenośnych i chciałbym zapytać Was speców, którą lepiej wziąć: PSP, czy PSP Go?

Osobiście bardziej skłaniam się ku tej drugiej (gratis 10 gier do ściągnięcia, przy pierwszej są dwie gry na UMD). Zaznaczam, że nie jestem maniakiem i nie będę grał dzień w dzień, a jedynie raz na jakiś czas więc te 10 gier, które są w zestawie miałbym pewnie na.... 4-5 lat?! :)

Czytałem wiele opinii na forach, ale przeważnie są to opinie ludzi, którzy nie wzięliby PSP Go, ze względu na brak możliwości przerobienia na pirackie oprogramowanie.

Niektórzy z opowiadających się za PSP3000 piszący o oryginałach mają na pewno rację, że oryginalne UMD da się dokupić za pół ceny, czego nie da się zrobić w przypadku PSP Go (tu już trzeba kupić nową grę i nie ma możliwości odsprzedania jej), ale tak jak pisałem dla mnie to nie argument bo i tak tych 10 gier nie przejdę w ciągu kilku lat.

Proszę Was (szczególnie osoby, które miały możliwość porównania 2 konsolek na żywo) o doradzenie mi, którą mam wybrać. Jak to wygląda od strony grafiki, dźwięku, poręczności itp. itd. :) Dodam jeszcze, że wielkość PSP 3000 by mi nie przeszkadzała.

Myślałem jeszcze o Playstation 3, ale wiem, że nie miałbym nawet czasu żeby ją podłączyć do TV, a co dopiero na niej grać :), a PSP ma mi służyć w wolnych chwilach (podróż i takie tam)

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się ze mną nie zgodzić ale psp to tylko kilka dobrych gier.Mój wybór byłby oczywisty PSP 3000 z racji na tanie i dostępne UMD.Na GO wygląda to już niestety inaczej.

Dla mnie psp to tylko i wyłączne emulacja psxa (seria FF,Chrono Cross itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, ceny gier nie są tu argumentem, bo zanim przejdę lub znudzą mi się gry, które są gratis minie kilka lat ;)

Chodzi mi głównie o jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca o to mi chodziło.

Te gry które dostaniesz w gratisie(w większości)znudzą się Tobie zanim włączysz start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca o to mi chodziło.

Te gry które dostaniesz w gratisie(w większości)znudzą się Tobie zanim włączysz start.

 

Szczerze mówiąc dawno nie grałem na grach, ale jak poczytałem tytuły to o wielu było głośno i np. takie GTA to raczej nie jest gra na 5 min

Podobno są to takie gry:

  • Assassin's Creed: Bloodlines
  • Avatar
  • FIFA World Cup 2010
  • Gran Turismo
  • GTA Vice City Stories
  • LittleBigPlanet
  • MotorStorm Arctic Edge
  • NFS: Shift
  • Pursuit Force: Extreme Justice
  • Wipeout Pure.

Z tego co kojarzę to większość jest na prawdę na dłuższy czas. Chyba, że na konsole przenośne są strasznie okrojone. Jeżeli tak to mnie popraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację gry na psp są okrojone w stosunku do konsol stacjonarnych.

Jedynie o ile się nie mylę Prince of Persia jakoś daje radę no i wspomniane GTA.

A takie Gran Turismo bez najważniejszego trybu kariery to śmiech na sali ot zwykłe arcade.

Czy LBP bez multi.

Jeśli chodzi o jakość to to jest ta sama konsola więc jakość jest taka sama.Różnić się może jedynie ekranem lcd na plus GO.

Bateria w GO pada podobno jeszcze szybciej czyli jakieś max 3-4h.

 

Polecam tą stronę do poczytania

http://forum.pspoland.pl/

Edytowane przez waldii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Waldii za podpowiedzi. Może jeszcze ktoś się wypowie ;)

Jeżeli jedynymi przesłankami za zakupem PSP 3000 będzie tańszy zakup gier to mimo wszystko chyba zdecyduję się na tą poręczniejszą (?) wersję. Właśnie o tą poręczność mi najbardziej chodzi. Zależy mi na opinii osoby, która miała obie konsole i może je porównać.

Edit: Przeczytałem kilka wątków na forum psp i argumentem osób, które się opowiadały za 3000 był brak możliwości przerobienia na piraty, co dla mnie jak już pisałem argumentem nie jest.

Obraz w PSP Go podobno wygląda lepiej bo jest ta sama rozdzielczość co w PSP 3000 ale na mniejszym o pół cala ekranie.

Starzy wyjadacze stwierdzili, że dla nowych osób (nie obcujących wcześniej z PSP) lepsze może być Go.

Na pewno na minus dla Go brak możliwości samodzielnej wymiany baterii.

Chyba jednak Go wygrywa, ale proszę o więcej opinii.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wszystkim gothica 4 , naprawde konkretny rpg a jezeli chodzi o fps to bedzie to bad company 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Waldii za podpowiedzi. Może jeszcze ktoś się wypowie :)

 

Powinieneś pójść do sklepu i pograć na obu ponieważ dla mnie Psp Go jest po prostu niewygodna. Mam Psp od kilku lat i jakiś czas temu jak zobaczylem psp go to też myślałem na zmianą ale tylko do momentu aż zacząłem na niej grać. Jest po prostu niewygodna. Oprócz tego nie przekonuje mnie ten slider, który wyrabia się ponoć dość szybko. No i ekran w psp go jest mniejszy. Na plus psp go to wbudowana pamięć 16 gb i jak się nie myle to jest też wersja 32 ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej lidze jesteś? Ja czaję się do tego multi jak pies do jeża, boję się że rozwalą mnie w pierwszych pięciu minutach... Miałem ostatnio awarie neta więc nie skończyłem nawet kampanii, jak skończę, wezmę się za grę po sieci i jak znam życie, to wrzucą mnie do brązowej...

A tak odbiegając od tematu, to wie może ktoś z Was, czy mogę grać na swoim koncie z innego komputera niż ten na którym rejestrowałem grę? Podobno na becie nie można było tak robić...

 

We wszystkich 4 opcjach jestem w lidze platynowej na różnych miejscach. Poczynając od 4 kończąc jakoś na 53.

Możesz grać na swoim koncie z innego kompa ponieważ wszelkie osiągniecia gry są zapisane na serwerach battle.net. W becie było dokładnie tak samo. Jedyne czego NIE MOŻESZ to podać komuś loginu i hasła aby ten zalogował się w tym samym czasie co Ty na Twoje konto z innego kompa. Grozi to banem konta battle.net. <_<


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, warto kupic nowego PESa 2011 ? gralem jak dotad w 2010 i mnie nie zachwycil.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem rodzince pod choinkę PS3.

 

Mam 5 letnią córkę i chciałbym, żebyście doradzili mi jakieś gry dla niej na tą konsolę.

 

Wiem, że kupię jej EYE PET, ale chciałbym jeszcze coś dokupić.

 

Czekam na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiałem kiedyś starsze odmiany tej gry, ale nie pamiętam jak to było z poziomem trudności bo dawno w to nie grałem.

Nie wiem, czy nie będzie za ciężkie dla 5latki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.