Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam gry z serii Lego, mój sześcioletni łobuz je uwielbia. Ma Harego Portiera, Star Wars i Indiana Jones. Na początku trzeba trochę pomóc ale z czasem dzieciak nabierze wprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek przypomniałeś mi wiele godzin spędzonych przy Lemingach ;) Myślę, że się nada ;) Co do Lego to poszukam czegoś dla dziewczynki ;)

 

Póki co dziękuje i czekam na więcej propozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek przypomniałeś mi wiele godzin spędzonych przy Lemingach ;) Myślę, że się nada ;) Co do Lego to poszukam czegoś dla dziewczynki ;)

 

Póki co dziękuje i czekam na więcej propozycji

 

Sam sobie przypomniałem :)

Jeszcze przypomniała mi się inna gra, którą uwielbiałem.

Kurushi na pierwszą Playstation. Na PS3 chyba też została wydana, ale ona może być trochę za trudna dla 5 latki (szybko trzeba działać)

http://www.youtube.com/watch?v=HhQ0Hk7VpyE&feature=related

Ze starych gier (bo praktycznie tylko takie znam :)) na pewno Worms. Przy robaczkach też była świetna zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi się przypomniało coś takiego:

Moim zdaniem fajna gierka dla dzieci (kilka części tego było)

 

a z "nowości" (czyt. nowości dla kogoś kto ostatni raz na konsoli grał kilka lat temu) przypomniało mi się, że reklamowana była taka gierka:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal kup Fife 11.lepsza deko.ale Pes 11 tez wymiata.polecam.tyle ze ja ide teraz w kinecta ;) ogolnie to ostatnio wole strzelanki tyle ze on-line ;) albo PC.Starcraft to jest to.albo Footbal menager ;) 2011.miodzio.polecam tez nowego Assasyna.po sieci mozna sie fajnie mordowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałbym również Little Big Planet - jedynkę możesz w dobrej cenie wyrwać w wersji GOTY PL (Game Of The Year), a dwójka ma mieć premierę w styczniu.

 

Moja pięciolatka zagrywała się w część pierwszą, więc zapewne nie będę miał wyjścia i szarpnę się też na dwójkę (plus Move) ;) .


Neln, ezn was nith mit wine, doch ez im glich waere (...)

Gotfryd ze Strasburga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Big Planet już jest załatwione od wujka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście drugiego pada masz, coby wspomóc czasem córę drugim Sackboyem? ;)

Zdecydowanie bardziej grywalny tytuł (jak zresztą większość gier z możliwością łupania na 2 pady)...


Neln, ezn was nith mit wine, doch ez im glich waere (...)

Gotfryd ze Strasburga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pady będą B) Tak więc pewnie nie będę mógł jej do spania zagonić B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wziąłem PSP 3004 bo Go nie mieli i trzeba by zamawiać przez internet i takie tam. Jakby ktoś miał na sprzedaż gry na PSP w rozsądnych cenach to proszę pisać na PW <_<

Wciąga to małe g... Dobrze, że nie skusiłem się na PS3 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wziąłem PSP 3004 bo Go nie mieli i trzeba by zamawiać przez internet i takie tam. Jakby ktoś miał na sprzedaż gry na PSP w rozsądnych cenach to proszę pisać na PW :lol:

Wciąga to małe g... Dobrze, że nie skusiłem się na PS3 :)

 

Z gier to obowiązkowo Lumines i ockniesz się po nowym roku <_< .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2010 na PS3 - az mnie kciuki juz bola <_<

 

Na dniach planuje kupic sobie specjalny fotel i kierowniczke z pedałami.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy innymi Gran Turismo dostane pod choinke <_<


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie jeszcze pod kierowniczke? nowy need for speed jest dobry? Grał ktos?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie ściganie preferujesz.

Czy to ma być lajtowe jak NFS, hardcorowe jak GTI Legends, czy pół na pół jak Colin?


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realistyczne jak F1 2010 czy Gran Turismo. Z nfs podobal mi sie undegrand... Cos w tym stylu <_<


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może umówimy się po nowym roku na jakieś ściganki, po sieci na PS3 ?

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak wziąłem PSP 3004 bo Go nie mieli i trzeba by zamawiać przez internet i takie tam

 

Cóż, trochę wtopiłeś z tym PSP, bo to niemalże końcówka żywota tej konsoli. Poza tym 3004 jest bardzo ograniczona w stosunku do poprzednich wersji tej konsoli, więc fun również jest mniejszy. Moim zdaniem trza było brać PS3 <_<

 

A ja ostatnio zagrywam w Modern Warfare 2 po sieci. O ile gierka jest bardzo średnia w singlu to po sieci po prostu wymiata(chociaż nowy Medal of Honor wymiata bardziej :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wiem ze to PS3 nie było dla pociechy tylko dla Ciebie ! <_<

 

Twoja luba dała sie nabrac na pytanie - kochanie kupimy dziecku playstation na mikołaja? :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była jej propozycja :lol:

 

Pociecha też skorzysta <_<

 

To co może jakaś Fifka po sieci ? Jak się ogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pesa chetnie <_<


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, trochę wtopiłeś z tym PSP, bo to niemalże końcówka żywota tej konsoli. Poza tym 3004 jest bardzo ograniczona w stosunku do poprzednich wersji tej konsoli, więc fun również jest mniejszy. Moim zdaniem trza było brać PS3 <_<

 

A ja ostatnio zagrywam w Modern Warfare 2 po sieci. O ile gierka jest bardzo średnia w singlu to po sieci po prostu wymiata(chociaż nowy Medal of Honor wymiata bardziej :) ).

 

Czy ja wiem, czy wtopiłem. Moim zdaniem nie :lol: Ograniczona? W jaki sposób? Jeżeli chodzi Tobie o brak możliwości gry na piratach to dla mnie żadne ograniczenie :)

Końcówka żywota? Zanim ja przejdę wszystkie interesujące tytuły, które już zostały wydane na PSP to rozpadnie się konsola, albo odpadną mi palce :)

Mnie tam się wydaje jak na razie, że to najlepiej wydane 1 zł w moim życiu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo ... spoko giera ... ciekawe wyścigi ... licencje ciężkie czyli tak jak trzeba .

Szkoda że tylko niektóre samochody mają możliwość widoku z kokpitu :/

Veyron bez widoku ... kpiny !

9/10

 

Co do NFS ... Hot Pursite - Pure Arcade ! Wymiata ... wciąga ... gameplay rewelka ...

Co do grafy ... nie odstaje od Gt moim zdaniem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.