Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się ze mną wygrać? Powiedz to tym 200 <czy tam ileś> graczom, którzy mnie rozwalili :)

 

Na pewno oszukiwali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yanek, muszę sprostować - zainstalowałem specjalnie SC2 żeby sprawdzić, bo nie wydawało mi się aby to w co grałem było hardcore, i faktycznie - nie mam ukończonego trybu brutal :) Wiedziałem że ukończyłem 3 tryby, ale nie skojarzyłem że były 4, tak czy inaczej na hard mam zaliczone wszystko włącznie z mini-kampanią protosów


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ja przeszedłem kampanię na Hard i styka. Potem od razu reinstal na ver. ang. i gra multi. Nie chciało mi się męczyć podchodzeniem kilka razy do tej samej misji tylko po to aby zaliczyć na Brutalu.

Jeśli nie grałeś multi, to polecam. To zupełnie inna zabawa niż single.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skonczylem Mafie 2.. wrazenia .. za krótka, i zakonczenie mnie rozwaliło.. zupelnie sie go nie spodziewałem.. fakt ze koniec jak w dobrym filmie, ale niesmak mi pozostal .. hmm


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze w które grałem (dawno temu) to CHRONO CROSS, GRAN TURISMO, TENCHU, METAL GEAR SOLID

Wszystkie na PS

 

Vasquo1292239649ccjp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nawet nie widziałem tego tematu ^^, sam też często pogrywam w różne pierdoły, ostatnio league of legends, diablo, sacred,CCG, zdarzyło mi się też grywać w cod mw 1 i mw 2 (czekam na 3 część), co do sc, to nawet nie umiem pokonać najprostszego "komputera" więc myślę iż ew. na BN mogę pozamiatać albo poobserwować ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z wielką niecierpliwościa wyczekuję Battelfiled-a 3 oraz Hitman-a 5 :rolleyes:


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze w które grałem (dawno temu) to CHRONO CROSS, GRAN TURISMO, TENCHU, METAL GEAR SOLID

Wszystkie na PS

 

...

Ja do tej listy dodałbym jeszcze Final Fantasy.

 

Ja obecnie gram w Crysis 2 - gra się przyjemnie, ale odnoszę wrażenie, że druga część jest o wiele łatwiejsza nić pierwsza :rolleyes: Ktoś ma podobne zdanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej listy dodałbym jeszcze Final Fantasy.

 

Ja obecnie gram w Crysis 2 - gra się przyjemnie, ale odnoszę wrażenie, że druga część jest o wiele łatwiejsza nić pierwsza :P Ktoś ma podobne zdanie ?

 

Chyba Ja :rolleyes:, dla mnie zrobił się trochę za mocno arcadowy :/


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak napisałem w innym temacie - gram w Starcrafta 2 - nick ten sam co na forum. Ale czasami zmieniam na Total War Rome :rolleyes:


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Starcraftowców jest kilku :rolleyes:

 

Ja, poza SC2, staram się w wolnym czasie przejść Wiedźmina 2.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z wielką niecierpliwościa wyczekuję Battelfiled-a 3 oraz Hitman-a 5 :)

No obie gry zapowiadają się bardzo ciekawie. W tym roku czekam jeszcze na Gears of War no i MW3 :)

Obecnie gram w LA Noire - polecam dobra giera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z wielką niecierpliwościa wyczekuję Battelfiled-a 3 oraz Hitman-a 5 :)

I ja również :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obie gry zapowiadają się bardzo ciekawie. W tym roku czekam jeszcze na Gears of War no i MW3 :)

Obecnie gram w LA Noire - polecam dobra giera.

 

 

Ja utknąłem w połowie gry LA Noire i nie mam jakoś mięty na więcej ...

Może muszę natchnienia dostać na tą grę .

Ogólnie czuję że albo wyrastam z gier, albo te gry które teraz klecą już nie bawią tak jak np. stare platformówki typu Crash Bandicoot albo Spyro The Dragon !

 

Czekam z wypiekami na twarzy na Max Payne'a 3 . ale boje się że będzie to zmaszczona gra :)

Edytowane przez Jimi Jump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja utknąłem w połowie gry LA Noire i nie mam jakoś mięty na więcej ...

Może muszę natchnienia dostać na tą grę .

A wiesz że miałem dokładnie tak samo. W pewnym momencie gra staje się nudna ale potem znowu jest bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman-a 5 :)

 

 

NMW3 :)

 

 

 

Hmm, blood money, przeszedłem, na każdym poziomie, przyjemna gra, łatwa dosyć ale niektóre motywy fajne :) nowy hitman zapewne też będzie niezły :) .

 

MW3 - Mam nadzieję iż multi nie będzie tak zwichrowane, jak w mw 2 - choć single było rewelacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gier, również mam wrażenie, że się "starzeje" - jakiś czas temu zakupiłem sobie ps3, x-boxa i Wii, na bieżąco nie wiedzieć po co kupuje nowe gry, a jak pogram kilka godz. w tygodniu, to jest dobrze. Nie mam już takiej radochy z grania jak kiedyś :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1

 

mam to samo. kiedys gralem i rzeczywiscie sie wciagalem. teraz godzina raz na dwa dni i nawet nie mam ochoty wiecej. chyba granie na ps3 to nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Panowie małą rozgrywkę w Starcrafta 2 skoro jest nas tak wielu :) jakieś 3vs3 czy 4vs4 ?? Co wy na to ? Wyniki oczywiście opublikujemy na forum.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję Panowie małą rozgrywkę w Starcrafta 2 skoro jest nas tak wielu :) jakieś 3vs3 czy 4vs4 ?? Co wy na to ? Wyniki oczywiście opublikujemy na forum.

 

Jestem za - przyznam się od razu że w 4v4 jestem lidze brązowej ale radzę sobie :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za - przyznam się od razu że w 4v4 jestem lidze brązowej ale radzę sobie :)

A to lepiej nie bede sie chwalil bo nie bedziecie chcieli grac :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna czy arcy? Poza tym powiedziałem tylko o sobie - a w potyczkach 4x4 zdarzało się wygrać z graczami z wyższych lig - poza tym to tylko gra :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram tylko 1v1.

Osobiście uważam, że więcej niż 2v2 to już jest przypadek lub kto kogo pierwszy zaatakuje. Więc skill nie jest aż tak istotny. Ale mogę się mylić, wszak nie grałem w te tryby.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.