Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że to kolejna gra w której rana po kuli goi się w ciągu 3sekund? Producenci nie mają już chyba ambicji na tworzenie prawdziwych symulatorów - jak dla mnie wszystko mogłoby się zatrzymać na pierwszym Operation Flashpoint (jeśli chodzi o grywalność i realizm)

 

Ale nie powiem, pograłbym ;)

 

Dlatego to tylko gra :rolleyes: Mnie osobiście irytowało by jakbym dostał kulkę i musiałbym czekać do końca 20 minutowej rundy.


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie BF>MW 3... MW3 to w zasadzie praktycznie mw 2....

 

No cóż wyjście jedno - trzeba kupić obie ! :rolleyes: zapewne najpierw kupię mw, jak mi nie spasuje to będzie BF 3, ale kurde gameplay BF'a miażdży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 = więcej zabawy. Moi koledzy napalili się swojego czasu na Black klOPS :rolleyes: porażka. Są gusta i guściki, ale jeśli rozmawiamy o multi to tylko battlefield.

 

Największym minusem CoD-a będzie jego "otoczka finansowa" DLC mają być normalnie za kasę. Ponoć nic gracz nie dostanie za darmo. Z tego co obiło mi się o uszy, ma być wypuszczonych sporo map, za które trzeba będzie słono zapłacić.


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gra ktos w WoT? to gra o czolgach on-line :D super sprawa.

 

 

Nie grałem ale kumpel mocno zachwalał. Aż muszę chyba sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to tylko gra :) Mnie osobiście irytowało by jakbym dostał kulkę i musiałbym czekać do końca 20 minutowej rundy.

 

No w grze tego typu taki realizm byłby zdecydowanie przesadny. W Bad Company 2 mam na liczniku ponad 200h, ale to nie zmienia faktu że gra jest już od długiego czasu bardzo monotonna - choć na początku zachwycała, podobnie jak BF3.

 

Zagrałbym w coś bardziej wymagającego - i co najważniejsze w coś co daje dużą satysfakcję (jak to było za czasów Operation Flashpoint), do tego możliwość realnej współpracy między graczami. w BF każdy leci na zbity ryj, a współpraca kończy się na odrodzeniu obok któregoś z członków drużyny :D


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Americas Army jest dość ambitną grą. Samo bieganie na pewno nie wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee BF 3 wymaga visty albo w7 :);):):D:) v to badziewie, a w7 i tak nie mam skąd wziąć.... to problem sam się rozwiązał.... zostaje tylko mw 3

 

fail że dopiero dziś rano o tym przeczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak rozmawiacie o tych fps'ach, to może mi coś polecicie? Jestem niedzielnym graczem (grającym co drugą niedzielę :D ), gram tylko w singlu jak na razie i właśnie ta opcja mnie interesuje. Mam Medal of Honor (ten stary z II WŚ), Mass Efect 2 i Battlefielda Bad Company 2. Wszystkie te gry mi się podobają.

 

Szukam: fps shootera, czegoś wojskowego, z rozbudowanym singlem (multi może nie być), z fajną grywalnością, niekoniecznie nowości (kupuję starsze gry za ok 70-100 zł i gram sobie, jest wiele gier w które jeszcze nie grałem a są tego warte, nowości za parę miesięcy też zejdą do interesujących mnie cen :) ).

 

Piszecie o Call of Duty. Warto na nie zwrócić uwagę? A jeśli tak, to na jakie części (szukam czegoś nie najnowszego ale też nie najstarszego).

 

 

edit: ożesz kurde nie napisałem na czym gram ---> XBOX 360 ;)

Edytowane przez laferty

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak rozmawiacie o tych fps'ach, to może mi coś polecicie? Jestem niedzielnym graczem (grającym co drugą niedzielę :D ), gram tylko w singlu jak na razie i właśnie ta opcja mnie interesuje. Mam Medal of Honor (ten stary z II WŚ), Mass Efect 2 i Battlefielda Bad Company 2. Wszystkie te gry mi się podobają.

 

Szukam: fps shootera, czegoś wojskowego, z rozbudowanym singlem (multi może nie być), z fajną grywalnością, niekoniecznie nowości (kupuję starsze gry za ok 70-100 zł i gram sobie, jest wiele gier w które jeszcze nie grałem a są tego warte, nowości za parę miesięcy też zejdą do interesujących mnie cen :) ).

 

Piszecie o Call of Duty. Warto na nie zwrócić uwagę? A jeśli tak, to na jakie części (szukam czegoś nie najnowszego ale też nie najstarszego).

 

 

edit: ożesz kurde nie napisałem na czym gram ---> XBOX 360 ;)

 

CoD to mało ambitny produkt dla fanów biegania i "szczelania" we wszystko co się rusza. Równie dobrze możesz pograć w Counter Strike Source, podobny poziom. Jeśli chodzi o coś bardziej ambitniejszego to Bad Company 2, wymieniony Battlefield 3, lub Americas Army.


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tessio dzięki ---> wezmę Twoją propozycję pod uwagę, bo wydaje się ciekawa ;) Choć szczerze przyznam, że w pierwszej kolejności myślałem, żeby kupić Red Dead Redemption, jeśli chodzi o klimaty westernowe. Może RDD to nie fps ale podobno fajna gierka - wciągająca i dość długa.

 

Ale na teraz szukam czegoś wojenno-współczesnego :D

 

Dziubasek ja szukam czegoś przede wszystkim na singla, czy któryś CoD ma w miarę długi ten tryb? Wielkich ambicji po takich grach się nie spodziewam. To ma być relaks, miód i akcja! Bardziej niż na fabule zależy mi na grywalności oraz długości kampanii.

 

A co myślicie o tej polskiej grze Sniper? Warta wydania na nią pieniędzy, czy lepiej odłożyć zakup na później?

Edytowane przez laferty

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie miałem już w co grac (skończyłem wszystkie CoD, batelfildy, medale itp, gram we wszystko gdzie morduje się ludzi ;) ) to przeszedłem tego Snipera, ale szału nie robi. Lepiej kup coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I która gra Ci się najbardziej podobała? Gdybyś podał jakąś krótką kolejność, to już w ogóle byłoby super ;)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD to mało ambitny produkt dla fanów biegania i "szczelania" we wszystko co się rusza. Równie dobrze możesz pograć w Counter Strike Source, podobny poziom. Jeśli chodzi o coś bardziej ambitniejszego to Bad Company 2, wymieniony Battlefield 3, lub Americas Army.

 

No w sumie nie powiedziałbym że CoD to mało ambitny produkt poza tym z Battlefieldem 3 też bym poczekał z polecaniem tej gry dopóki się ona nie ukaże.

Faktycznie CoD jest grą śrenią w multi ale kolega pytał o singla.

 

A koledze laferty poleciłbym Bioshock, nie jest to klimat wojskowy i gra nie jest nowa ale polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem ze czekam raczej na CoD niz na BF3. Gram glownie multi i cenie wlasnie dynamike rozgrywki CoD. Bardzo przypomina mi stare czasy kiedy grywalo sie w Q3Arena itp. Niezbyt podoba mi sie granie multi w gry "pływające". Nienawidze tych wszystkich smaczkow typu odpadajace kafelki, dymy, łuski, pływająca broń. W multi liczy sie dynamika rozgrywki. Z kolei w single BF miażdży CoDa. Dlatego zakupię obie :(


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie powiedziałbym że CoD to mało ambitny produkt poza tym z Battlefieldem 3 też bym poczekał z polecaniem tej gry dopóki się ona nie ukaże.

Faktycznie CoD jest grą śrenią w multi ale kolega pytał o singla.

 

A koledze laferty poleciłbym Bioshock, nie jest to klimat wojskowy i gra nie jest nowa ale polecam.

 

Gram już przeszło 7 lat w multi i raczej mam sprawny efekt hallo, są gusta i guściki ale CoD nigdy mi nie przypadł. Nie lubię takiej rypany i biegania tylko dla unlocków, a niestety CoD taki jest. Zresztą o poziomie gry świadczy intensywność jej wypuszczania, z tego CoD-a zrobiła się telenowela i co rok wychodzi nowy super extra. Single może i efektowny ale strasznie krótki. Jak dobrze wspomniał kolega Marcinkowski to taki Q3Arena w wydaniu militarnym. Dlatego poleciłem też Counter Strike bo ta sama deseń.

 

Battlefielda poleciłem na podstawie bety, która powaliła mnie rozgrywką klimatem i jakością ogólną gry. Polski Sniper można przejść, polecam tez DEAD ISLAND ciekawa warta sprawdzenia Polska produkcja.


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już przeszło 7 lat w multi i raczej mam sprawny efekt hallo, są gusta i guściki ale CoD nigdy mi nie przypadł. Nie lubię takiej rypany i biegania tylko dla unlocków, a niestety CoD taki jest. Zresztą o poziomie gry świadczy intensywność jej wypuszczania, z tego CoD-a zrobiła się telenowela i co rok wychodzi nowy super extra. Single może i efektowny ale strasznie krótki. Jak dobrze wspomniał kolega Marcinkowski to taki Q3Arena w wydaniu militarnym. Dlatego poleciłem też Counter Strike bo ta sama deseń.

 

Battlefielda poleciłem na podstawie bety, która powaliła mnie rozgrywką klimatem i jakością ogólną gry. Polski Sniper można przejść, polecam tez DEAD ISLAND ciekawa warta sprawdzenia Polska produkcja.

 

Jeśli chodzi o multi to zgadzam się w 100% chłopaki z Dice wiedzą co robią. Jeśli dobrze pamiętam oni również robili multi do nowego MoH'a.

Natomiast jeśli chodzi o singla to poczekajmy do piątku i zobaczymy. Moim zdaniem będzie gorszy niż single w CoD który jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o multi to zgadzam się w 100% chłopaki z Dice wiedzą co robią. Jeśli dobrze pamiętam oni również robili multi do nowego MoH'a.

Natomiast jeśli chodzi o singla to poczekajmy do piątku i zobaczymy. Moim zdaniem będzie gorszy niż single w CoD który jest świetny.

 

Na temat singla póki co się nie wypowiadam bo multi mnie zauroczyło :rolleyes: pewnie będzie tak jak w przypadku Bad Company 2, w singlu tylko dwie misje przeszedłem a tak to multi :)


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie battlefielda 3 w porównaniu do bety zauważam lepszą optymalizacje. Odpaliłem singla na początek i po 5 min Multi i już tak pozostanie może co-op?a sprawdzę. Super gra. Z Codem mam problem mógłbym grać dla zabawy ale jak wydaja gre potem 2-3 DLC po 50 zl to ja dziekuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady. Na pierwszy rzut kupiłem Bioshocka 1 i 2 oraz niejako przy okazji wpadło Brothers in Arms Hell's Highway.

 

Następne w kolejce są Red Dead Redemption, seria Call of Duty i jak się uda upolować w dobrej cenie to Medal of Honor 2010 oraz Call of Juarez.

 

 

Jak sądzicie, które części Cod są najfajniejsze w sniglu? Biorę pod uwagę: World at War, Modern Warfare 1 i 2 oraz Black Ops.


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Ps3 rąbie z kumplem z pracy w fifkę. Oczywista już po pracy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.