Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ja właśnie wróciłem, byłem jeszcze kupić Red Dead Redemption :)

 

edit: dobra... kupiłem jeszcze call of juarez. Jak coś tessio, będzie na Ciebie :)

 

Napiszcie mi o tym CoD, bo nie wiem co robić.

 

edit 2: co za głąb ze mnie... nie zauważyłem i kupiłem inną Call of Juarez, niż tessio polecałeś. Wyrzuciłem kasę na jakąś przedpotopową wersję :rolleyes: Ale się wkurw...

Edytowane przez laferty

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mw 1 i mw 2 mają dobrą (dość krótką) ale naprawdę dobrą fabułe w singlu,napewno się nie znudzisz, cod 1 i 2 mi się nie podobał osobiście ale to już zależy od preferencji gracza :).

 

Co do mw 1 i mw 2 to lepiej grać w obie części , a napewno nie zaczynać od samej 2.

 

Motyw z Coj'em mnie zmiażdżył :) (nie żebym był chamski, ale przedpotopowa wersja - to brzmi epicko :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit 2: co za głąb ze mnie... nie zauważyłem i kupiłem inną Call of Juarez, niż tessio polecałeś. Wyrzuciłem kasę na jakąś przedpotopową wersję :) Ale się wkurw...

 

No kiedyś to pewnie by Ci się podobała ta gra, ale dzisiaj może byc lipa :) Nie lubię polecac, bo większości osób Bioshock bardzo się podoba, a ja odinstalowałem po 20 minutach :) Mam spaczony gust...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie wciągnął BF3:))) Myślałem, że Americasa nie przebije grywalnością i się mocno pomyliłem :) Gram na PS3, jakby co mój login na PSNID i Battlelog:brabusrocket1. Podobno niezły jest też tryb CO-OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie wciągnął BF3:))) Myślałem, że Americasa nie przebije grywalnością i się mocno pomyliłem :) Gram na PS3, jakby co mój login na PSNID i Battlelog:brabusrocket1. Podobno niezły jest też tryb CO-OP.

Właśnie miałem Ci zaproponować, wspólną grę a tu PS3 :/ Szkoda :) Ja tylko PC.


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale zamieniłem stacjonarkę na lapka i gram na nim tylko w SC2. Przynajmniej na PS3 mam pewność, że gry dają radę. Znajomi narzekaja na sprzęt przy BF3 a ja póki co na sterowanie padem, chociaż podobno da sie nieźle wymiatać jak człowiek przywyknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie a propos gier, ma ktoś z okolic Wrocławia może PS2, najlepiej przerobione albo z wgranym FMCB na karcie pamięci? Chcę zaktualizować soft na karcie pamięci, coby się dało szerzej wykorzystać konsolę :) Niestety do operacji wymagana jest już otwarta konsola, ale że to stary sprzęt to ciężko takie cudo znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...większości osób Bioshock bardzo się podoba, a ja odinstalowałem po 20 minutach :) Mam spaczony gust...

 

Uwierz mi, że gdybyś dał tej grze więcej niż 20 minut, to by Ci się spodobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o premierze CoD MW3 ;)

 

 

Idzie, w przyszłym tygodniu pewnie skrobnę wrażenia :).

Edytowane przez arhol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę - jeszcze 5 godzin w pracy, i... MW3 :)


Neln, ezn was nith mit wine, doch ez im glich waere (...)

Gotfryd ze Strasburga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polećcie coś fajnego na xboxa360. Poza fifą prawie w nic nie gram.

Oczywiście głównie z braku czasu ale czasami mam ochotę zarwać nockę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko multi ;) Ogólnie większych zmian co do MW2 nie zauważyłem. Jest trochę lepiej graficznie, sa nowe tryby rozgrywki. Obecnie aby zagrac we wszystkie mozliwe tryby trzeba osiagnac odpowiedni poziom postaci. Dodatkowo tryby sa podzielone na dwa rodzaje, dla początkujących i zaawansowanych. Giera jak to CoD - bardzo dynamiczna. Ogolnie dobrze sie gra w multi B) Tak jak w MW2.

P.S. Chyba nie ma atomówki w perkach.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dopiero się instaluje... może koło 21 coś napiszę jak pogram -,-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa nie widze atomówki B) Jest za to nalot pięciu śmigłowców na raz :D oraz nalot samolotu Ospray (chyba tak to sie pisze).

Podobają mi się scenerie rodem z afryki B) Szczególnie postacie afrykańskiej milicji, rodem z "The best film company in Uganda" ;)

http://www.youtube.com/watch?v=tJe58VNS7aw

 

TEBATUSASULA!


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. co by tu rzec, póki co odczucia mam mieszane... prawie jakbym grał w kalkę mw 1 + mw 2... strasznie posklejane to wszystko.

 

Zatrzymałem się póki co... jakiś (*)(*)(* błąd mi wyskakuje.... może jeszcze później pogram.

 

Niestety szału niema póki co, choć może z czasem się rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polećcie coś fajnego na xboxa360. Poza fifą prawie w nic nie gram.

Oczywiście głównie z braku czasu ale czasami mam ochotę zarwać nockę.

 

Ja od siebie mogę Ci polecić Mass Efect 2 oraz Assassin's Creed: Brotherhood - obie gry tłumaczone, długie, wciągające i dość tanie. Polecam jeszcze Read Dead Redemtion, też bardzo fajny i długi ale nie tłumaczony.

 

Poszukaj na youtubie tłyuł gry plus "recenzja OG" - może coś pomoże w wyborze.


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mający Mw 3 - Wyskakuje też wam error w misji w Hamburgu?

A masz oryginał? Czytałem gdzieś że w piracie jakieś błędy wyskakują. Na steamie juz w pierwszym dniu premiery byl dostepny dosc sporych rozmiarów patch.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.