Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy gra ktoś z Was w GT5 ?

Mam pytanie ... jak do jasnej Anielki zdobyć Toyote FT86 II Concept ?!?!?!? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ! Niby znalazłem gdzieś w necie jak ją dostać Toyote FT 86 II concept ale sposób nie zadziałał :P

 

Dowody na to że to auto istnieje w GT5 :

 

Photo F664i - Gran Turismo 5

 

Photo F661i - Gran Turismo 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bumer

Ja nie mam i mieć nie będę :) .Nie lubię FPSów pod tym względem ta generacja jest tragiczna...

Gdzie gry na miarę Soul Reavera,Primala??

Czy dobre jrpg :)

 

A przepraszam jedyny FPS jaki łykam bez popity to Metroid Prime :)

 

Bo FPS dopiero zyskuje z multiplayerze. Battlefield 3 z prawdziwymi przeciwnikami wymiata. Byłem zagorzałym fanem CoD, ale gdy zagrałem z B3, to Modern Warfare 3 poszedł w odstawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ! Niby znalazłem gdzieś w necie jak ją dostać Toyote FT 86 II concept ale sposób nie zadziałał :)

 

Dowody na to że to auto istnieje w GT5 :

 

 

 

Ciekawe jakie wnętrze tego samochodu jest w GT5. W koncepcie było piękne, w serii będzie kicha :) Tylne światła też już sknocili. No ale to nie ten temat :D

 

Ja po Skyrim znowu wróciłem do EVE Online, bo czegoś mi brakowało. Do tego wyszła ostatnio aktualizacja z ciekawymi poprawkami.

"Jara" mnie ten ogromny świat i stopień skomplikowania całej gry, a także możliwość wyboru sposobu życia.

Każda kropeczka połączona linią na poniższym wycinku galaktyki to system do odwiedzenia, który zwykle posiada kilka planet, satelitów i stacji orbitalnych, a w każdym setki użytkowników. Średnio 40-50tyś. luda na jednym serwerze.

 

evespace.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Co więcej oprócz systemów do eksploracji wiele czarnych dziur i anomalii grawitacyjnych gdzie też można skoczyć zrobić jakieś wykopaliska czy ubić kilku piratów, lub może zaatakować jakiś sojusz userów :) Na razie na zawieranie paktów i podbijanie rejonów w dużych bitwach jestem za cienki. Handel, produkcja czy górnictwo trochę nudnawe, może później tym się zajmę jak będę potrzebował zarobić miejscowej waluty i zamienić ją na abonament. Aktualnie w weekend uczyłem się skanowania przestrzeni; trudne, ale po 2 godzinach nieźle to już rozpracowałem.

 

evescan.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

To tyle na te chwilę w mini recenzji, może kogoś trochę zachęciłem do gry dla starszej młodzieży w wieku około 30-40 lat :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bumer

A moze zrobimy jakas forumowa, weekendowa rozpierduche w jakiegos FPSa? W CSa czy Battlefielda, CoD? Narodu jest, osoba z najlepszym netem stawia dedykowany serwer i cisniemy.

Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok super pomysl tylko na jakiej platformie Pc? PS3? J w jaka gre ja mam tylko Battlefielda 3, chyba ze coś starszego? counter strike?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bumer

Mysle, ze najlepiej by bylo w Counter Strike'a 1.6 na PC. Gierka znana, przyjemna, a jak ktos nie ma to blyskawicznie mozna sciagnac (jak cos moge podac linka do sprawdzonej wersji). Przed chwila odpalilem CS'a u siebie, postawilem serwer na 30 slotow. Wszystko dziala elegancko, tylko grac. Moge hostowac serwer u siebie, nie ma problemu. I w soboty mozna by pykac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podłączył sie ktoś do CIebie, wiesz jak sie pingi przedstawiają, loss i choke? Bo, że serwer jest to jeszcznie nic nie znaczy, jak bedzie zrywało i zjadało klatki albo tylko nawet lagowało (ping > 100) to nie pogra sie i tak.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja ściągam CS'a 1.6 i dajcie znac kiedy gramy i na jakim serwie , jak bedzie nawet nas ok 10 to mozna sie gdzieś dołączyć

A dostał ktoś bete Diablo3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche dziwne z tą betą. Wpisałem ludzi na friends listę na koncie pracowniczym Blizzarda około 100 slotów było.

A teraz się okazuje że niektórzy dostali, niektórzy nie. Niestety nie odpowiem dlaczego. Proponuje czekać bo tyle Wam pozostało :rolleyes:


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche dziwne z tą betą. Wpisałem ludzi na friends listę na koncie pracowniczym Blizzarda około 100 slotów było.A teraz się okazuje że niektórzy dostali, niektórzy nie. Niestety nie odpowiem dlaczego. Proponuje czekać bo tyle Wam pozostało ;)

 

juz ruszylo! wczoraj sie pojawil mail z instrukcja a na koncie klient bety.

oczywiscie 4 godziny poszly....

dzieki Marcinkowski!


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA ;) Marcinie dzięki jeszcze raz! pozdr Krystian


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś pozniej chcial tanio finalną wersję to mozecie sie smialo odzywac ;) , a premiera jest... no niestety nie mogę tego powiedzieć B)

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle przesunieta ;)

to chciuales powiedziec?!


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle przesunieta B)

to chciuales powiedziec?!

 

To podstawowy błąd ;) Blizzard nigdy nie przesunął premiery żadnej z gier. Zwyczajem Bliza jest nie wyznaczać daty premiery znim gra nie będzie rzeczywiście gotowa. Na pytania dziennikarzy kiedy będzie dana gra, szef zawsze odpowiada: "Kiedy będzie gotowa"

A co do premiery to data jest znana ale tylko w firmie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.