Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie fakt... nigdy nie mowili wprost. zawsze zapowiadali bez uscislania ;)

Edytowane przez bsk

czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś pozniej chcial tanio finalną wersję to mozecie sie smialo odzywac ;) , a premiera jest... no niestety nie mogę tego powiedzieć B)

 

 

Ja sie pisze na 100%, czekam z niecierpliwością, znowu bedzie bicie lvl'u po nocach :) . Żonka sie ucieszy...


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bete Diablo3 ogromne dzieki Marcinkowski ;) Obecnie sciągam i juz niemoge sie doczekac B)

Edytowane przez kwachus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Skeleton King pokonany ;) - grałem mnichem - planuję przejść demo każdą z ras B)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podstawowy błąd ;) Blizzard nigdy nie przesunął premiery żadnej z gier. Zwyczajem Bliza jest nie wyznaczać daty premiery znim gra nie będzie rzeczywiście gotowa. Na pytania dziennikarzy kiedy będzie dana gra, szef zawsze odpowiada: "Kiedy będzie gotowa"

A co do premiery to data jest znana ale tylko w firmie.

 

 

Marcinkowski robisz w blizzardzie? skomentujesz ponizsze?

 

diablo-iii-best-buy-ad-e1325994941745.jpg


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam demon huntera, znikanie robi fantastyczne wrazenie ;) nastepnie barbarzynca jest godny uwagi, potrafi przeskakiwac pomiedzy platformami i spadac na wrogow z gory B) Do tego oczywiscie wizzard ktory jak zwykle niszczy wszystko co stanie mu na drodze.

 

Z ciekawostek powiem ze wizzard czyli czarodziej w polskiej wersji bedzie nazywal sie: CZAROWNIK. Natomiast kobieta zamiast czarodziejki będzie CZAROWNICĄ.

I już czuję że dyskusja o satanizmie powroci na łamy prasy branżowej takiej jak SuperExpress czy Fakt :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinkowski robisz w blizzardzie? skomentujesz ponizsze?

Moge to skomentowac ;) Po pierwsze jest to stare, po drugie nie ma w tym nic co dziwnego bo na tym plakacie nic nie wskazuje na sprzedaz tego tytułu tylko na preorder B)

 

O pracy w Blizzardzie nie podyskutujemy na otwartym forum. Nie pracuję tam :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge to skomentowac ;) Po pierwsze jest to stare, po drugie nie ma w tym nic co dziwnego bo na tym plakacie nic nie wskazuje na sprzedaz tego tytułu tylko na preorder B)

 

O pracy w Blizzardzie nie podyskutujemy na otwartym forum. Nie pracuję tam :)

 

uee juz myslalem ze insider jestes i bezczelnie zdradzisz date prem

Edytowane przez spartan

A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pracą w Blizzardzie jest podobnie jak z pracą w Pentagonie ;)

Nie powinno sie do niej przyznawać, bo albo jest to niezbyt dobrze

widziane przez szefostwo i wspolpracownikow albo po takim wyznaniu

cale srodowisko wyznawcow na czele z prasa zasypia cie pytaniami

i nigdy z tego nie wyjdziesz...

Wiem co mówię bo we wrześniu na jednym z forów pochwaliłem się ze mam dostep do bety D3.

Moja skrzynka mailowa zwariowała.

 

Ciekawostki wywróżone z fusów:

http://sklep.wirtus.pl/produkt/645184

Zwykłe oszustwo graczy, data premiery wyznaczona przez ten sklep B)

 

 

Nie zdradzę daty premiery.

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zartowalem z ta data, obok przepisu na kokakole to chyba najbardziej strzezony sekret na swiecie ;)

 

Pozyjemy, zobaczymy, w miedzyczasie rzucam ludzmi po scianach w force unleashed 2


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja próbowałem pograc w the old republic ale nie da sie, ta gra to kompletne dno i czysty World of Warcraft ubrany w swiat Star Wars


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

old republic nie znam, tych tytulow ze swiata SW jest tyle, ze ciezko sie polapac. Znajomy polecil mi FU2 i dlatego kupilem


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

old republic nie znam, tych tytulow ze swiata SW jest tyle, ze ciezko sie polapac. Znajomy polecil mi FU2 i dlatego kupilem

Gralem w obie i musze przyznac ze jedynka ma wiecej klimatu. Polecam wersje Force Unleashed Ultimate Sith Edition. Dobre giery tylko krótkie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszła beta!

Zabieram się za ssanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nocka zarwana, 3 postacie zrobione na 10 lvl, lacznie z 5-6 godzin przegrane. Gralem na szybko (wszystkie dialogi pomijalem), bo znam ogolna fabule bety z fragmentow widzianych na YT i jednoczesnie nie chce wiedziec za duzo przed glowna premiera

 

 

gralem: witch doctorem (mag summoner + doty), monkiem (fighter z lekka zbroja i unikami) i witch hunterem (lucznik)

 

 

Najbardziej podobał mi sie doktorek. Cos a'la szaman voodoo, podobny do nekromanty z dwojki. Przyzywanie jednostek, czary oparte na truciznie i troche debuffow/klątw (fear, aoe snare dot). Duzo ciekawsza klasa niz mag wg mnie. Monk walczy wrecz, ale nosi gowniana zbroje, zamiast porzadnego armora ma umiejetnosci zwiekszajace jego umiejetnosci obronne. To bedzie pewno najtrudniejsza klasa do opanowania, ale dmg robi bardzo przyzwoity. Niestety ciagle trzeba sie pilnowac. Mnich to jedyna postac, ktora dosc czesto lykalem miksturki podczas walki. Najmniej podobal mi sie witch hunter - zwykle strzelanie z daleka + z d*py czary ktore tez sprowadzaja sie do strzelania z daleka albo do uciekania... zeby zachowac dystans z wrogiem.

 

 

Ogolne wrazenia: to ciagle stare dobre diabełko. Graficznie bardzo ladnie (cienie poki co tylko slabe) + niskie wymagania, do tego blizzard juz nas przyzwyczail . Na core 2 duo 3,0, 2gb ramu i 6850 wszystko na maxa i bez zadnych problemow nawet podczas multi gdzie w 5 osob kazdy napierdala innym czarem Muzyka kozacka, w becie sa glownie katakumby i podziemia, idealnie dopasowana muzyczka do otoczenia, mroczny klimacik jest. Kolorow zdecydowanie wiecej niz w poprzednich diablosach a to z powodu oswietlenia, ale dzieki temu lochy wygladaja lepiej.

 

 

kolejnosc plusow i minusow losowa, jak mi sie przypomnialo to pisalem

 

 

Plusy:

 

 

+ zroznicowane postacie, kazda z zupelnie inna mechanika (mana, rage, hatred itd)

+ nowy system umiejetnosci. Wg mnie lepszy niz bulidowe diablo 2. Tutaj poprostu wybieramy aktywne skille i walczymy, jak nam nie odpowiadaja zmieniamy w miescie na inne. Nie ma tez dodawania statystyk co poziom. Czyli: nie da sie spieprzyc postaci

+ fabula - w koncu jest wiecej dialogow, normalnych dialogow, nasza postac ma głos! Mozna poszczegolne wypowiedzi pomijac jak aktor nam nie odpowiada, albo juz przeczytalismy kwestie Sporo dziennikow - w becie jest ich z 6 ? moze 9 ? Do tego kazdego potwora opisuje nam deckard cain swoim legendarnym glosem Opisy sa stylizowane na wspomnienia z jego przeszlosci - jest plus do klimatu

+ filmowosc. Sa scenki fabularne na silniku gry z dialogami. Nie wygladaja powalajaco, ale zawsze to urozmaicenie.

+ wspolna skrzynka pomiedzy postaciami

+ crafting! Zbedny zlom mozna przerobic na skladniki do tworzenia potezniejszych przedmiotow. Rozbijac zlom na skladniki mozna nawet podczas walki! Beda w finalnej wersji 3 szkoly craftu wiec rzeczy do zrobienia bedzie sporo!

+ wspolny craft pomiedzy postaciami, nie trzeba kazdym od zera odkrywac coraz lepszych przepisow.

+ brak wytrzymalosci! biegamy non stop!

+ mozliwosc niszczenia otoczenia. Meble, barierki, rzezby, nagrobki wszystko sie niszczy jak w poblizu walczymy. Niszczy sie w ladny sposob trzeba dodac Mozliwosc np: spuszczania zyrandoli na glowy przeciwnikow. Niektorzy przeciwnicy w bardzo widowiskowy sposob sie pojawiaja - rozwalaja groby, wybijaja sciany, wspinaja sie na barierki i wchodza przez okna.

+ towarzysze. Mozna ich ubrac i wybieramy im skille. Jedyny rycerzeyk dostepny w becie ma do wyboru: leczyc nas co iles sekund albo scigac z nas przeciwnikow jak jestesmy atakowani. Na pozniejszych poziomach dostepne sa kolejne umiejetnosci i kolejne wybory. Do tego nasz kompan ma glos, sa dialogi i chyba questy dla niego.

+ nowa mechanika leczenia. Juz nie lykamy potionow jak pojebani. Teraz po kazdym lyknietym potionie musimy odczekac X sekund aby lyknac nastepnego. W zamian za to niektorzy wrogowie upuszczaja kule życia - gdy podnosimy takowe to sie natychmiast leczymy i to dosc mocno. Czyli walka trwa non stop, nie ma przerw miedzy starciami bo w sumie zawsze wychodzimy z walki z pelnym zyciem. Na normalu. Na wyzszych poziomach trudnosci ma byc inaczej.

+ jeszcze lepsza losowosc! Gralem 3 postaciami i tak: pierwsza spotkalem na samym poczatku piwnice opuszczonego domu, druga byla to jaskinia umieszona w innym miejscu i z innymi potworami. Kazda postacia zabijalem tez potwory jakich nie widzialem poprzednimi. Wiekszosc sie powtarza, ale nie wszystkie. Podczas przechodzenia bety po raz 3ci znalazlem questa dodatkowego z mini dialogiem Super sprawa gdy po raz 3 ci czyscilem te same 4 poziomy katakumb.

+ multiplayer. Zalozmy ze obecna beta to akt. W multi mamy 3 stopnie zaawansowania tego aktu do wyboru dla konkretnych poziomow. W przyblizeniu: poczatek 1-4, srodek 4-7, i koncowka z bossami 8-bez limitu. Gra wrzuca do gry z losowymi ludzmi (party napewno da sie zrobic) i robimy fragment jaki nas interesuje. Dziwne jest to ze jak skonczymy bete w singlu to po ponowym uruchomieniu singla gramy od poczatku watek fabularny, czyli lepiej zagrac z kims obcym koncowke bety i ubic ponownie bossa niz samemu przebijac sie przez wszystkie questy.

+ system lootu. Widzisz tylko swoj loot, nie widzisz tego co wypadlo innym. Nie ma kradziezy i nie ma wkurwiania sie 'czemu on dostal lepsze'

+ powiekszony ekipunek, a raczej pomniejszone przedmioty - invetory jest mniej wiecej podobnych rozmiarow co z dwojki, ale kazdy duzy przedmiot zajmuje 2 krateczki, a kazdy mniejszy jak pierscienie, zwoje, skladniki do craftu 1 kratke.

+ male zwierzatka zbierajace za nas zloto, przywolujemy je zwojem i nie musimy biegac i podnosic. Niestety poki co mialem: kurczaka, weza, swinie i cos tam jeszcze. Srednio to wyglada jak nakurwiam cala armie nieumarlych w podziemiach, a tu kurczak popierdala miedzy nimi i podnosi mi zloto...

 

 

Minusy:

 

 

- niektore efekty magiczne, np: 'zaklete blyskawice' (takie co byly w żuczkach w dwojce w h*j czesto) wygladaja koszmarnie, ale przynajmniej zostaly znerfione. Obszarowa trucizna zostawiana przez potwory tez wyglada paskudnie, musza popracowac tez nad aura potworow z ognistym atakiem. Wyglada to obecnie jak aury nekromanty z dwójki - jakies takie rozmyte plamy pod postaciami...

- udzwiekowienie naszych postaci - kazda klasa/plec ma swoje nagrane dialogi. Slyszalem tylko 3, ale dostalem: koszmarne akcenty + przecietna gra aktorska. Na szczescie udzwiekowienie NPCow juz na duzo lepszym poziomie. Witch Hunter przyzwoicie zrobiony pozostale 2 postacie ktorymi gralem slabizna.

- animacja postaci. Wiekszosc postaci z ktorymi rozmawiamy stoi i gada, ale jak juz maja cos zrobic to wygladaja bardzo slabo. Jak kowal ktory robi nam przedmiot na poczekaniu. Detal ale rzucil sie w oczy.

- nisko zawieszona kamera nad postacia i brak mozliwosci zmiany tego. Bedziemy pewno skazani na ten widok caly czas. Czyli to samo co w diablo 2. Takie sa reguly gier w rzucie izometrycznym

 

- troszke wtórnosc. Chodzi o podziemia - gdy wszedlem w slepy zaulek to musialem niezly kawalek sie wrocic - przeciwnicy juz za***ani to przygladalem sie otoczeniu - i jest budowane z tych samych segmentow. Ale to malutki minusik bo wszystko jest ladnie wykonanie robi za tło do zabijania

 

- brak aktywnych statusow nad przeciwnikami.

- balans przedmiotow i drop - nie wiem jak bedzie na wyzszych poziomach trudnosci, ale obecnie to co znajdujemy to totoalne gowno. Za pomoca craftu robilem przedmioty trzykrotnie albo czterokrotnie lepsze przedmioty niz to co dropilo z mini bossow i skrzynek ze skarbami. Mam nadzieje ze tak bedzie tylko na normalu

 

- system checkpointow. Gdy wyjdziemy z gry i ponownie wlaczymy postac to nie mamy odkrytej mapy a zaczynamy w ostatnich checkpointcie, nie jestem pewien ale chyba mamy inne rozmieszczenie wczesniejszych miejsc. Tak jakby zresetowala sie mapa. Wolalem rozwiazanie z dwojki.

- wymaganie polaczenie z netem nawet zeby grac solo. mi to tam wisi, ale niektorych drazni.

 

 

Niestety w becie nie ma poki co wyzszych poziomow trudnosci niz normal ani kolejnych skilli. Gra na normalu po zalozeniu kilku przedmiotow wyglada jak speed run, wszystko ginie w h*j szybko i prawie nie rani. W becie tez nie pokazano pozostalych 2 craftow (bizuteria i costam jeszcze), nie ma systemu kamieni szlachetnych ktore sie wklada do broni, nie ma "zywiolow" wkladanych do skilli. Np: nasza kula ognia z lodowym krysztalem bedzie kula mrozu, a z zielonym kryszalem bedzie zadawac kula trucizny trucizn itp. Wszsytko z inna animacja oczywiscie Nie wiem tez nic o systemie aukcji (gdzie bedzie mozna kupowac/sprzedawac za realna kase)

 

 

krotko: beta jestem zachwycony, a nie pokazali jeszcze wszystkiego. Czekam i kupuje w dniu premiery! Po tym co zobaczylem chyba juz nie licze na premiere w lutym, za duzo rzeczy jeszcze trzymaja dla siebie aby wypuscic gre za kilka tygodni."

Edytowane przez bsk

czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bsk: "- system checkpointow. Gdy wyjdziemy z gry i ponownie wlaczymy postac to nie mamy odkrytej mapy a zaczynamy w ostatnich checkpointcie, nie jestem pewien ale chyba mamy inne rozmieszczenie wczesniejszych miejsc. Tak jakby zresetowala sie mapa. Wolalem rozwiazanie z dwojki.

- wymaganie polaczenie z netem nawet zeby grac solo. mi to tam wisi, ale niektorych drazni."

 

Pierwszy punkt to właśnie całe Diablo! Nie wiem ile masz lat i czy pamiętasz jak napierało się przez modem w jedynkę B) Dokładnie ta sama idea. Mapa ma zawsze być inna i generować się dynamicznie. Wczesniej wspomniales o podobnych segmentach. Oczywiscie tak jest. Technicznie nie jest (obecnie) mozliwe zrobienie gry inaczej ;) Gra ktora ma losowo generowana mape musi skladac sie z pewnych stalych fragmentow.

 

Polaczenie z netem to jedno z najskuteczniejszych narzedzi walki z piractwem. Dzieki temu mozemy grac w takie gry jak Diablo ;) Nawet jezeli gra pojawi sie na torrentach to nigdy nie bedzie ona pełna. Znaczna czesc calej gry znajduje się wciaz na serwerach Blizzarda ktore jak dotąd pozostaja niezdobyte ;) Patrza: Achievmenty, Crafty, niektore itemy, auction house i wiele innych elementow. Dzięki identycznej zasadzie World of Warcraft oraz Starcraft przyniosl i nadal przynosi ogromne dochody ktore moga czesciowo zasilic budzet Diablo 3.

 

Blizzard to jedyna firma na rynku która nigdy nie dopuscila się wypuszczenia gniotu typowo dla pieniedzy. Nawet obecnie po fuzji z Activision, Blizzard ma pelna autonomię. Zaden Bobby z Acti nie moze naciskac na wydanie gry ktora nie jest skonczona. Mamy juz na rynku jednego gracza w postaci Electronics Arts który wypuszcza 100 gier rocznie w tym 50 czesci simsow 10 fify itd itd itd. W becie nie tylko brakuje cieni, brakuje takze najwyzszego trybu graficznego, podobnie jak w becie Starcraft 2. Gracze plakali ze marna grafika itp a jak wyszla finalna wersja to sie za przeproszeniem obsrali.

 

Wrazenie wtornosci owszem. Ale tylko i wylacznie w becie. Poniewaz to pierwszy akt ktory dzieje sie wlasnie w takiej scenerii.

 

Na koniec dodam ze nie dosc ze oprocz tego poziomu trudnosci będa jeszcze conajmniej dwa wyzsze to dochodzi tryb hardcoore. W tym ostatnim kiedy ginisz to giniesz, nara, GG!

Mozesz zaczynac gre od samego poczatku ;) Od nowa level itemy, wszystko, twoja postac umiera.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSK pięknie to opisałeś - bardzo profesjonalnie a ja może napiszę bardziej laicko :). Grałem już wszystkimi postaciami z czego 3 za pierwszym razem pokonałem Kinga a 2 pozostałymi troszkę się namęczyłem.

Pokonałem bossa - mnichem, czarownikiem i doktorkiem ( sądząc po jego wyglądzie jest dietetykiem - troszkę ma wątrobę wywaloną ).

 

Najszybciej mi poszło czaronikiem i mnichem - doktorkiem troszkę musiałem pobiegać - ale udało się za pierwszym razem.

 

Barbarzyńcą namachałem się i za którymś razem mi się udało, to samo dotyczy łowcy demonów - chyba najsłabsza z postaci.

 

Gra bardzo wciągająca - klimat niesamowity - czekam na full version!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co maja bete, jakie wymagania zeby to latalo w miare sprawnie? i5, 4gb ramu, geforce gt330m wystarczy?


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stacjinarnym z i7 2600K z 580GTX na pokladzie bez zajakniecia... nawet obciazenia nie bylo...

ale na VAIO AR41S z C2D i z GF8600GT (M) porazka... 1-2 klatki :/ i trzeba zmienic laptopa!


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spartan - z palcem w d.... pojdzie

lestaf - moze byc problem

 

prawdopodobnie będą jeszcze bety, dam znac

 

 

dobrze jest :)


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stacjinarnym z i7 2600K z 580GTX na pokladzie bez zajakniecia... nawet obciazenia nie bylo...

ale na VAIO AR41S z C2D i z GF8600GT (M) porazka... 1-2 klatki :/ i trzeba zmienic laptopa!

 

8600gt a 580gtx to różnica tak wielka ze nie ma co się dziwić. :)

Ja się zastanawiam czy na gtx460 pójdzie, bo w Crysisie 2 muszę grać na średnich ustawieniach. I Czy wrócić do WoW-a po dodatku, na dzień dzisiejszy mam przerwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.