Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

8600gt a 580gtx to różnica tak wielka ze nie ma co się dziwić. :) (...)

no mnie nie dziwi - ktos pytal o 8600GT to podalem... co prawda 8600M GT :D

na 460GTX powinno chodzic dobrze


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj taki numer - ukończyłem bete mnichem - 10 lvl do towarzystwa Templar - to czemu nie zacząć taką ekipą gry od nowa :) - i zaczynasz grę na 10 lvl i jest lekko łatwo i przyjemnie i trochę śmiecznie jak w pewnym momencie wędrujesz z 2 templarami :D

A mnich ma już 11 lvl ale nie wiem czy będzie mi się chciało grać tak do osiągnięcia wszystkich lvl :)

 

Podobny myk robiło się w Baldur's Gate 2 i dodatku Tron Bhaala - postać na poczatku BG2 miała chyba 8 lvl - więc tworzyło się nową postać w dodatku tron Bhaala a tam startowała postać z 16 lvl i robiło się transfer na początek BG2 i to była piękna sprawa :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja podpytam o hardware bo koledzy widzę mocno w temacie :)

Konfiguracja biedna bo:

procesor AMD Phenom II AM3 X2 555 black Box

zasilacz tutaj podejdzie coś z Chieftec'a bądź Corsair'a około 650 wzwyż a więc zasilanie będzie.

8 GB ram itp peryferia

płyta główna Gigabyte GA-880GM-USB3

 

 

i teraz zapytanie co z grafiki tutaj wrzucić aby słaby procesor karty nie ograniczał i aby wydajność była najrozsądniejsza względem wydanych środków na ten cel?

Karta mile widziana maksymalnie do złotych 1100 ...

Dzięki za treściwe info :D


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i teraz zapytanie co z grafiki tutaj wrzucić aby słaby procesor karty nie ograniczał i aby wydajność była najrozsądniejsza względem wydanych środków na ten cel?

Karta mile widziana maksymalnie do złotych 1100 ...

Dzięki za treściwe info :)

 

 

Do 1200 zł

W tym przedziale naszą uwagę zwróciły podkręcone GeForce'y 560 Ti. Modele PNY i EVGA odznacza się rozsądną ceną przy sporej wydajności oraz wysoką „kulturą” działania, a do tego ich możliwości podkręcania są znakomite. Dodatkowo EVGA oferuje 10-letni okres gwarancji po rejestracji na stronie producenta. Gigabyte Radeon HD 6950 1 GB Windforce 3X przyciąga wysoką wydajnością wynikającą z przyspieszonego taktowania i także nie jest głośny. Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition jest najszybszym GTX-em 560 Ti w zestawieniu, do tego okres gwarancyjny (po rejestracji) jest wyjątkowo długi.

 

zrodlo pclab.pl - test ponad 100 kart graf, juz bardziej tresciwie sie nie da :D

 

http://pclab.pl/art46777.html


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i teraz zapytanie co z grafiki tutaj wrzucić aby słaby procesor karty nie ograniczał i aby wydajność była najrozsądniejsza względem wydanych środków na ten cel?

Karta mile widziana maksymalnie do złotych 1100 ...

Dzięki za treściwe info :)

 

 

http://www.kurtmedia.pl/product-pol-46122-VGA-ASUS-GTX560-DCII-TOP-1024MB-GDDR5-256b-2DVI-mHDMI-PCI-E.html


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Radeon 6950 bądź GTX 560 :)

No to szperam za najtańszą w sieci :D

Dzięki.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie kolego tylko GTX 560Ti. Wielbiciele radkow mnie zjedzą ale bylem z wami przez ostatnie 10 lat :) Ati/Amd mnie zawiodlo wielokrotnie wiec kilka miesiecy temu kupilem Gigabyte GTX 580 jakas wersja po OC niby.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki. Ostatnio wywala mnie z serwerów, sprawdziłem pingi i pojawia sie co jakiś czas komunikat " upłynął limit czasu żądania". Mam łącze radiowe ale nie było nigdy problemów nawet przy fatalnej pogodzie. Atakować dostawcę????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki. Ostatnio wywala mnie z serwerów, sprawdziłem pingi i pojawia sie co jakiś czas komunikat " upłynął limit czasu żądania". Mam łącze radiowe ale nie było nigdy problemów nawet przy fatalnej pogodzie. Atakować dostawcę????

no pewnie, przeciez nie listonosza co rachunek przynosi :)


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale musze mieć pojęcie co się dzieje żeby mi kitu nie wciskali. Na moje oko za duże natężenie ale mogę sie mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wysztkie postacie na 12 lvl - mój kowal też ma już wyższy poziom i wykuwa mi takie rzeczy, że mucha nie siada :rolleyes:


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze pozniej niz wczesniej :rolleyes: , patrz wątek Diablo3 beta


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna wiadomosc ze tym razem 30 marca. Niech daja wreszcie te gre bo sie z nia juz pier*ola jak swinia z jezem


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak reszta z osób które miało przyjemnośc grania w betę Diablo III al ja przeszedłem betę przed zmianami i po zmianach które miały miejsce jakiś tydzień temu. I powiem, że przez zmianami podobało mi się bardziej a w szczególności chodzi mi o kowala i zbierania róźnych fantów - w poprzedniej wersji posiadaliśmy na wyposażeniu magiczne pudełko do którego w każdym momencie gry mogliśmy wrzucać znalezione rzeczy a ono przemielało nam je na surowce z których kowal fajne rzeczy wykuwał i to mi się bardzo podobało a teraz za każdym razem jak mi się plecaczek zapcha muszę wracać do miasta - sprzedać niemagiczne rzeczy ( to też zmiana do pudełka można było wrzucać wszystko ) po sprzedaniu ich udać się do kowala, gdzie najpierw kowal przetapiał magiczne rzeczy aby coś z nich później wykuć - bardziej podobała mi się pierwsza wersja

 

I chyba po zmianach zmieniły się mapy - nie znalazłem komnaty gdzie na srodku stała waza i trzeba było się bronić ileś tam sekund przed szkieletorami - a fajna była

 

Reszta dalej miodzio - mimo że człowiek już wszędzie był i wszystko widział cały czas zaczyna od nowa!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już na trzeciego diabła nie czekam. Gra w rzucie 3D bawiła mnie dekadę temu. Dziś tylko RPG z pierwszej osoby a i to musi mieć przedewszystkim ciekawa historie jak i godna oprawę graficzna. W hack and slash to se mogę pyknac ot tak na smarcie czekając na pociąg


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Gorąco Polecam drugą część gry The Darkness - ALE najpierw obowiązkowo należy skończyć pierwszą część aby poczuć klimat.

Gra ta posiada wbrew pozorom znakomitą (i bardzo "nastrojową") fabułę jak na ten typ gry a do tego ta muzyka - miodzio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje 5 groszy. Od chyba 10 lat tylko CS :P Obecnie 1.6 i oby jak najdłużej.. =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jak się strzela z wolnych w PES 11 ? Strasznie mi ciężko strzelić bramkę z bądź co bądź bardzo dogodnych pozycji. Poproszę o jakąś podpowiedź. Gram na PS3.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.