Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie? ;) to taki żarcik Blizza? ;)


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś na temat wymagań?

 

Mam słaby sprzęt i żyję w stresie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minimalne:

 

Windows

 

Windows® XP/Vista/7 (latest service packs) with DX 9.0c

Intel Pentium® D 2.8 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 4400+

NVIDIA® GeForce® 7800 GT or ATI Radeon™ X1950 Pro or better

1 GB RAM (XP), 1.5 GB (Vista/7)

12 GB available HD space

DVD-ROM (required for retail disc versions only)

Broadband* Internet connection

1024x748 minimum resolution

 

czyli bez szaleństwa.

 

Rekomendowane:

 

Windows

 

Windows® Vista/7 (latest service packs)

Intel® Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 5600+ 2.8 GHz

2 GB RAM

NVIDIA® GeForce® 260 or ATI Radeon™ HD 4870 or better

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To będzie trzeba grafę w stacjonarnym zmienić, lapek nie uciągnie nawet na minimum, szkoda ;/

 

PS. Dzięki ;)

Edytowane przez wyczesany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem 5 gierek, i własnie ciupie w Resident Evil 5.. troche poczatek taki sobie, ale po pierwszym rozdziale akcja nabiera mega tempa i trzyma poziom z pierwszych trzech czesci.. zdecydowanie lepsza od 4 w której juz brak bylo zombiaków. No i mozna sobie w wolnych chwilach poczytac historie wirusa T .. !! - w 50% bardzo udany zakup.. w 50 bo...:

 

... gra jest w windows live.. ;/ toz to jeszcze gorszy shit niz stream. Bez jaj kupuje gre odrginalną a zeby w nią zagrac to musze konto stworzyc i za kazdym razem zeby w nia zagrac musze miec dostep do neta.. :rolleyes: przypomina mi sie pewien obrazek "dlaczego pirace" - na 1 obrazku gosc któy probuje zainstalowac program ktory kupil za 300$$ i nagle błąd: program niekompatybilny ze sprzętem a gosc wnerw.. na rys drugim gosc przebrany za pirata z usmiechem siedzi przed takim samym kompem i podpis torrent complete, instalation sucessful ... !!


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo przerabiałem zaraz po przeprowadzce. Nie miałem neta, a steam nie chciał NIC odpalić bez dostępu, mimo że ma opcje graj offline. z BF3 też miałem problem. Ale do tego trzeba będzie sie przyzwyczaić. Coraz więcej gier ma wersję multiplayer,a większość graczy ją woli.

A pomyśl tacy gracze mmorpg (WoW, LoL , etc.) nie mogą nic zrobić bez internetu B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dodam, że edycja kolekcjonerska będzie kosztować 350zł, a zwykła 199zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dodam, że edycja kolekcjonerska będzie kosztować 350zł, a zwykła 199zł.

a to akurat się nie zgadza :)

poczekajcie na oficjalne ceny dystrybutora a nie smiesznych sklepow ktore rok wczesniej kasuja za preordery

"Cena edycji standardowej ustalona została na 169.90zł Zamów edycję standardową gry Diablo III w cenie 169.90zł Cena edycji kolekcjonerskiej wynosi 349.90zł Zamów edycję kolekcjonerską gry Diablo III w cenie 349.90zł "

 

To tez glupie spekulacje.

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grasz na bn? mozliwe ze lada dzien blizz oglosi d3 - cos sie napewno szykuje - pojawianie sie koolejnych run z poszczegolnych gier na glownej, a targi lada moment www.blizzard.com

Tak odnosnie premiery d3;) cytat z pierwszej strony tego watku:) uwielbiam blizza i oczekiwanie na ich gierki. Sc2 wylaczylo mnie na ponad rok z zycia,nawet tutaj nie zagladalem. A d3 mozna kupic zbindowane z wow-to dopiero pulapka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to akurat się nie zgadza :)

poczekajcie na oficjalne ceny dystrybutora a nie smiesznych sklepow ktore rok wczesniej kasuja za preordery

"Cena edycji standardowej ustalona została na 169.90zł Zamów edycję standardową gry Diablo III w cenie 169.90zł Cena edycji kolekcjonerskiej wynosi 349.90zł Zamów edycję kolekcjonerską gry Diablo III w cenie 349.90zł "

 

To tez glupie spekulacje.

Na stronce CD Projekt podali takie kwoty jak pisałem wcześniej, nie wiem skąd te różnice...

 

http://www.cdprojekt.pl/news/5978/DIABLO_III_15_MAJA

Edytowane przez wyczesany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj newsletter z serwisu gram.pl - ruszyła przedsprzedaż diablo i podaje ceny z portalu

Edycja standardowa 179,90 zł

Edycja kolekcjonerska 349,90 zł

 

Ale zalogowałem się na battle.net i tam też mogę zamówić w przedsprzedaży wersja standard - tylko że za 59,99 euro - czyli jakieś 240 zł - a i tak wszystko ruszy 15 maja - skąd taka różnica w cenie ???

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Diablo II i może to smieszne ale ciągle mam słabość do Heroes III:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Diablo II i może to smieszne ale ciągle mam słabość do Heroes III:D

Mam identycznie, obie gry na kompie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Diablo II i może to smieszne ale ciągle mam słabość do Heroes III:D

To mamy podobny gust. Powiem jeszcze ze d2 to byl moj pierwszy oryginal;) stwierdzilem ze po tylu wieczorach jakie spedzilem przy d1 nie godzi sie inaczej i cierpliwie czekalem na polskie wydanie,pamietam jak ja wiozlem do domu z wypiekami,pozniej instalka i jak sie gra odpalila ten wstep,miazga,potem wybor postaci i jedziemy... az zadzwonil budzik wiec z zalem wstalem i pojechalem do pracy. To byly piekne czasy i dalbym duzo zeby to jeszcze raz poczuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadam Wam grzeszy ten który kupi polska wersje językową tej gry :lol:

Nie wyobrażam sobie po raz kolejny usłyszeć "witaj w obozowisku łotrzyc". Po prostu polskie tłumaczenia gier niszczą mój delikatny system.

Ok niech wiedźmin jest po polsku, ale dlaczego tak kalać Diablo ?

Przypominam: Wizzard - Czarownik/Czarownica :D Jestem ciekawe czy przynajmniej to zmienią w polskiej wersji.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektore nazwy pomniejszych potworkow byly tez bardzo pomyslowe :lol:


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Mortal Kombat - powrót do korzeni. Gra ze świetną grafiką w pełnym 3D, ale rozgrywka 100% 2D. Klimat i sposób rozgrywki sprawia, że znowu poczułem się jak przy Amidze. Jedyna różnica to taka, że już nie ma żonglowania dyskietkami ;) Jeśli Twoje dzieciństwo przebiegało przy akompaniamencie urywanych kończyn i łamanych kręgosłupów - zagraj w najnowsze MK, znowu poczujesz się dzieckiem :)


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów może wie gdzie jeszcze "przypadkiem" można dostać w "preorderze" Diablo 3 Edycję Kolekcjonerską

(oczywiście pomijając cwaniaków z allegro w cenie 600zł)?

Troszkę się spóźniłem i z tego co widzę to wszystko wyprzedane do zera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepach internetowych brak, czekają na dodatkową pule kolekcjonerek ( ultima.pl i gram.pl) , w najgorszym wypadku pozostaje empik np w dniu premiery tylko kolekcjonerka będzie w cenie +/- 450zl chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.