Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się parę razy, pograłem trochę łowcą demonów, teraz biorę się za barbarzyńcę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie nicki - może zagramy multi ?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje fenomenu tej gry. Zero skilla, lecę tym barbarianem klikam i klikam w te zombiaki i tak do zje**nia...


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to przez swoistą "legendę", jaką wytworzyła zwłaszcza 2 część, sporo się też czekało na DIII.

Sam nie podejmę się owego tytułu, przynajmniej nie teraz, być może w przyszłym roku spojrzę na owy tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje fenomenu tej gry. Zero skilla, lecę tym barbarianem klikam i klikam w te zombiaki i tak do zje**nia...

Tak jak kazde kolekcjonerstwo tak i diablo wciaga bo nigdy nie wiesz co ci wypadnie. Do tego swietna muza i fabula dotykajaca leku pierwotnego.

I jeszcze jedno. Wezmy np. pasjansa. Niby tez tylko klikanie,ale wybranie opcji vegas i godzina z glowy. A to tylko jeden licznik. W D masz takich licznikow mase;)

ide klikac bo sie chyba sciagnelo juz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zmienić postać ;) Ja np w Diablo II nigdy nie zagrałem więcej niż 1 akt barbarzyńcą, bo jakoś mi ta postać nie pasowała :) Fenomen tej gry to myślę, że grywalność gdy jest się samemu i jeszcze większa grywalność na Battlenecie ;) Ja grę uwielbiam ( 2 część ) na 3 czekam ze zniecierpliwieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie D3 na razie nie achwyca, nie wiem w jakim stopniu sentyment do dwójki sprawia, że pamiętam tę grę jako świetną, a w jakim na to naprawdę zasłużyła, ale jak przypomnę sobie te zarwane noce w podstawówce to...

 

Trójka wydaje się ok, ale tak jak napisał Yanek, barbem się chodzi i klika, 0 jakiej efektowności, łowca wydał mi się znacznie ciekawszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak pierwszej części diablo klimatem trójka raczej nie przebije a szkoda - jeśli ktoś nie grał dawno, dawno temu w jedynkę to gorąco polecam aby poczuć "to ulotne coś" :)

- barbem betę rozpracowałem a teraz próbuję demon huntera i jakoś mi się lepiej gra

Edytowane przez Norbert G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakieś 3,4 lata temu ostro zagrywałem w Call of Duty Modern Warfare, teraz już trochę chyba wyrosłem w granie w gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając trochę wolnego czasu spróbowałem bety Diablo 3. Muszę przyznać, że gra ma swój klimat. Choć bardzo nie różni się od dwójki. Oczywiście grafika jest lepsza, i zapewne cały gameplay też, to jednak odniosłem wrażenie, że to połączenie World of Warcraft i Diablo 2 ;)

 

@Blake, Są inne ważniejsze rzeczy do zrobienia i mnie zwyczajnie brakuje czasu na gry. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba :P . Szkoda ,że tylko do 13 lvl dali bete. Nigdy nie przepadałem za walką wręcz dlatego też postawiłem na Szamana, również ze względu na sentyment do Necromanty. Bardzo ciekawa postać :). I chociaż nie mam prawie żadnego wolnego czasu to dla Diablo na pewno coś się znajdzie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie grać i czekać na pełną wersję. Nie wytrzymałem.

 

Generalnie mi się podoba, może trochę za bardzo "arcade" ale jak wyłączy się większość wyskakujących napisów jest lepiej.

Jedna rzecz budzi moje obawy - rozwój postaci - teraz po zrobieniu levela mogę sobie wybierać i zmieniać dowolne umiejętności i runy (w zależności o levela), nie wiem czy będę mógł się nauczyć wszystkich czy tylko kilku i później tylko te modyfikować?

No i brakuje mi trochę zarządzania siłą, zręcznością, życiem itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same zastrzeżenia co Ty . Umiejętności i runy zdobędziesz wszystkie siłą reczy , po 60 lvl jesteś na pełnym wypasie i dalej sam sobie układasz swoją ulubioną paletę umiejętności.

 

Też uważam , że nie powinni zabierać możliwości decydowania co to siły ,energi itp. Obawiam się ,że prze takie ograniczenia i uproszczenia w drzewie umiejętności po osiągnięciu 60 lvl wiele postaci na battlenecie będzie podobna, będą się różnić praktycznie tylko ekwipunkiem , level podobny , umiejętności te same na full , siła , zręczność , energia i życie także :/. Z tym jest trochę lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki system od zawsze był w WoW-ie z małymi modyfikacjami przez talenty. Co zresztą mocno pozmieniali ostatnio. Nie wiem czemu ale dążą właśnie do stworzenia takich samych postaci, z tymi samymi czarami i mniejszą możliwością ustawiania gry pod siebie. Rozumiem, że na początku trudno oczekiwać wszystkich opcji to jednak możliwość wyboru konkretnych talentów/skilli tworzy klimat RPG. A tutaj to ograniczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety wczoraj po wielu bezskutecznych probach zalogowania dalem sobie spokoj...

 

Natomiast co do podobienstwa postaci mi przychodzi do glowy tylko jeden powod- sklep blizza z itemami;) bedziesz chcial byc lepszy, kup lepsza bron...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Diablo 2 również itemy sprzedawali :) na ebay, allegro, stronach... Poza tym to nie tyle będzie "sklep Blizza" co po prostu Auction Hall z opcją game/real cash wg mnie bardzo dobry pomysł.

Edytowane przez lukasz91rze

"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem

Może coś przeoczyłem a może nie znam sam siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Diablo 2 również itemy sprzedawali :) na ebay, allegro, stronach... Poza tym to nie tyle będzie "sklep Blizza" co po prostu Auction Hall z opcją game/real cash wg mnie bardzo dobry pomysł.

 

Dlaczego na handlu itemami ma zarabiać allegro czy ebay ? In game Auction House to doskonała sprawa, pomysł wręcz godny nobla ;) Nie rozumiem narzekań graczy że Blizzard będzie na tym zarabiał.

A dlaczego nie? Lepiej dać komuś zarobić niż samemu wziąć?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na handlu itemami ma zarabiać allegro czy ebay ? In game Auction House to doskonała sprawa, pomysł wręcz godny nobla ;) Nie rozumiem narzekań graczy że Blizzard będzie na tym zarabiał.

A dlaczego nie? Lepiej dać komuś zarobić niż samemu wziąć?

 

Ja akurat wskazalem ten sklep jako mozliwe wytlumaczenie ujednolicenia postaci zeby bardziej zmotywowac graczy do zakupu. nie mam nic przeciwko. tez uwazam ze to swietny pomysl. i zdecydowsnie wole zeby blizz zarabial w ten sposob, niz na abonamencie. i tak do tej pory moj komercyjny leb nie moze sobie wyobrazic jak to jest ze zaplacilem raz za sc2 a gram juz ponad rok. jak im to sie oplaca?

 

Dodatkowo sc2 to w mojej kolekcji najlepszy stosunek ilosci gry do ceny... chyba juz nic tego nie pobije. Dla porownania uncharted 2 kosztowal chyba 199pln a gralem wszystkiego moze 10-12 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat wskazalem ten sklep jako mozliwe wytlumaczenie ujednolicenia postaci zeby bardziej zmotywowac graczy do zakupu. nie mam nic przeciwko. tez uwazam ze to swietny pomysl. i zdecydowsnie wole zeby blizz zarabial w ten sposob, niz na abonamencie. i tak do tej pory moj komercyjny leb nie moze sobie wyobrazic jak to jest ze zaplacilem raz za sc2 a gram juz ponad rok. jak im to sie oplaca?

 

Dodatkowo sc2 to w mojej kolekcji najlepszy stosunek ilosci gry do ceny... chyba juz nic tego nie pobije. Dla porownania uncharted 2 kosztowal chyba 199pln a gralem wszystkiego moze 10-12 godzin.

 

Można powiedzieć że SC2 jest zrobiony dla graczy nie dla pieniędzy. Gra w ostatecznym rozrachunku nie miała zarobić. Zarabia WoW, zarobi Diablo. Starcraft to sport z którego Blizzard jest dumny.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie ciśniemy ;) :

diablo.jpg

 

Oj dobrze by było się odprężyć, lecz niestety nie teraz... poczekam cierpliwie jak wolnego czasu będzie więcej :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.