Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Oj dobrze by było się odprężyć, lecz niestety nie teraz... poczekam cierpliwie jak wolnego czasu będzie więcej :angry:

 

 

Też bym pograł.. niestety od gier blizzarda muszę się trzymać daleko, w ogóle od gier online również ;) pozostają mi single playery w które od czasu do czasu sobie pogram.


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym pograł.. niestety od gier blizzarda muszę się trzymać daleko, w ogóle od gier online również ;) pozostają mi single playery w które od czasu do czasu sobie pogram.

 

 

diablo to nie mmo ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diablo to nie mmo ;)

 

 

Jak jesteś alkoholikiem to od głupiej czekoladki z alkoholem możesz wrócić do nałogu ;)

 

Jak jesteś graczem, to od zwykłego diablo możesz wrócić do WoWa ( nie polecam). Dlatego lepiej nie.


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przeszedłem swoje z WoW-em, ale po pierwsze studia, a po drugie, zabrzmi to głupio, znudziła się. Wszystkie te zmiany w ostatnim czasie nie przypadły mi do gustu. Dostałem od Blizza jakieś 10 dni darmowych i ..nawet ich nie wykorzystałem w całości :blink:

Teraz w Diablo grałem w betę, ale dało się oderwać mimo wszystko :P Jedyna wada tych gier to czas - za szybko płynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś alkoholikiem to od głupiej czekoladki z alkoholem możesz wrócić do nałogu ;)

 

Jak jesteś graczem, to od zwykłego diablo możesz wrócić do WoWa ( nie polecam). Dlatego lepiej nie.

swiete slowa. Dobrze Cie rozumiem... Ja tak kiedys z ogame poplynalem... Wiele miesiecy wyjetych z zycia...

Niemniej w diablo zagram,ale poczekam na jakies promo, ostyglem troche gdy okazalo sie ze zeby w pelni sie cieszyc z d3 musze wymienic grafe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja już przeszedłem swoje z WoW-em, ale po pierwsze studia, a po drugie, zabrzmi to głupio, znudziła się. Wszystkie te zmiany w ostatnim czasie nie przypadły mi do gustu. Dostałem od Blizza jakieś 10 dni darmowych i ..nawet ich nie wykorzystałem w całości :blink:

Teraz w Diablo grałem w betę, ale dało się oderwać mimo wszystko :P Jedyna wada tych gier to czas - za szybko płynie.

 

 

Mi też zmiany się nie spodobały, najlepsze czasy były na classicu, na TBC też było nieźle, ale potem to była jedna wielka lipa. Ale mimo wszystko dla własnego bezpieczeństwa wolę unikać ;) nie chce żeby mnie tam znowu do środka wciągło.

 

swiete slowa. Dobrze Cie rozumiem... Ja tak kiedys z ogame poplynalem... Wiele miesiecy wyjetych z zycia...

Niemniej w diablo zagram,ale poczekam na jakies promo, ostyglem troche gdy okazalo sie ze zeby w pelni sie cieszyc z d3 musze wymienic grafe.

 

 

U mnie podobnie, wiele miesięcy a nawet więcej, kiedy nie było mnie wśród żywych ;)

Nie powiem, WoW to dobra gra, człowiek może nauczyć się bdb angielskiego, współpracy z ludźmi, zarządzania, rozwinąć się intelektualnie, ja choćby pisałem wiele poradników na raidy, pvp, dla klas, miałem swoją gildię , więc dużo plusów, ale jest jeden wielki minus - zaczynać żyć w tamtym świecie, a w tym rzeczywistym Cię nie ma. Gry są fajne, ale powinni wprowadzić jakieś ograniczenia czasowe, np max można być zalogowanym 3-4 godziny dziennie, to by wyrównało rozgrywkę, bo póki co WoW od dawna jest fabryką no lifów siedzących 12-16h przed monitorem. Za kilka-kilkanaście lat, spory odsetek społeczeństwa może być uwięziony w wirtualnych światach. Z tego co wiem, to w Japonii już tak jest, wielu młodych rzuca realny świat i żyje w grach.

Edytowane przez anum47

Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie widzę że dziś tak jak i ja będziecie mieli nieprzespaną nockę - ja już mam wszystko naszykowane (prowiant itp.) a komputer już się grzeje :)

Good Hunting!!!

Edytowane przez Norbert G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę że dziś tak jak i ja będziecie mieli nieprzespaną nockę - ja już mam wszystko naszykowane (prowiant itp.) a komputer już się grzeje :)

Good Hunting!!!

Hehe skąd ja to znam ;) Nie, ja już nie gram, będę uczył się do matury ustnej ;)


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurczę , ja jutro do roboty , dzisiaj jeszcze sporo nauki , ehhh life is brutal.

 

Ale..... no właśnie , jeżeli chodzi o Blizzarda to zawsze jest jakieś ale :D . Nie wierzę , że serwery będą działać jak należy , na bank sytuacja będzie stabilizować się co najmniej do jutra :P.

Edytowane przez elvvis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo dlugi czas gralem w internetowa gre Ikariam. Obecnie czasem gram na psp


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wasze wrażenia z gry?

Ja jestem w II akcie , dawno nic mnie tak nie wciągnęło :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie bylem w stanie kupic Diablo 3 w Warszawie. Zjezdzilem kilka marketow, 3 galerie handlowe i nic. Wszedzie puste polki. Sam klucz w necie kosztuje 230zl! Ludzie sie rzucili jak szczerbaty na suchary :P

 

Mogłby mi ktorys z forumowiczów uzycz klucz guest pass? Bylbym niezmiernie wdzieczny bo chcialbym juz pograc, ale upolowanie wersji pudelkowej graniczy z cudem :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś całą noc męczyłem Diablo III. Ech człowiek z wiekim wcale nie mądrzeje :huh:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się bronię, w tym miesiącu nie kupuję ;)i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Diablo III? Też mi nowość <_< Zobaczcie co wyszło teraz w Chinach :lol:

 

diab5.jpg

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy, którys z kolegów prowadzi może rozgrrywkę na karcie HD Intel 3000? Tak pytam bo nie wiem czy kupować.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź TUTAJ ,ale odpal stronę spod Explorera, bo z Firefoxa nie chce chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja sięwywodzę jeszcze jako gracz z amigi i gram na wszystkim co dobre.

 

Jak na razie jest kiepsko, przeszedłem nowego SC (świetny), teraz jestem w Połowie (F NV) ale się nudzi bo jest ciągnący na siłę. Dirt3 też za dużo gimnatyki wymaga (po licho wymagają akrobacji ?) a NFS S2 też kaszan bo za duże wymagania. Czekam z niecierpliwością na Diablo 3 ale między czasie dorwałem Trine2 (kopie tyłki reszcie) i Limbo klasyczne amigowskie platformówki - jak masz mniej niż 25 lat nawet nie zaczynaj. I perełka " nowy Wing Commander" typu rameke na Engainie Freespace - dobra zabawe (szkoda że kokpit jest z 4-ki nieżeli z 3-ki).

Czekamy na finisch Babylonu ;(

 

To tak apropos gier.

 

PS Wiedźmin - kurde jak wy w to możecie grać, nudne, zwalone sterowanie w dodatku ciągnie się na siłe, mimo że Polska produkcja to jest fatalnie CoJ 2 bije ją pod każdym względem w dodatku grafikę ma lepszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na intel hd 3000 możesz spróbować jak masz mocny procesor, ale jeśli jakoś pochodzi to na niskich detalach... karty graficzne intela ogólnie nie są do grania, choć jako tako idzie na nich pograć.

Ogólnie ja bym nie kupował, bo na pewno dobrze gra nie pochodzi , jesli już to na niskich detalach. Kup lapka z mocniejszą grafiką :D

 

Zależy jeszcze którą masz wersję tej karty, bo chyba w zależności od procka jest ich kilka. Najlepiej kupując lapka brać z ge forcem albo z radeonem ;) Ja co prawda kupiłem netbooka 10'1" ale mam zintegrowanego radeona w nim, i da się pograć lekko w starsze gierki i pooglądać filmy w full HD.

Edytowane przez anum47

Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia z gry? Ja zaczynam AKT II - gram Mnichem zbliżam się do 18 poziomu - zarąbista giera - tyle powiem :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kończę poziom Hell ;)

na karcie Intela 3000 sobie odpusc granie, niezaleznie od procesora...

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja gram 2 raz teraz na poziomie nightmare/piekielny poziom trudności tak jak by tu gra maiła się zacząć ciekawe przedmioty, wymagająca walka i trudni bossowie dobrze przemyślane ;) Dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła :)

Edytowane przez kwachus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że panowie z Blizza mają ciekawe poczucie humoru ;)

 

"Zdobyto osiągnięcie Co ja pacze?!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.