Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak do tego nazwy niektórych potworów i przedmiotów np . Kostur Nathanka :rolleyes:

Pomimo słabego czasem dubbingu takie smaczki rekompensują wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W World of Warcraft całkiem sporo było różnych nazw nawiązujących do konkretnych osób czy zdarzeń. I nazwy questów.

np. Nikova Raskol odniesienie do "Zbrodni i kary"; Gordon Tramsay <Head Chef>, itp. B)

Ale zawsze przerabiałem to w wersji angielskiej, musi być ciekawie po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trzymałem już w ręku pudełko z Diablo 3, ale gdy już miałem za nią płacić, w ostatniej chwili tknęło mnie, żeby ostatecznie sprawdzić, czy mi pójdzie na moim leciwym sprzęcie. W wymaganiach minimalnych pisze, że wystarczy grafika GeForce 7800, a ja mam GF8600 GT, z tym że jeszcze przed premierą, wiele osób mówiło mi, że na tym sprzęcie, to co najwyżej będę mógł w bólach intro obejrzeć. Can you run it, też zapewnia mnie że gra mi pójdzie, ale ja i tak najbardziej ufam Wam :) Powiedzcie mi proszę, czy jest sens, żebym tego Diabolo numer 3 kupował czy nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w grach Blizzarda, ważniejszy jest chyba RAM. Gra powinna ruszyć, ale na dość niskich ustawieniach, ew. lepsze textury ale wyłączone cienie itp. Z płynnością nie powinno być problemu, choć gwarancji nie dam, bo ważny jest też procesor i ilość ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 GB ramu a procesor Core 2 Duo 2,33 + 2,33 GHZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mobilnej i3 drugiej generacji i integrze hd3000 lata z wyłączonymi efektami i niższej rozdziałce więc CPU i GPU Ci wystarczy, tego ramu mało ....


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf słabo to widzę...mało ramu i procek też taki se...trzeba by wyłączyć prawie wszystko i próbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf a moze by tak sprobowac na guest passie najpierw za darmoche ? Jesli bedzie chodzilo ok to pojdziesz i kupisz ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf a moze by tak sprobowac na guest passie najpierw za darmoche ? Jesli bedzie chodzilo ok to pojdziesz i kupisz ;)

 

A skąd mogę wziąć takiego quest passa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to ja Ci dam - jak kupujesz grę to są w pudełku chyba 3 klucze - dobrze mówię Marcinkowski? Więc ja je mam i chętnie oddam :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że chcę :) Mogę w zamian dać Ci klucz do Starcrafta 2, bo gdzieś powinienem jeszcze jeden mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze moge Ci dac jednego, musze wrocic z pracy i poszukac w papierach, wieczorem sie odezwe, najwyzej mi przypomnij na pw


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha to zobaczymy kto pierwszy do chaty wróci :) - a za klucz dzięki - mam pełną wersję SC2 :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowani guest passami do diablo... te kody miały mieć ważność tylko 30 dni od premiery gry. Po tym czasie demo diabełka miało być dostępne dla wszystkich bez wyjątków. Wszystkie portale o tym bębniły. Miesiąc od wydania gry już dawno za nami tak więc zakładać konta na blizzard i sprawdzić czy nie ma możliwości pobrania klienta. btw ja tam już swoje passy dawno oddałem ;) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mam zrobić? Pobrać klienta gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli nic się nie zmieniło... (sorry, ale to dane naprawdę z przed jakiegoś czasu jak walczyłem o pudełkową wersję DIII podczas premiery) to zakładasz konto na eu.battle.net i tam wybierasz diablo3 demo i tak... pobierasz tam klienta gry. Możesz grać do pokonania pierwszego bosa ;) Po kilu latach nie grania w diablo zajęło mi to kilka godzin bo zwiedziłem dosłownie każdy zakamarek, skrzynkę czy dolinkę na tych pierwszych mapach ;)

 

EDIT:

Istotnie chyba namieszałem troche... nie widzę nigdzie opcji bezpłatny starter jak z WoW. Mało tego... nie widzę możliwości pobrania samego klienta, a takowa była jeszcze jakiś czas temu :/

Edytowane przez pepek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mogl tez bym poprosil o kluczyk i przetestowac czy diabelek u mnie sie uruchomi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile jest w pudełku. Ja jestem trochę bliżej z tą firmą więc miałem gdzieś tego więcej. W mojej Edycji Kolekcjonerskiej zakupionej w sklepiku w siedzibie Blizzarda w Cork nie było chyba żadnego guest passa.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwość pobrania klienta pojawia się na koncie battle.net po dodaniu kodu z odpowiednią wersją gry.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf i Ptaku macie PW :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solve dzieki za klucz.

 

Albo ja robie cos nie tak albo juz nie mozna pobrac klienta, po kliknieciu pobierz klienta nic sie nie dzieje, po kliknieciu wykorzystaj klucz nie mozna zalozyc battle tag-u :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęście wszystko idzie jak trzeba :) Jeszcze raz dziękuję za klucz Solve !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solve dzieki za klucz.

 

Albo ja robie cos nie tak albo juz nie mozna pobrac klienta, po kliknieciu pobierz klienta nic sie nie dzieje, po kliknieciu wykorzystaj klucz nie mozna zalozyc battle tag-u :)

 

Battle tag mozesz zalozyc nawet bez diablo ;)

Klikasz Dodaj Gre, podajesz klucz, pojawia sie ikonka z odpowiednia gra. Nastepnie pobierasz, jesli po kliknieciu na pobieranie nic sie nie dzieje to zmien przeglądarke ;) To tak na szybciora ode mnie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.