Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze klienta WoW moge pobrac ale DIII w ogole nie widac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoczko - cieszę się, że mogłem pomóc i życzę udanej zabawy :):):)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu gry (trzeba wpisać guess code) powinna pojawić się nowa gra D3 w wersji "demo" i tam jest opcja pobrania klienta gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wczoraj ściągnąć demo Diablo 3 i pograłem trochę dwoma postaciami. Wota dziękczynne należą się Solve, bo dzięki niemu nie zmarnowałem 200 zł na pełniaka tej gry. Mam nadzieję,że uda Wam się wyprowadzić mnie z błędu, ale moim zdaniem ta gra jest beznadziejna... W Diablo 2 cała zabawa polegała na tym, że nie umiejącym nic oprócz odganiania się kijem od psów, półnagim bohaterem wyruszaliśmy na wędrówkę i przy okazji zabijania potworów, zdobywaliśmy punkty, które potem przeznaczaliśmy na nowe atrybuty i umiejętności, układaliśmy słowa runiczne co dawało naszemu uzbrojeniu nowe moce itd itp. Diablo 3 robi to wszystko za nas, pomijając nawet fakt, że z Nowego Tristam wychodzimy już napakowani i z wyuczoną potężną zdolnością, to zniknął całkowicie system rozwoju postaci, nie ma drzewka umiejętności i głowienia się ile punktów w co wpakować, najzwyczajniej z poziomu na poziom odblokowuje się nam jakaś tam umiejętność, której potem nie można nawet rozbudować, co więcej nie jest nawet napisane ile obrażeń generuje każda z nich. Nie ma też many, którą kiedyś trzeba było oszczędzać i uzupełniać eliksirami, teraz ona sama się uzupełnia, generowana przez nasze ciosy.

Proszę Was, napiszcie mi jak bardzo się mylę... Czekałem na ta grę 12 lat :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian jestem :) - a mnie się giera podoba - owszem, zdolności są podawane na tacy i można je zmieniać w każdej chwili - to jakoś mnie ciągnie do niej - ale o gustach się nie dyskutuje - i może mam takie podejście bo nie czekałem na Diablo 12 lat :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna lipa, nie trzeba żadnych strategii rozwoju postaci i planowania. Idziesz, naciskasz przycisk myszy i do przodu. Bez porównania do Diablo 2. Tak sobie odrazu przypomniałem swojego barba 97lvl, który był na 3 strzały Diablo na hellu - ładowałem głupi w manne i siłę zamiast żywotnoć, za to manny miał jak czarka czy necro :lol: - pierwsza moja postać. W nowej odsłonie nie uswiadczy sie takich porażek, bo wszystko robi komp :blink:


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem dać grze drugą szansę i przeszedłem barbarzyńcą całe demo, aż do zabicia króla szkieletów. W międzyczasie zaznajomiłem się dokładnie z mechaniką gry, poznałem nowe rozwiązania i niektóre z nich coraz bardziej zaczynały mi się podobać. Sposób rozwoju postaci też zaczął mi się podobać, bo gra zrobiła się bardziej taktyczna, dlatego gdy wyskoczył napis, że nie mogę już dalej grać zanim nie wykupię pełnej wersji gry, posłusznie zrobiłem to do czego nakłaniali mnie panowie z Blizzarda ;) Jestem już w połowie drugiego aktu i gra naprawdę mnie wciągnęła :) Dało mi "rejestracje" Lestaf#2226, więc jeśli ktoś chce mieć mnie w znajomych, to serdecznie zapraszam :) Jak przejdę kampanię na normalu, chętnie przejdę grę jeszcze raz w kooperacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie sciagnac i uruchomic gre :) Choc teoretycznie moj laptopik nie spelnia wymagan, gra sie nawet sprawnie. Na razie pogralem czarodziejka i jakos nie moge sie przyzwyczaic ze wszystko samo sie dzieje, no i ze na moim zprzecie wszystko wyglada dosc nieciekawie. Pogramy dalej zobaczymy co bedzie?

Jeszcze raz dzieki za klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf - nie chciałem się wcześniej odzywać ale po cichu miałem nadzieję, że dasz się wciągnąć - gra ma coś w sobie. Ja obecnie kończę poziom koszmar - gram magiem - tak go nazywam :) - 49 lvl - Solve#2747 :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie trche gubie w umiejetnosciach i nie moge znalesc nigdzie zwojow portalu miejskiego, gra mi sie troche tnie, wiec chyba jednak mam za slaby sprzecik :(

Ogolnie jakos bardziej mi II czesc bardziej pasowala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W D3 nie ma zwojów TP, masz go przypisanego (po którymś tam quescie) na stałe pod literką T na klawiaturze i nie potrzebujesz zwojów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skonczylem demo, gralem czarka doszedlem do 9lvl. Zaczelo mnie wciagac ale nie kupie. Mam za slabego kompa ledwo co zaciukalem tego bossa od szkeletow tak mi sie lapek przycinal. Nie ma sensu kupowac gry i jej nie skonczyc, podejrzewam ze pozniej bedzie wieksza rzeznia na ekranie i wtedy to juz totalnie mi sie wszystko zamuli. Szkoda bo sie juz zaczelem wciagac :( na oslode moze pogram znowu w starego Diableka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną sprawą w Diablo 3 jest dom aukcyjny, niektóre wystawiane tam przedmioty kosztują i po 30 euro... Droższych na razie nie widziałem, ale na pewno tez są. Podoba mi się, że można szkolić rzemieślników, którzy dzięki temu robią nam coraz lepsze wyposażenie, lepsze klejnoty itd. Wiele fajnych rzeczy jest w Diablo 3, choćby nawet takie drobnostki jak to, że nasi towarzysze, czasem coś do nas zagadają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pogralem Mnichem i jest duzo lepiej, jako ze Mnich robi mniej szumu graficznego swoimi umiejetnosciami gra nawet byla plynna, poza tym wydaje mi sie ze gra Mnichem jest latwiejsza od gry czarka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinkowski, nie masz przypadkiem kodów do SC2 Hots beta? :)


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kodów do bety dodatku SC2 ;) Ale ja mam betę ;) Niestety w tym przypadku nie będę mógł Was obdarować. Jedynie mogę podzielić się wrażeniami gdyż gram ciągle ;)

Protos niszczy wszystko!


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów, oddaje się rozywce grając w Fife13 na PS3? Może ktoś chętny online ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wyszło gier od pytki

Hitman

Assasins Creed

Dzisiaj pogram w Dead Space 3, w pierwszą część wymiękłem;) Drugą przeszedłem i teraz kolejna;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Dzisiaj pogram w Dead Space 3, w pierwszą część wymiękłem;) Drugą przeszedłem i teraz kolejna;)

 

Polecam wrócić do pierwszej części Dead Space ;) Napisz jakie wrażenia z trzeciej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz BF3 i MOH Warfighter na PS3. Czasem jeszcze Ghost Recon Future Soldier:) Jestem na PSN i Battlelog jako brabusrocket1, jak coś to zapraszam do wspólnej gry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lubię serię GTA, Fallout, Hitman, Splinter Cell, Pro Evolution Soccer, a także Forzę 4. Od czasu do czasu Counter Strike 1.6. Reszta mogłaby nie istnieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.