Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem grać w Dead Space na ps3 i jakoś mi nie szło, a tylko dlatego że bohater nie miał żadnej obrony jak mu się ammo skonczyło, a kończyło się bardzo szybko. Kolejna rzecze creepy to taka że grałem na słuchawkach w nocy i hardkor ;D.

Już zainstalowałem na pc gierkę i dzisiaj odpalę ją i oczywiście napiszę;)

Też jak poprzednicy gram na ps3 w takie gry jak:

-Hitman

-UFC3

-Fight Night Champion

-Battelfield 3 - obowiązkowo ;)

 

Też kusiło mnie strasznie MOH Warfighter zakup na ps3, ale czytając opinie ludzi to mówią że takie sobie. Ja powiem że nawet tryb dla pojedyńczego gracza mnie za barddzo nie interesuje;) (wiem wiem dziwne) te gry to tylko online (kampani w bf3 do tej pory nie skończyłem, zatrzymałem się na misji Kafarow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amunicję trzeba oszczędzać :P Ja obie części ukończyłem grając na słuchawkach - ciekawe doznania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak niestety na konsole jest tylko 24 graczy;/ Ale spokojnie jak dopisze komplet, a zawsze jest to nie trzeba się szukać! Na pc jest lepiej bo 64 graczy i jest koszenie że hoho;)

 

Odnośnie Dead Space 3 już pograłem iiiiiiii w zasadzie niczego innowacyjnego gra nie wnosi do rozgrywki jak i rozrywki. Co prawda skończyłem jeden rozdział. Gra jest iście filmowa i filmiki są wciągające (szkoda że nie będzie napisów pl no chyba że powsranie jakieś spolszczenie napisane przez kogoś na dziko). Graficznie wygląda ładnie (ale serio mogli się sporo bardziej postarać jak na 3 lata oczekiwania na produkcję) Ludzie którzy mają wypasione sprzęty to będą zachwyceni grą w FHD na ultra czy nawet w rozdziałce 25xxxxx.

 

 

Starzy wyjadacze DS nie będą szczęśliwi bo porównywać ją z 1 nie da się;/ 1 część to psychodeniczna, mało miejsca, wąskie długie korytarze statku;) Tutaj to mamy miejsca jak w parku jelowstone;) a więc mozemy biegać i zmylać przeciwników.

 

 

Teraz fabuła toczy się w mieście (przynajmniej uciekamy z niego) co będzie później to zobaczymy.

Gra na klawie jest przesrana powiem odrazu. Pad od xboxa360 działa miodnie, brak jakiś zgrzytów czy dodatkowych ustawień.

 

Jako że mało gier wychdzi tego typu to warto zagrać! Zawsze nam się blood preszer podniesie. Online nie testowałem;D

 

Ja nie jestem aż takim zwolenikiem gier horrorowatych ale ta część właśnie podoba mi się że jest przestrzeń i nie ma tylu ciasnych zakamarków.

Jeżeli się bardziej wciągne to i łyknę pierwszą część do końca.

Zgadzam się koleżko Pavulon, że gra na słuchawkach jest bardziej hmmmm hardkorowa.

Edytowane przez lcoolmarko85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOH Warfighter jest bardzo grywalny i całkiem inny od BF3. Powiem szczerze, że gram chyba więcej niż w BF3 więc gorąco polecam. Chyba, że ktoś lubi styl Rambo to BF3 sprawdzi się lepiej zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda że MOH jest już do kupienia za 49 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośnikom turówek polecam xcom enemy unknown.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o serię DS, to kiedyś grałem chyba do 1 w nocy,

gdy stwierdziłem że dość i pora na spanie.

Poczułem się tylko dziwnie jak poszedłem do kibelka i rozglądłem się po kątach czy coś się nie czai na mnie :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf, do kupienia na Origin (sklep i platforma EA) za 54,90 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy styl Rambo to jest w CoD;) W BF3 zawsze znajdzie się grupa idiotów co grają właśnie jak kamikadze, ciągle rzucają C4. Początek znów był taki, że ludzie co robili sobie ustawki, wymaksowali bronie, odblokowali wszystko to kosili najwięcej.

Ja jak gramz kumplem to w temie jest za***iście przeważnie lekarz i wsparcie i nie do wyjebania;) 95% pierwsze bądź 2 miejsce.

 

MOH jest to typowa gra zespołowa i oczywista oczywistość jest taka że wiele ludzi nie może tego zrozumieć i powstają takie opinie tworzone przez gimbusów i innych ludzi co myślą że jak zagrają online to będą mieli 100 kili i 10 zgonów;) bo kampanie przeszli na hard.

Edytowane przez lcoolmarko85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z milośników zegarków gra w WOTa? :>


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z milośników zegarków gra w WOTa? :>

No ja gram w tą piekielnie uzależniającą gierkę ;)

 

Niestety nie mam się czym pochwalić w kwestii statystyk, co mnie jednak nie zniechęca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no ja tez stwierdzam ze to baaardzo uzaleznia.... gram od maja w takich ilosciach ze inne gry leżą na półce... statystyki rowniez nie specjalne (dopiero niecale 5200 bitew)... ale staram sie :P klanowo czy solowo grasz ? ja klanowo, ale w "luźnym" klanie wiec .. i mysle ze w ciagu tygodnia bede mial pierwszą dziesiątkę :D


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no ja tez stwierdzam ze to baaardzo uzaleznia.... gram od maja w takich ilosciach ze inne gry leżą na półce... statystyki rowniez nie specjalne (dopiero niecale 5200 bitew)... ale staram sie :P klanowo czy solowo grasz ? ja klanowo, ale w "luźnym" klanie wiec .. i mysle ze w ciagu tygodnia bede mial pierwszą dziesiątkę :D

 

No to grats !

Mogę Ci tylko pozazdrościć. Ja grinduje t43, ale w moim tempie potrwa to wieki całe...

Posłałem Ci PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie na PC, ale ostatnio gram a NFSa na Androidzie. Na kompie nigdy nie mialem czasu a na PDA to jest jak znalazl zeby zabic nude np w kolejce :) Teraz pokazuja sie tez kolejne GTA, mysle ze warto sie zainteresowac.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam graczy!!! Ja w WOT'a gram od grudnia - mam ponad 500 bitew - malutko - obecnie zbieram na T1 Heavy ale droga do niego grając M3 Lee to katorga - osobiście uważam, że czołg bez obrotowej wieży to porażka - chociaż mocne działo. Wcześniej maksymalnie rozwinąłem Matilde - zarąbisty czołg - niestety następca Churchill to pomyłka - mam nadzieję, że T1 okaże wart poświęcenia takiej ilości czasu.

 

Jeśli chodzi o inne gry to ciężko do nich zasiąść - wczoraj udało mi się skończyć Star Wars Force Unleashed II - giera nawet nawet - ale walka z Vaderem kicha - kto grał to wie. Nie mam czasu grać w LoLa a brakuje mi 6 poziomów do 30 lvl, już nie wspomnę o StarCrafcie czy Diablo :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wez pojezdzij niszczycielami bez wiezy :P - M3Lee trzeba wlasnie tak jezdzic jak niszczarka i jest super :) - T1 nie mialem bo na ciezkie poszedlem od M6, teraz z schermana odlazu leci sie na T29.. zmartwie cie - churchill VII jest duzo wolniejszy od churchilla zwykłego..:D czarny książe super dinguje, ale... działo ma z tieru nizej.. bardzo słabe... 8 tier.. tak samo.. obrazenia na poziomie 6tierów.. dopiero 9tier wynagradza te męczarnie.... dlatego ja zaprzestałem robic anglików... :D


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Dead Space to każdą z trzech części "pochłonąłem" jak dobrą książkę - nie mogłem się oderwać aż nie zobaczyłem jak się skończy ta historia :)

Najlepsza jednak była 2 moim skromnym zdaniem - ta najnowsza 3 też trzyma poziom a momentami mamy wrażenie jakbyśmy grali w filmie Carpentera "COŚ" (The Thing").

REWELACJA!!!

ps

jest to moja ulubiona seria - świetny film mógłby powstać

Edytowane przez Norbert G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w trakcie "przechodzenia" Dead Space 3 - fabuła, klimat dla mnie genialne. Najgorsze (a może najlepsze - nie mi to oceniać) w niej jest to, że jak się zacznie to nie można skończyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obecnie ciekawe gry to : uncharted 1, 2 i 3. Ale 2 najlepsza jak zaczalem grac w piatek po pracy to skonczylem w poniedzialek. Jak gralem czulem sie jak dziecko... wszystko idealne bylo :) no i dead space. Mega gierka.

 

O klasykach nie wspominam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A starcraft nadchodzi ;) Oj współczuję mojej żonie.

Polecam Wam także Warface. Obecnie w fazie zamkniętej bety. Przednia teamowa zabawa.

 

Przy okazji jeśli ktoś chce to posiadam znaczną ilość kodów na steama do gry Dota 2. Chętnie się podzielę.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pół godziny temu odpaliłem Risen 2:Dark Water... Jedynka mnie wciągnęła baaardzo, mam nadzieję że kolejna część będzie trzymać poziom. Żona mi chyba wybaczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.