Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram od wczoraj. Ja dotąd super :)

Ja przeszedłem już dosyć dawno, chyba przejdę jeszcze raz. Ten system walki jest miodny<3.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się w takim razie pozytywnie zdziwisz. Faktycznie Sniper nie jest w stylu Quake, co więcej tam chodzi o balistykę, krycie się itd. Natomiast niedługo zapowiemy coś dokładnie dla fanów shooterów mniej "kinowych" a bardziej zorientowanych na skilla ;-) gra wyjdzie jeszcze w tym roku. Dam znać jak będę mógł.

 

Czekamy z nieciepliwością;) Takie gry o których piszesz będą miały u mnie pierszństwo w grze. Bf3, CoD to za proste gry 0 taktyki. Wystarczy się rozstawić i walisz jak do kaczek, za raz pojawiają się sempy co reanimują i oni też padają i 90 killi robi się szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki nawyk, że jak gram w gry gangsterskie to postać musi mieć złoty zegarek na łapie, bo źle się bez niego czuję :D.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w Herosa ktos gra? podejrzewam, ze wielu gralo/slyszalo ale czy dalej jest zajawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy z nieciepliwością ;) Takie gry o których piszesz będą miały u mnie pierszństwo w grze. Bf3, CoD to za proste gry 0 taktyki. Wystarczy się rozstawić i walisz jak do kaczek, za raz pojawiają się sempy co reanimują i oni też padają i 90 killi robi się szybko.

Singla sam nie ukończyłem bo nudny;)

Tak z ciekawości dlaczego uwazasz Marcinkowski że online w bf3 jest wolny?

Upiekę 2 pieczenie na jednym ogniu ;) Nie wrzucałbym BF do wora razem z CoDem.

Uważam po prostu że BF jest za duży (duże mapy, dużo ludzi), za bardzo wszystko pływa (obraz), wodotryski etc. Wszelkiej maści pojazdy itp. To nie jest e-sport ;)

Nie oznacza że jest gorsza bo CoD posiada masakryczną ilość wad także, choćby silnik graficzny sprzed kilku lat. Mi po prostu lepiej się gra w tego typu gry.

Nienawidzę także gier z którymi dostajesz gratis tzw. laga na myszce. Najlepszym przykładem jest pierwszy Black Ops.

 

Misha jeżeli zrobilibyście taką grę o której piszesz i dodatkowo potrafili wyeliminować wallhacka to chyba postawiłbym Wam ołtarzyk w domu ;) Choć prawdopodobieństwo wyeliminowania tego drugiego jest praktycznie zerowe, chyba że będzie aktywny support i serwery dedykowane.

I jeszcze jedno pytanie bo wszędzie czytam że Sniper 2 "wykorzystuje możliwości silnika CryEngine 3". Nie jest to dla mnie jednoznaczne. Sniper 2 jest cały na Cryengine 3 ? Czy ma tylko jakieś poszczególne patenty wykupione ?

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co polecicie ze strategii on-line?

Plemiona, ikariam - klasyki :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinkowski poniekąd masz rację, ale też trafnym porównaniem BF3 będzie symulator wojenny (podbnie jak seria nfs shift 1i 2 a reszta serii nfs). Na konsole fakt mapy są za duże, ale już na pc gdzie jest 64graczy to już jest dobre walenie.

Właśnie poprzez jakiś realizm bardziej wolę bf3 niż cod bo tam to już super żołnierze, terminatory.

 

 

No właśnie żeby nie ten wallhack i głupie dzieci które muszą bo się uduszą zabijają najlepszą przyjemność z gry online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie żeby nie ten wallhack i głupie dzieci które muszą bo się uduszą zabijają najlepszą przyjemność z gry online.

Właśnie to mnie wkur..a w grach fps. Zasada ich działania i tego że (w dużym uproszczeniu) Ty aby widzieć przeciwników na swoim ekranie otrzymujesz informacje o ich położeniu. To z kolei przejmuje wallhack ;) Jestem za tym by rozszerzyć prawo karne w tym aspekcie, tak jak w Korei Płd. W końcu dlaczego gdy płacisz za grę ktoś może skutecznie uniemożliwić Ci rozrywkę ?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie bo wszędzie czytam że Sniper 2 "wykorzystuje możliwości silnika CryEngine 3". Nie jest to dla mnie jednoznaczne. Sniper 2 jest cały na Cryengine 3 ? Czy ma tylko jakieś poszczególne patenty wykupione ?

 

Mamy cały silnik Cryengine do którego dopisaliśmy na potrzeby Snajpera m.in. balistykę uwzględniającą grawitację, wiatr, czas lotu kuli itd. Mamy symulację spustu o ile ktoś gra na padzie z analogowymi triggerami lub na konsoli. Dopisaliśmy zaawansowane AI, które zachowuje się inaczej w zależności od warunków, liczności grupy itp. Ma zmienną agresywność i dobiera taktykę.

Można o tym pisać i pisać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja łupie na PS3 w Call Black Ops w trybie zombi (kino) solo 38 level a w sieci 26. Może ktoś ma ochotę pograć? Można stworzyć ekipkę. Ale jeśli nie zaczynaliście w to grać to nie zaczynajcie wciąga strasznie.

PS SGW2 już kupiłem w przedsprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja mam podobnie, też się wczuwam w klimat :D

Hehe :D. Coś co bardzo mi się spodobało w SD, to to, że nie ma non stop wymiany ognia tak jak w GTA. "Bez klamki nie wychodź na ulicę". Tutaj jest coś innego i to jest właśnie super :D.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-box kinect = świetna zabawa.

Z netu można ściągnąć na konsolę wiele gier w wersji demo - dzieciaki mają frajdę.

Ja konsolę traktuję jako domową siłownię - "gram" głównie w Your Shape Fitness Evolved 2012 - można się naprawdę zmęczyć.

Polecam!


Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grywam od 20 lat w Tomb Raider ;) ....a 5marca ma byc na rynku Polskim najnowsza i ostatnia czesc przygód Lary Croft i Lara pierwszy raz przemowi po polsku..... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra ktoś w world of tanks?

 

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grywam od 20 lat w Tomb Raider ;) ....a 5marca ma byc na rynku Polskim najnowsza i ostatnia czesc przygód Lary Croft i Lara pierwszy raz przemowi po polsku..... :D

 

Ładny staż w jednym tytule, ja też mogę się pochwalić (trochę krótszy), bo 13 lat w CS'a. Grało się kiedys w kilku liczących się klanach w Polsce - SpecSter czy [EBOLA] i inne, ale pewnie nikomu, nic to nie mówi :P Rozjazdy po całej Polsce na LAN'y, miał człowiek zajawke.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A gra ktoś w world of tanks?

 

Jak narazie 2 osoby z forum ;) - z Tobą 3

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja właśnie ukończyłem crysis 3 (jedna z moich ulubionych serii) i muszę powiedzieć że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Po wspaniałej pierwszej części przyszedł mały zawód po drugiej i raczej sceptycznie spoglądałem na wieści o trójce.

Twórcy wzięli sobie do serca uwagi fanów serii i otworzyli przestrzenie tak jak miało to miejsce w jedynce.

Do tego bardzo fajna fabuła, szkoda tylko że gra nie dłuższa o kilka "aktów" - zakończenie świetnie nawiązuje do jedynki - aż się łezka w oku kręci :)

 

Gorąco Polecam

Edytowane przez Norbert G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na HOTSA :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś w nowego Starcrafta? Warte to kupna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest Snajper 2, nie gralem ale slyszalem ze duzo lepszy od 1, poprawione sporo bugow i inteligencja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf ;) Oczywiście że warte ;)

Pamiętaj jednak że potrzebna jest poprzednia część by uruchomić nową.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.