Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
BRABUS

gry komputerowe:)

Recommended Posts

Gram w War Thunder od miesiąca - bardzo fajna gierka - oczywiście tylko bitwu zręcznościowe.

Jest jeden mały problem - mają chyba za słabe serwery - czasami się nie da grać, skacze, przycina - a w trakcie walki to bardzo irytujące!

Mój nick w grze to KriSu - jakby ktoś chciał polatać :)

Krystian "KriSu"

Solve musisz chyba mieć coś na łączu albo cholera wie gdyż ani ja ani ludzie z którymi gram w teamie nie mamy takich problemów. Gramy zdecydowanie dłużej niż miesiąc.

Marcin

No to może moje łączę nie łączy jak łączyć powinno! :( - jednak nawet jak skacze i zacina to i tak latam :)

Krystian "KriSu"

Civilization ma jedną wadę, szybko się nudzi do poziomu normal, a powyżej dostaję w tyłek :D

Postawka faktycznie jest nudna, ale "Nowy wspaniały świat" dodaje pełno opcji, np. turystykę, szpiegostwo, religię kongres światowy, 9 nowych nacji, w tym Polskę, można tworzyć dzieła sztuki, muzyczne, literackie i umieszczać je w muzeach. Zabawa zaczyna się dopiero teraz, podstawka, to była typowo wojenna strategia.

Ja gram obecnie na zmianę w Black Mesa (odnowiony Half Life na silniku Source) a także w MechWarrior Online. Obie gry są za darmo i obie są SUPER. Polecam gorąco!

Black Mesa byłaby fajna gdyby nie mieliby takiej obsuwy, w premierze tej gry to raz, a dwa ... HL 1 była ciekawsza kiedy się w nią grało mając te 14 lat, teraz jak w to grałem (BM) to powiem szczerze nudziło mnie to ciągłe przedzieranie się przez te labirynty laboratoriów, pustynie itp itd Widać już nie te lata 

Ee ja tam czerpię przyjemność z BM, wiadomo, że HL to HL, ale jak bym teraz chciał pograć, to grafika odrzuca lekko, a tu mam to samo w nowej szacie graficznej.

A kto gral w Baldurs Gate EE? Poprawiona grafika i grywalnosc. Dodatkowo troche nowosci. Dla mnie super tylko szkoda ze po angielsku. To jest jedyna gra (moja opinia) gdzie Polski dubbing jest lepszy od Angielskiego. Po 30 min grania musialem siegnac po stara wersje Polska.

Edited by ooo00ooo

A kto gral w Baldurs Gate EE? Poprawiona grafika i grywalnosc. Dodatkowo troche nowosci. Dla mnie super tylko szkoda ze po angielsku. To jest jedyna gra (moja opinia) gdzie Polski dubbing jest lepszy od Angielskiego. Po 30 min grania musialem siegnac po stara wersje Polska.

BG to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, przy okazji newsów o nowej edycji postanowiłem zagrać w oryginalną tylko zmodowaną.. pograłem 2 tygodnie i stary komp się zepsuł.. postanowiłem kupić EE i okazało się, że sprzedaż jest zawieszona... Na jakiś czas straciłem ochotę :)

AT vs. PO

Nie wiem czy pamiętacie, ale za tydzień premiera GTA V :D.

Ja już się nie mogę doczekać :) Niemniej gra dostanie sie w moje ręce dopiero w moje imieniny, tj. 29 września. Liczę na liczne dobre recenzje od Was :)

Jeżeli w dniu premiery dostanę grę, to na wieczór już się podzielę pierwszymi odczuciami "na gorąco" :).

Bartek

Jeżeli w dniu premiery dostanę grę, to na wieczór już się podzielę pierwszymi odczuciami "na gorąco" :).

I jak wrażenia? Ciężko się oderwać?

AT vs. PO

Powiem tak, GTA niszczy konkurencje. Nie bede robił spoilerow. Zdecydowanie tytuł warty uwagi!!

Bartek

Powiem tak, GTA niszczy konkurencje. Nie bede robił spoilerow. Zdecydowanie tytuł warty uwagi!!

W 100% sie zgadzam :)

Rockstar wiedza jak robić gry.

Do mnie kurier ma jutro wpaść z GTA V a PS3 dzisiaj padło... Szczęściarz ze mnie. Zanim pogram będę musiał kaskę na nową konsolę ogarnąć.

Marcin

GTA nie ma konkurencji, stad pewnie sie podoba :P jak optymalizacja? czy mowa o konsolowej wersji? 

Wy tak na serio pytacie? :) GTA V jak na razie wyszło tylko na konsole. Z tego co czytałem to jest lepiej zoptymalizowana niż czwórka. Były jakieś przypadki, że skarżyły się osoby które nabyły grę drogą cyfrową.  

Marcin

Polecę tytuł w który pogrywam w wolnym czasie... Co prawda na konsoli, ale jest dostępna również na PC. Dishonored. Dopuszcza różne style rozgrywki - od rzezi do pokojowego przejścia - zero ofiar. Świetna jest... i ten motyw doczytywania z kołami zębatymi przypominającymi mechanizm zegarkowy ;)

GTA jest rewelacyjne.

Do tej pory za najlepszą grę na PS3 uważałem Uncharted, ale GTA jest 2 klasy lepsze.

Pozdrawiam

Tomek

GTA 5 jest zdecydowanie grą wszech czasów. Zarobek na poziomie 800mln dolarów w ciągu dnia o tym świadczy :).

Bartek

Taak jeszcze bardziej mnie męczcie... :( Co prawda piątka już u mnie ale konsoli jeszcze nie mam i nie zapowiada się na to żeby prędko u mnie zawitała.. 

Marcin