Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Mpower

Pomoc o ściągnięcie zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mpower

Witam,

Wiem że na tym forum jest użytkownik który sprowadza słuchawki z japoni lub z tamtej częsci, jednak nie pamiętam kto. Bardzo mi zależy aby ktoś kupił mi ten zegarek: Geomesh zegarek . Jest to dla mnie ważna sprawa, nie trzepie żadnych wałków, uzgodnimy wszystko.

 

Chodzi mi o to że w Polsce ani w europie nie można dostać za normalną cene bo na europe tego zegarka ta strona nie sprowadza. Bodajże to japońska strona. Zegarek ten kosztuje ok 160 dolarów. czyli ponad 300zł. W polsce na allegro widziałem za 999zł! ździerstwo.

 

Dlatego prosze jakiegoś kolegę z forum, który mógłby mi z tej lub może innego źródła załatwić mi ten zegarek.

 

Ja płace za przesyłke i dodatkowe koszty. Mam nadzeje aby cena zamknęła sie w 350 zł!

 

Może ma ktoś już taki zegarek ?? jakie wrażenia i gdie kupił?

 

Prosze o pomoc w tej sprawie :smile: jc to gg 6421461

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautica

Muszę przyznać ze ciekawy zegarek, dobry dla tych, którzy lubią oryginalne rozwiązania, mi jednak cos takiego nie przypadło do gustu.

 

Widziałem raz na żywo ten zegarek, wygląda na porządny i fajnie się prezentuje na dłoni! aczkolwiek nie wiem, w jaki sposób można odczytać godzinę.

 

http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal...87/84/376878434

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtemar13

witam wszystkich jestem nowi i mam problem z zegarkiem. bylbym wdzieczny za wytlumaczenie jak dziala budzik w japonskim zegarku "pulsar" poniewaz jak ustawiam budzik on idzie rowno z godzina. prosze o pomoc. moje gg 4577237 piszcie jesli cos wiecie moge nawet zdjecia wam podeslac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich jestem nowi i mam problem z zegarkiem. bylbym wdzieczny za wytlumaczenie jak dziala budzik w japonskim zegarku "pulsar" poniewaz jak ustawiam budzik on idzie rowno z godzina. prosze o pomoc. moje gg 4577237 piszcie jesli cos wiecie moge nawet zdjecia wam podeslac.

 

Założ nowy wątek - ten nie ma nic wspólnego z Twoim problemem.

podaj model zegarka i wklej jego zdjęcie


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtemar13

Wielkie dzieki za pomoc w razie czego bede siem do ciebie zwracal o nastepna porade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.