Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Hansu

Koledzy, powiedzcie mi co to jest.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Big Ben

"ZEGARKI LORUS

 

Lorus jest marką istniejącą od 1982 roku, należącą do japońskiej firmy Seiko Watch Corporation, światowego lidera w produkcji zegarków. Od tego czasu sprzedano ponad 120 milionów zegarków."

 

Co z tej przynależności wynika...? Być może czerpią trochę z wyglądu seiko, oraz mogą mieć jakiś ich mechanizm...raczej z dolnej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W roku 1989 lub w 1990 w Szwajcarii otrzymałem dziwny model Citizena. Cały zegarek był jakby pozłacany, ale tak naprawdę to tylko imitacja. Zegarek zamiast tarczy miał coś w rodzaju gabki na ktorej znajdują się dwa brylanciki (to już nie imitacje). Czy ktoś wie może jaki to model i ile był wart, a ile teraz?? ++ Zegarek chodził tyle lat, zawsze sam zmieniałem baterie, a teraz stanął. Wyjąłem baterie i rzeczywiście zamiast 1,5 V było 0,8V. Po zmianie baterii Zegarek nie ruszył. Co się stało? Być może się zatarł albo coś... POMOCY!! :!: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a z tyłu pisze:

CITIZEN BASE METAL YP

2820-262069 S

3050947

34-0324

JAPAN :oops: :oops: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.