Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość gontar777

Citizen/Seiko/Orient/ a moze cos innego???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gontar777

Witam przepraszam jesli zle trafilem z tematem ale jestem nowy zarowno na forum jak i w temacie zegarkow. Moze nie zielony ale niezbyt doswiadczony. Szukam zegarka niedrogiego do 350 zl. Co byscie polecili ktora z tych(seiko citizen orient) firma jest najlepsza o ile mozna to stwierdzic w ogole.???

 

Prosz o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki rodzaj zegarka preferujesz?

Znaczy, rodzaj mechanizmu, wielkość, sportowy, czy bardziej elegancki?


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz ten zegarek kupowac w sklepie? Przez internet? Bo ciężko wyczuć z tymi 350 zł..... Gdyby odnosić tę kwotę do cen w polskich sklepach... to w przypadu Citka warte polecenia są moim zdaniem jedynie modele od 500 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gontar777

wiec tak. zegarek najlepiej automat. co do ceny to do300- 500 zle mi sie wstukalo(ale biore bardziej po uwage allegro. badz Wasze oferty )

 

interesuje mnie tez ktora z tych firm wy byscie polecili a moze inna w tej kategorii cenowej. ??

Co do stylu to bardziej taki elegancki bardziej bransoleta niz pasek. i fluorescencyjne skazowki to bardzo wazne

 

dzieki ze ktokolwiek sie odezwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citek nie ma wielkiej oferty automatów... zobacz taki model NJ2161-08C mam taki, mnie się podoba :mrgreen: i dobrze się sprawdza... tyle, że na pasku.... myśle, że Seiko i Orient będą miały więcej do zaoferowania (choc ja akurat jestem fanem CTZ)

 

właśnie sobie przypomniałem.... ma swój odpowiedznik na br. NJ2161-59G... tyle, że jego cena katalogowa w Polsce 910 zeta... więc nie wiem czy na allegro zmieścisz się do 500, już prędzej ebay :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kategorii cenowej brałbym Seiko lub Orienta. Z Seiko podobają mi się Divery, np: SKX007 lub Black Monster, są też zegarki serii "5" - dość małe, mogą być na elegancko, z Orienta również są Divery np: CEM 65001, lub do garnituru i na sportowo też trochę (chyba jedyny za taką kasę z rezerwą chodu na tarczy) - CEX (czy jakoś tak).

 

Wszystkie znajdziesz na allegro.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie coś z Seiko :lol:

Ale to tylko mój punkt widzenia.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gontar777

dziekuje i prosze o przeniesienie do kosza gdyz znalazlem juz zegarek na zblizajacy sie okres wakacyjny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gontar777

dziekuje i prosze o przeniesienie do kosza gdyz znalazlem juz zegarek na zblizajacy sie okres wakacyjny...http://img247.imageshack.us/my.php?image=20080709158kv8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gontar777

dziekuje ja juz mam swoj typ...

post-0-0-96890200-1330861687.jpg

20080709158at9.77cc382c2d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.