Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Ten mesh to pracuje w ogóle w uszach, ma tam strasznie ciasno?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mesh to pracuje w ogóle w uszach, ma tam strasznie ciasno?

Mimo, ze oryginalnie ma 20mm ja założyłem 22mm symetrycznie zwężając je po całości, aby było 19mm. 1mm dałem mu luzu, aby właśnie pracował.

Układa sie idealnie.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada bardzo dobrze a skoro pisze, ze pracuje i układa sie elegancko to tak jest, bo nie znam potrzeby, dla ktòrej miałbym kogokolwiek okłamać w tej kwestii.

Zapytałeś. Odpowiedziałem.

A mimo to wiesz lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wrzucić real foto tego monstera?

Kolega napisał że oczekuje to pewnie jeszcze nie ma  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tutaj chwalimy sie tym co udalo nam sie upolowac a kolega oczekuje to uznałem, że już oczekuje na przesyłke a jak go odbierze to cyknie real foto i wrzuci ;)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój nowy nabytek. Skusiłem się ze względu na stonowany wygląd, solar, radiową synchronizację i oczywiście wytrzymałość, ponieważ nie traktuję zegarków zbyt delikatnie.

 

2014-08-25%2014.11.39.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój nowy nabytek. Skusiłem się ze względu na stonowany wygląd, solar, radiową synchronizację i oczywiście wytrzymałość, ponieważ nie traktuję zegarków zbyt delikatnie.

 

2014-08-25%2014.11.39.jpg

Bardzo fajnie wygląda, gratki! Jaki to model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model GW A1000FC 2A. Naprawdę znakomicie leży.Coraz bardziej mi się podoba.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model GW A1000FC 2A. Naprawdę znakomicie leży.Coraz bardziej mi się podoba.  

To jeszcze zapytam gdzie, za ile i jak świeci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

jacjakuza, jest taki piękny że kopara opada,za ile to udane polowanie

Edytowane przez breslauer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@draki: kupiłem go na portalu www.zegarkowy.pl, a właściwie poza tym portalem, ponieważ wysłałem maila z zapytaniem o dostępność, a pan napisał mi, żebym po prostu przesłał zamówienie mailem, a on mi wyśle zegarek za pobraniem. Tak zrobiłem i mam. Kupiłem za 1669 zł. Biorąc pod uwagę, że w sklepach kosztuje równowartość około 600 dolców, to pewnie w miarę korzystnie ale bez żadnej specjalnej okazji. Czytałem w sieci, że te modele kupowali nawet o 300 zł taniej, ale nie wiem kto i jak i z jakiego źródła. Że ja się na zegarkach nie znam (ani na ich podróbach), to wybrałem ten sklep i z bańki.  

 

EDIT: a jak świeci? Biorąc po uwagę, że nie ma podświetlenia, to napisze tyle, że świeci w miarę czytelnie przez pół godziny od zgaszanie źródła światła. Później następuje fading i wskazówki są ledwo dostrzegalne, ale nie znikają całkowicie. Generalnie dla niektórych brak podświetlenia może być problemem.

Edytowane przez shnosnas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@draki: kupiłem go na portalu www.zegarkowy.pl, a właściwie poza tym portalem, ponieważ wysłałem maila z zapytaniem o dostępność, a pan napisał mi, żebym po prostu przesłał zamówienie mailem, a on mi wyśle zegarek za pobraniem. Tak zrobiłem i mam. Kupiłem za 1669 zł. Biorąc pod uwagę, że w sklepach kosztuje równowartość około 600 dolców, to pewnie w miarę korzystnie ale bez żadnej specjalnej okazji. Czytałem w sieci, że te modele kupowali nawet o 300 zł taniej, ale nie wiem kto i jak i z jakiego źródła. Że ja się na zegarkach nie znam (ani na ich podróbach), to wybrałem ten sklep i z bańki.  

 

EDIT: a jak świeci? Biorąc po uwagę, że nie ma podświetlenia, to napisze tyle, że świeci w miarę czytelnie przez pół godziny od zgaszanie źródła światła. Później następuje fading i wskazówki są ledwo dostrzegalne, ale nie znikają całkowicie. Generalnie dla niektórych brak podświetlenia może być problemem.

OK, dzięki! Ja właśnie jestem z tych co im musi świecić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A oto mój nowy nabytek. Skusiłem się ze względu na stonowany wygląd, solar, radiową synchronizację i oczywiście wytrzymałość, ponieważ nie traktuję zegarków zbyt delikatnie.

 

Łooooo! Osobiście nie przepadam za G-Shokiem, ale ten ... C'mon czapka z głowy. 

Edytowane przez MichałS

Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 
 

 

Łooooo! Osobiście nie przepadam za G-Shokiem, ale ten ... C'mon czapka z głowy. 

 

No właśnie. Mi cyfrowe G-SHOCKi nie podchodzą, ale w pełni analogowe i owszem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie co to za model bo bardzo fajnie sie prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję bardzo :) Jest to edycja limitowana Orient Cal.469 40th Anniversary SEM7F002B9 wypuszczona w ilości 2000 sztuk, w zasadzie chyba już nie dostania w "normalnej" dystrybucji. Jakiś czas temu włączył mi się pomysł zakupu jakiegoś vintage'owego chrono, jednak z uwagi na ograniczone finanse troszkę się z niego wyleczyłem. Po czym tydzień temu trafiłem gdzieś przypadkiem na tego Orienta i od razu zacząłem przeszukiwać internet. Wniosek nasuwa się jeden, że aktualnie zegarek do kupienia co najwyżej na ebay'u czy gdzieś szukając po forach i mi właśnie kilka dni temu udało się to na naszym forumowym bazarku. Vintage ale bez chrono. Dziecko szczęścia :)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obliczyłem - łaził za mną 4 lata ;)

 

Obraz_013.jpg

 

 

To już z dziś, deczko lepsze :)

 

Obraz_021.jpg

Edytowane przez Z_bych

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj tez sie pochwale w koncu to holendersko-chinsko-japonska produkcja wiec troche orient tez ma ma.

 

Dzis przyszedl i nie moge sie nacieszyc

2820pvr.jpg
vi0so.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegarek. Ze zdjęć obejrzanych w sieci wynika, że ten niebieski kolor jest obłędny. Gratuluję.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.