Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Burns i jak wrażenia? on ma 22 mm w uszach, czy tak jak monster?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22mm. Jest większy i cięższy od Monstera czy nawet cięższy od Sumo... Wrażenia bardzo pozytywne.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie też - srp637k1 -> baby tuna

 

@Burns, kupujesz kolejne modele Seiko, jeden po drugim, jakbyś szedł na rekord Guinessa. Nie lepiej raz, dwa razy, a dobrze? Np. taka para: GS i MM.

I pozamiatane ;)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, da się wytrzymać. Nie samymi zegarkami człowiek żyje :D

 

P.s.

Czyżbym się starzał?

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Miras...czy ty,ty,ty już obrażasz mój nowy zegarek? Bo jak cie jakiś Rolex swędzi to mogę Ci go roztrzaskać. ;) A tak na poważnie to brak mi słów na twoje zachowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie jeszcze poczyniłem:

Jak dla mnie  środkowy Kawał porządnego zegarka.

Edytowane przez qniczynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja takie Seiko 5 wylicytowałem. Nie mam go  jeszcze u siebie stąd to zdjęcia sprzedającego z aukcji są .  Na deklu, jeśli dobrze widzę na zdjęciu, to widnieje 7009-6080 ale w internecie na podstawie tej inf. nie mogę znaleźć więcej żadnych informacji na temat tego zegarka i zdjęć ...( zdjęć mechanizmu póki co nie posiadam jeszcze).

post-57089-0-66814700-1429005985_thumb.jpg

post-57089-0-97534200-1429005993_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie jeszcze poczyniłem:

 

Po co Ci 3 takie same? :P


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baby Tuna niby taki wielki, a prezentuje się podobnie do Sumo. Jak bransoleta, porządna jest? Próbowałeś go wsadzić na gumę?

 

Z tych trzech jednak Sumo, bo najbardziej uniwersalny, ale Tuna bije toolowatym charakterem Monstera na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baby tuna to idealne przejście i wypełnienie luki między Monster a Sumo.

Bransoleta jest prawie ta sama co w Monster tzn w b.tuna rozchodzi się od 18mm do aż 22, w Monster z 18 do 20mm.

Co do gumy, nie mam 22mm, więc celem przymiarki wsadziłem na 20mm MM. I nawet przez chwilę miałem myśl, że stargam od SKX007 czy Shoguna, tylko, że ja średnio przepadam za innymi obejmami niż bransoleta. Co za tym idzie Monster też wraca na bransoletę.

Z ciekawostek b.tuna ma płaskie szkło a co za tym idzie najlepszą przejrzystość tarczy - można by rzec w porównaniu tylko z pozostałymi, że ma jednostronny antyrefleks. (oczywiście też go nie ma a szkło to hardlex) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takiej bransolecie od Strapcode obiło mi się o oczy ostatnio, dobre dla kogoś kto chce czegoś wizualnie cięższego (choć mam ograniczone zaufanie do OEMowych producentów bransolet). 

 

Przechwytywanie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

takie jeszcze poczyniłem:

Nie brakuje tam czegoś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomtol69 - Gratluacje, mój wymarzony Star :) Gdzie zamawiałeś jeśli można wiedzieć ? 


Seiiko SNKE57, Seiko SNK803, Orient Sparta (EV0N002W), Orient Curator (FFD0J004W0), SeaGull 1963, Orient Bambino (SER2400EW0), Parnis Power Reserve Automatic B2, Gerlach RWD-6, Gerlach CWS Sokół 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.