Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Tak długo szedł z mywatcheshub? :)

 

Nie, chodził mi po głowie, aż w końcu wychodził :)

 

Zegar super, ale ta bransa i maskownice, nie spodziewałem się, bałem się wziąć w rękę żeby nie pogiąć ;)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu go na pasek, ja też nie trawię takich bransolet, które można wyginać na wszystkie strony jak gumę od majtek.

Mam już dwa paski do niego, też sobie kupię na wakacje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bransa tylko na dzień dobry sprawia takie marne wrażenie  ;)

Po dłuższym okresie użytkowania docenisz jej zalety, wiem bo mam i nie tylko ja jestem tego zdania  :)

A i oczywiście tu też graty  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czy jest na forum temat poruszający problem: co lepsze, bransoleta czy pasek? Osobiście uznaję wyższość bransolety - ze względów higienicznych i estetycznych. Dodam, bransolety z maskownicami, zwłaszcza przy grubych kopertach i nisko osadzonych otworach na teleskopy. Jakoś nie podoba mi się eksponowanie błyszczącego zazwyczaj boku koperty między uszami (wygląda "ni przypiął nie wypiął"). Podobnie nieciekawie wygląda pasek, który jest tak gruby, że wystaje profilem poza uszy. Większość grubszych pasków jest po prostu niewygodna. Choćby zapięcie (szlufki i klamerka) - zapięcie bransolety nie tworzy takiego "guza" jak pasek (co przeszkadza w sytuacji spoczynku nadgarstka na blacie biurka). Bransoleta lepiej układa się na nadgarstku. Kiedy patrzę na fotki zegarków na sztywnych, grubych, ciasno zapiętych paskach, to robi misie duszno na przegubie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu go na pasek, ja też nie trawię takich bransolet, które można wyginać na wszystkie strony jak gumę od majtek.

Mam już dwa paski do niego, też sobie kupię na wakacje. :)

Jakie te paski polecasz?

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumo to zawsze świetny wybór.

Karol zostaw SKX na kajdanie. Tylko na pierwszy rzut oka jest kiepski. To świetna bransoleta. Przekonasz sie po chwili.

 

 

Graty nowości.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bransa tylko na dzień dobry sprawia takie marne wrażenie  ;)

Po dłuższym okresie użytkowania docenisz jej zalety, wiem bo mam i nie tylko ja jestem tego zdania  :)

A i oczywiście tu też graty  :)

 

 

 

Karol zostaw SKX na kajdanie. Tylko na pierwszy rzut oka jest kiepski. To świetna bransoleta. Przekonasz sie po chwili.

 

 

Graty nowości.

 

Nie no Panowie, kajdan jest kiepski, mówię o jakości, te ogniwa i maskownice. Wygodna jest to prawda, na zegarku jakoś wygląda, ale brzęczy i mnie to drażni.

 

Dzięki za gratulacje :)

Edytowane przez Ulotny

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś porządny zegarek ;) gratuluję :)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo! 

 

Dziś w moje łapska trafił pierwszy automat Seiko SNK809. Od razu zmieniłem pasek i efekt moim zdaniem o niebo lepszy! [fot.1]Trochę na wcisk bo 19 ;P ale specjalnie to nie wadzi. Jak to powiedział mój zegarmistrz "Adriatica w porównaniu z tym Seiko, to jak porównanie dobrego noża kuchennego do samurajskiej katany", co o tym myślicie?:P

 

 

Korzystając z okazji pokuszę się o ofertę sprzedaży oryginalnego paska do tego zegarka (czarny). 100/100 - w ogóle nie noszony [fot.2]. ( z racji tego, że nie mogę jeszcze pisać w temacie SPRZEDAM). A jak nie sprzedam, to zamocuję sprzączkę matową z napisem 'SEIKO' do tej skóry:P  Taki oto: 

fot.1

e5molu.jpg

 

fot.2

5.jpg

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adriatica - a co to? :lol:

gratulacje SNK, to też był mój pierwszy automat i bardzo miło wspominam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej potrzebny mi namiar na serwis seiko w miarę sprawdzony. Koronka się nie zakręca w velaturce i chciałbym ocenić koszty naprawy. Sorry za wpis nie w temacie.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze mi sie podobał i w końcu jest :) ktoś poleci jakaś fajna, czarna skórę do niego?

 

IMG_0092.jpg

 

Edytowane przez hubsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Citka i Seiko.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być automat. Po namyśle jednak doszedłem do wniosku że więcej z nimi kłopotu niż satysfakcji.

Z tego wszystkiego wyszedł Citizen AT8017-59E

Dwa dni go mam i mi się nie znudził to chyba dobry znak. Ładnie się synchronizuje, choć przy włączonych sprzętach nie chciał no ale to chyba normalne.

Jeśli jest ktoś ze Śląska to mam kupon rabatowy na zegarki na 50 zł ze sklepu w którym go kupowałem. Mogę oddać. Jeśli ktoś planuje zakup to zawsze będzie taniej.

 

gallery_81388_2570_372068.jpggallery_81388_2570_358534.jpggallery_81388_2570_554367.jpg

gallery_81388_2570_413830.jpg

gallery_81388_2570_57948.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Citka.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ecipeci, Gratulacje! Nówka sztuka czy używka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.