Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

W realu  wygląda 100 razy lepiej ......... wyjątkowo nie fotogeniczny najważniejsze że upolowany ....

 

 

 

FEU00002CW_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granatowy mi chodzi po głowie od dłuższego czasu.

Jest super - chociaż to rzecz gustu (dla niektórych jest to odpust i tandeta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieplanowany zakup na forumowym bazarku, ale przyszedł impuls i trudno było się oprzeć ...słaba silna wola  :D

aa75a599007a7f58med.jpg

Od kolegi Jarosława Jerry Esowy..pozdrawiam miło było poznać

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja silna wola jest tak silna ze robi z Tobą co chce .

 

kiedyś nad nią zapanuję  :D  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że jeszcze uda mi się go kiedyś kupić w takim stanie :)

 

cigaM5u.jpg

 

4dEdPyC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nabytkiem na prezent a nie dla mnie można też się pochwalić?

b35e302d9376cef8a377cf827f90e83e.jpg

 

Bo jak nie to za późno ;] a muszę przyznać że ładny jest i będę dumnie oglądał odpakowywanie i nie jest wcale taki mały jak by się ze zdjęcia wydawało, łapa niedźwiedzia u mnie tak fałszuje, ale nie mogłem się powstrzymać żeby nie wyjąć z pudełka i nie przymierzyć

 

edit

Może dwa słowa o nim, solidnie i bardzo ładnie wykonany, akcenty polerowane są niewielkie i gustowne przez co nie świeci się jak psie... a błyska zawadiacko. I nieźle trafia w indeksy, w 1/4 tarczy nie idealnie ale wskazówka dalej mieści się w obrzeżach indeksu. Kupilem go osobie której zegarmistrzostwo jest całkowicie obojętne i sądzę że szafir i solar i wykonanie będą niepodważalnym atutem

Edytowane przez trez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super zegarek jest. Trochę duży na moją rękę, ale co tam. Lubię go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super zegarek jest. Trochę duży na moją rękę, ale co tam. Lubię go :)

Najważniejsze że się podoba, gratuluję  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

to i ja się pochwalę, po długich rozważaniach, przeglądaniu ofert, aukcji i po lekturze na forum wybrałem i oto jest:

 

citizen_01.jpg

 

Skróciłem sobie bransoletę i jest super, ale aż boję się go nosić, żeby nie porysować czy coś...

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porysujesz na bank, nie ma na to rady ale bez noszenia nie ma frajdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dodge66 jest najlepszym przykładem, że nie trzeba wystawiać zegarka na bazarek, aby go sprzedać. Wystarczy kryptoreklama :D Fajny maluch, podoba się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Maluch fajny, bardzo przypadł mi do gustu, ale będę miał z nim trochę roboty (o czym dodge mnie poinformował, żeby nie było ;) )

 

Zegarek z odległości odczytywania godziny wygląda świetnie, o wiele lepiej niż fabryczna wersja. Gładkie boki, satynowany pierścień i wypukłe pleksi idealnie pasują do klasycznego profilu koperty i tego rozmiaru. Wszystko przypomina stare militarne zegarki - cud, miód i orzeszki.

 

Gorzej z wykończeniem moda. Polerka jest na przyzwoitym poziomie, nic nie razi w oczy. Niestety pod szkłem zamknięto masę drobin kurzu. Będę musiał otworzyć zegarek i je usunąć (o ile to tylko kurz - taką mam nadzieję).

 

Tarcza ma defekt logo. Litera E jest chyba naklejona na jakś paproch, a S jest trochę zgięte od dołu. Dodatkowo dwie mikrorysy w okolicy centrum, przy wskazówkach. Zamówiłem już nową tarczę z ebaya, więc chyba zrobię przekładkę.

 

Jak uda mi się oczyścić szkło i przełożyć tarczę, kupić solidniejsze skórzane zulu to będzie kompletny, świetny zegarek. A tak na razie jest po prostu fajny.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.