Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj (a w zasadzie przed chwilą) dotarł taki grubasek. ;P

 

m_slt095_2.jpg

  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemnie się układa, te peryferia nawet nie brużdżą, "mniej go jest" niż mojego fossila 4929, ciekawe czy na jakimś nato byłby jeszcze mniej odczuwalny? No zobaczymy...

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nato mój "czteropalczasty" Przyjacielu to zastanawiam się czy uszy pozwolą. W sensie czy nie kończą się początkiem bransolety, bo na zdjęciu nie widać dokładnie a modelu nie miałem okazji dotykać. Co do zegarka to fakt, wygląda masywnie. Daj mu trochę czasu. Niech Cię przekona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nato mój "czteropalczasty" Przyjacielu to zastanawiam się czy uszy pozwolą. W sensie czy nie kończą się początkiem bransolety, bo na zdjęciu nie widać dokładnie a modelu nie miałem okazji dotykać. Co do zegarka to fakt, wygląda masywnie. Daj mu trochę czasu. Niech Cię przekona.

Nie powinno być problemu:

 

 

004.jpg

 

To na razie luźny pomysł, bransoleta jest bez zarzutu, robi wrażenie solidnej i nie ciągnie. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być problemu:

 

 

 

 

To na razie luźny pomysł, bransoleta jest bez zarzutu, robi wrażenie solidnej i nie ciągnie. 

 

Przekonałeś mnie  :D  Uszy puściły.

Ale albo wygoliłeś łapę przed Świętami albo zdjęcie zdobyczne. Nato pasuje do Twojego nowego nabytku. Optycznie jest lżejszy. Noś i ciesz oczy.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie tylko bransoleta, ale nieważne napisz lepiej gdzie go wyrwałeś i w jakim stanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zdjęcie z netu przecież.  :P Jeszcze jedno, tym razem khaki:

 

post-94542-0-02520400-1482441629_thumb.jpg

 

A propos mierzyłem wczoraj SKX007 w Bonarce, zgrabny ale nie mam do niego przekonania, bransoleta jakaś taka badziewna, chciałbym jeszcze NY0040 po Nowym Roku założyć zanim zdecyduję, ale nigdzie go w Krakowie nie spotkałem.

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest to związane ze świątecznym wietrzeniem magazynów. Szukasz Citizena który już jest ikoną i jak się zdarzy, że jest dostępny to występuje w dobrej cenie. Schodzi lepiej niż bułki w Almie. Może z początkiem stycznia kolejny fracht z Kraju Kwitnącej Wiśni dotrze do KRK. Też zwracam uwagę na niego bywając w sklepach ale nie ma. Amba fatima...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie tylko bransoleta

No w sumie racja, jest na tyle nieopatrzony że nie ma musu go na siłę personalizować, taka krówka zawsze lepiej wygląda na łańcuchu  ;)

 

 

ale nieważne napisz lepiej gdzie go wyrwałeś i w jakim stanie ?

Mam go ledwo parę godzin, jutro go dokładnie obejrzę przy świetle dziennym, na tę chwilę jak na zegarek noszony a nie aresztowany w szufladzie to nie ma się do czego przyczepić. Kupiłem na portalu aukcyjnym z oryginalnym pudełkiem, tabelą i książeczką do kurwomierza. :)  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiejszego wieczora oficjalnie mój w prezencie od małżonki   :D c91798dce955b6f7med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

@macmac wygląda jak japońska omega :-)

Edytowane przez jarozlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@macmac wygląda jak japońska omega :-)

 

jedni widzą takie podobieństwo,a inni wcale   ;) , ale na żywo Seiko ma więcej smaczków  :) Sama tarcza przechodząca w brąz robi swoją robotę  :) ..ja bym się nie zamienił ..never  :D

3c7f6a7c4f1e300dmed.jpg

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki nabytek, chodził za mną od jakiegoś czasu.

post-89097-0-88696100-1483358972_thumb.jpg

post-89097-0-62843400-1483359071_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Nurek pierwszej wody, jednakże na codzień coś takiego nosić, przy twoim nadgarstku - szaleństwo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ręce lepiej to wygląda niż na zdjęciu. Uszy są w zasadzie pod zegarkiem.

No i odrobina szaleństwa nigdy jeszcze nikomu nie zaszkodziła.;)post-89097-0-17272700-1483369633_thumb.jpg

Edytowane przez Zix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.