Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jest jeszcze 3 generacja, jakby połączenie pierwszej i drugiej. Z lupką jak w rolku. Mechanicznie taka sama jak 2gen  Poprawka - 6r15 zamiast 4r36.

I indeksy brzydsze moim zdaniem - kły pasowały do całości.

 

Nie spotkałem się dotąd, pewnie dlatego że przeglądam głównie używane. :rolleyes: Jakie on ma oznaczenie? 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest 3 generacja, tylko raczej równoległa do drugiej, a w środku jest 6r, a nie 4r.

 

Edit: oznaczenie tego modelu, to SBDC023

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze i drugie twoje zdanie, więc już może przestańcie się motać i wałkować to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze i drugie twoje zdanie, więc już może przestańcie się motać i wałkować to samo

nie rozumiem pierwszej części wypowiedzi, do przecinka

 

co do monstera, to wszystko jasne, oto ten najbardziej monsterowy moim zdaniem:

 

2nd-Gen Orange Monster SRP309-300x267.jpg Model:

SRP309 Size:

43mm Depth:

200M Rarity:

Common Movement:

4R36 Buy:

 $379.00 Orange dial, white markers and hands, and white tipped seconds hand.

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej monsterowy jest pierwszy, reszta nawet technicznie lepsza to juz odcinanie kuponów od legendy ;)post-48316-0-69744700-1486046432_thumb.jpg

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master Yoda, you disappoint me

 

:D  :lol:  :D  :lol:  :P

nie rozumiem drugiej części wypowiedzi, od przecinka

 
Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master Yoda, you disappoint me

Qui-Gon's defiance, I sense in you. Need that, you do not...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, powinniśmy prowadzić dyskusje w języku twórców :P

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ポーランド語で書いてください

Powiedział co wiedział :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko chciałem zahaczyć o gównoburzę sprzed 2 stron bo się spoźniłem ;)

Czy ktokolwiek dzisiaj jeszcze myśli, że zegarki mechaniczne to cokolwiek innego jak tylko biżuteria? No sorrry .

Chyba jest w błędzie.

Czas się sprawdza radiowo. Albo okoloradiowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum to platforma na której wymienia się poglądy, wiedzę, bywa przybiera dość ostrą formę, sam często poddaje się emocjom, zdarza się użyć słow nieadekwatnych do sytuacji, ale sformulowania typu "gó..burza' jakoś mi nie pasują do słownika dorosłego faceta, no i obraża wszystkich biorących udział w dyskusji, bez wzgledu na stanowisko.

 

Zegarki to dla jednego bizuteria, dla innego urządzenie do pomiaru czasu, dla jeszcze innego możliwość obcowania z czymś wyjatkowym, czymś co bywa szczytem możliwosci człowieka...ze sztuką.

Oczywiście nie wyklucza to możliwosci traktowania tych małych dzieł po trosze jak bizuterię, urzadzenia do wskazania czasu, czy sztukę, wiec stwierdzenie ze zegarki mechaniczne to tylko bizuteria jest spłycaniem tematu..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-48316-0-51911800-1486083362_thumb.jpgBurzy :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sen to strata czasu, a ten ograniczony jest :)post-48316-0-01172100-1486083634.jpg

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E... No. Chłopaki - luz. Z tą burzą to tak z przymrużeniem oka było. Nie bierzcie tego tak serio ;)

Po prostu czasem zabawne jest jak ludzie potrafią się zacietrzewic o tak mało istotne w życiu rzeczy...

Co do potrzeby posiadania zegarka... No to ja mam odmienne zdanie. Ale każdy ma prawo do swojego.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie spostrzeżenie odnośnie zegarków elektronicznych casio na gumowych paskach. Otóż wydaje mi się, że te oryginalne paski casio mają zbyt małą grubość, w stosunku do gabarytów koperty i uszu. To spostrzeżenie wynika z posiadania przeze mnie modelu AE-1200, ale widzę to w zasadzie każdym modelu casio wyposażonym w gumowy oryginalny pasek.  Są trwałe (paski), ale weźmy prezentowanego wyżej g-shocka, zegarek masywny, a pasek o grubości pasującej do modelu W-59... Może jednak czepiam się, bo paski spełniają swoją funkcję i są wytrzymałe..... Choć w tańszych modelach z czasem po prostu pękają, zwłaszcza w miejscu dziurek....

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam od siebie, że uważam, że niezależnie czy automat czy kwarc, zegarek musi spełniać funkcję użytkową jaką jest prawidłowe wskazanie czasu przy czym niepodważalnie jest też elementem biżuterii (jednym z niewielu, która przystoi mężczyźnie)

A żeby nie było OT to właśnie przyjechał do mnie od forumowego kolegii

0f06ac053a2caa3545bd30497d4797b3.jpg

Zegarek, który śledzę od dnia jego premiery i z którym właściwie się pogodziłem, że go odpuszczam, a tu proszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.