Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na wielkiego potwora  ;) na twoim nadgarstku mati_luk.

Mały nie jest, ale też perspektywa przekłamuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japonczyk

post-33375-0-95812400-1489841801_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę :)

Gratuluję udanego zakupu. Wygląda fajnie jakie wrażenia?

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę :)

Gratuluję udanego zakupu. Wygląda fajnie jakie wrażenia?

Sent from my iPhone using Tapatalk

.

 

Dziękuje :). Dotarł jakieś trzy godziny temu, pierwsze wrażenie jak najbardziej ok. Wygodny bardzo i niezle wykonany. Co dalej , zobaczymy ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się cieszę :)

U mnie dziś też będzie nowy nabytek,po pracy jadę go odebrać :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się trzymać w ryzach i nic nie kupować, ale...czasem ciężko nie przepuścić jakichś drobnych...a, że kwarce mnie nie parzą...

Czy tu już mamy poziom Tisella? ;)

 

żródło fot. www.zegarekdlaciebie.plzegarek-casio-ef-503d-1av.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby czarnemu

 

 

nie bylo smutno przybyl towarzysz

 

 

A szwajcarskie scyzoryki też kolekcjonujesz? ;) Pytam jednak poważnie, bo wiem, że są fankluby posiadaczy szwajcarskich nożyków oficerskich wengera czy victorinoxa.... Mi podobają się takie wersje, które mają tzw. transparentne okładziny.

Staram się trzymać w ryzach i nic nie kupować, ale...czasem ciężko nie przepuścić jakichś drobnych...a, że kwarce mnie nie parzą...

Czy tu już mamy poziom Tisella? ;)

 

 

Chodzi o poziom dyskusji? Myślę, że nie. Kwarce nie są namiastkami mechaników ;) Ja lubię mechanizmy kwarcowe, ale takie, które są trwałe i jednocześnie naprawialne, nie zatopione w plastiku. Droższe casio mają na pewno porządne mechanizmy. Edifice to seria, która charakteryzuje się dobrymi materiałami i chyba też lepszymi mechanizmami. Ja mam dwa edifice, EFA-120 i EFA-122, to bardzo zacne zegarki. Najlepiej sprawdzić w podforum casio. 

 

Mi bardzo podobają się citizeny multifunction. Mają te same funkcje, co zegarki elektroniczne, ale wszystko ustawia się i włącza wskazówkami. Fajny patent ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne i możesz bez obawy napisać recenzję, bo jak mi się zdaje, marka seiko nie dzieli forumowiczów ;):D

 

A tak naprawdę, to możesz napisać recenzję każdego zegarka, bo nie musisz przewidywać i nie ponosisz żadnej odpowiedzialności za to jak absurdalnie może zostać potraktowany temat nią wywołany ;)

 

ad rem - byłoby ładniejsze, gdyby miało koronkę na 3-ciej, a nie 4-ej. Zastanawiam się, czemu to służy, chyba ktoś już o tym pisał w innym temacie, ale nie pamiętam......

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MasterMind gratuluję nowości !

To prawda ,że poprawili bezel i jest już w nowych modelach równo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MasterMind gratuluję nowości !

To prawda ,że poprawili bezel i jest już w nowych modelach równo?

 

W moim egzemplarzu wszystko w porządku - bezel, podziałka minutowa i marker na 12tej w prostej linii. Za moment go wrzucę na pasek od żółwia, bo ta guma to jednak beznadziejna :)

 

@Tomek z Wrocławia - to zależy gdzie, na Czasoholikach niektórzy już rzygają Seiko :)

 

Co do recenzji - napiszę, bo SKX to taki sam klasyk jak Submariner, więc należy mu się trochę miejsca reklamowego na forum ;)

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Seiko SDGM005

 

Łobuzie - Ty wiesz ;) pinknie Panie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do recenzji - napiszę, bo SKX to taki sam klasyk jak Submariner, więc należy mu się trochę miejsca reklamowego na forum ;)

 

 

Tylko nie wspominaj o DB nato 300 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj będzie się działo jak wspomni, sam to zagwarantuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim egzemplarzu wszystko w porządku - bezel, podziałka minutowa i marker na 12tej w prostej linii. Za moment go wrzucę na pasek od żółwia, bo ta guma to jednak beznadziejna :)

 

@Tomek z Wrocławia - to zależy gdzie, na Czasoholikach niektórzy już rzygają Seiko :)

 

Co do recenzji - napiszę, bo SKX to taki sam klasyk jak Submariner, więc należy mu się trochę miejsca reklamowego na forum ;)

 

:) thumb-up-facebook-emoticon-like-symbol.j 

 

a propos, czy ktoś może przypomnieć dziadkowi Tomkowi (wkrótce stuknie mi 40-cha ;) czy ta koronka na 4-tej ma jakieś uzasadnienie funkcjonalne, czy to po prostu design? 

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zastosowanie ma na pewno i na 100% związane z nurkowaniem, tak myślę :D

 

A tymczasem kolejny nuras do zasobów.

image.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad rem - byłoby ładniejsze, gdyby miało koronkę na 3-ciej, a nie 4-ej. Zastanawiam się, czemu to służy, chyba ktoś już o tym pisał w innym temacie, ale nie pamiętam......

Koronka jest przeniesiona po to, aby nie kolidować z dłonią. Czy na 3 byłoby ładniej? Kwestia gustu, na pewno różnorodność jest cechą pożądaną. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze 4palce - dodatkowo ponoć statystycznie trudniej urwać/uszkodzić koronkę gdy jest zlokalizowana na tej pozycji.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.