Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadła dzisiaj mała namiastka GTS'a. Jakość wykonania "praktycznie podobna", więc po co przepłacać :Dec4c3e64300911d3c162e41cb2b76058.jpg

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kępa Mieszczańska? ;)

Si ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałbym się, że wpadnie. Wiem, to nierealne, ale jednak.... To chyba nadawałoby się do dziwactw i fobii zegarkowych: "Bałbym się robić zdjęcia diverowi położonemu na barierce, bo obawiam się, że spadnie do wody".... Może tez korcić, żeby samemu zrzucić ;)

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałbym się, że wpadnie. Wiem, to nierealne, ale jednak.... To chyba nadawałoby się do dziwactw i fobii zegarkowych: "Bałbym się robić zdjęcia diverowi położonemu na barierce, bo obawiam się, że spadnie do wody".... Może tez korcić, żeby samemu zrzucić ;)

Coś w tym jest, zawsze jest pewna obawa.

Kiedyś robiłem zdjęcia Kingowi na barierce przy Katedrze i miał niezapięty pasek (tak sobie zwisał), Chłopaki z forum "G" oglądając zdjęcia śmiali się, że co by było, jakby zjechał i wpadł do wody? A on rzeczywiście mi zjechał, tylko zdążyłem złapać w ostatniej chwili :D

Od tej pory kładę ostrożnie zegarki całym obwodem do zdjęć lub zapinam na pasku.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, zawsze jest pewna obawa.

Kiedyś robiłem zdjęcia Kingowi na barierce przy Katedrze i miał niezapięty pasek (tak sobie zwisał), Chłopaki z forum "G" oglądając zdjęcia śmiali się, że co by było, jakby zjechał i wpadł do wody? A on rzeczywiście mi zjechał, tylko zdążyłem złapać w ostatniej chwili :D

Od tej pory kładę ostrożnie zegarki całym obwodem do zdjęć lub zapinam na pasku.

 

Tommly, Ty zuchwały ryzykancie ;) ja bym dodatkowo przywiązał jakąś żyłką..

Masz nerwy, mi na samą myśl skacze ciśnienie....

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w takim razie i ja się pochwalę nowym zakupem.Przepraszam dopiero teraz udało mi się dodać zdjęciepost-89112-0-48421600-1490690230_thumb.jpg

Edytowane przez Marcin 281

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, zawsze jest pewna obawa.

Kiedyś robiłem zdjęcia Kingowi na barierce przy Katedrze i miał niezapięty pasek (tak sobie zwisał), Chłopaki z forum "G" oglądając zdjęcia śmiali się, że co by było, jakby zjechał i wpadł do wody? A on rzeczywiście mi zjechał, tylko zdążyłem złapać w ostatniej chwili :D

Od tej pory kładę ostrożnie zegarki całym obwodem do zdjęć lub zapinam na pasku.

 

Jak by wpadł to sezon "nurkowy" rozpocząłbyś trochę szybciej niż reszta z nas  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak koronka zakręcona to nie ma obaw  :D

 

tam zdaje się jest wykostkowane nabrzeże, może by się tylko poobijał, bo jakby wpadł do Odry, to ja bym nie wskoczył - wiry, brrrr..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek na pewno za majtami by nie skoczył ale za GTS-a ...  :D  :D

Każdy jeden zegarek jest bliski memu sercu, nieważne ile kosztuje :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Takie tam wynalazki :)

jak zwykle najlepsze rodzynki z paczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w takim razie i ja się pochwalę nowym zakupem. Witam w takim razie i ja się pochwalę nowym zakupem.

Czym

Takie tam wynalazki

Tu też graty.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Takie tam wynalazki :)
 
 
 

 

 

Obydwa ekstra, a Landmastera zazdraszczam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Grand Seiko z dobową obsuwą :)

Gratki , tak to mozna zaczynac karierę na forum   :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość urko12

Zegarki japońskiego noszone w stylu radzieckim

 

437c35e5c4a47f3b1278fddc4d64e7f8.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość urko12

ładnie się prezentują, chociaż ten "pasek" po lewej średnio mi się podoba :)

Ten pasek to wyjątkowa tandeta, szczęśliwe leci z Anglii bond premium class, no i oryginalna bransoleta jest ładna i porządnie wykonana

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

oryginalna bransoleta jest ładna i porządnie wykonana

 

Ładna i porządna, ale dźwięki wydaje paskudne (chyba przez te piny z dodatkowymi tulejkami) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.