Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Niecałe dwa tygodnie temu, Citizen Excalibur upolowany w jednym ze sklepów internetowych. W bardzo przystępnej cenie. Złapałem korbę na divery i zaczynam z niskiego pułapu, ciekawe na czym skończę;) Aha no i wczoraj kupiony SKX007;)))db4b6170fa031df92760f1dbfc66986e.jpg09d0044c8eb7405b27a81ed6d1cda277.jpg51061f21ea55416817a24be2986440dd.jpg7e2e2b7ccebade67ff731d5056484962.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Oba fajne :) jesteś gotowy na kwarantannę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba fajne :) jesteś gotowy na kwarantannę!

Dzięki. Czas szukać następnego Japończyka,) Zastanawiam się nad Orientem Kamasu lub Defenderem.

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć sobie jakiś kolor do tego czarnego zestawu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć sobie jakiś kolor do tego czarnego zestawu :-)

Taki mam zamiar;) Tylko skąd kasę brać?;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze ściany ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, podoba mi się to Seiko czy nie? Sam już nie wiem...

 

Ten mi się podoba.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mi się podoba.

 

Podziękował serdecznie. Mimo wszystko cały czas się łamię... 

post-99243-0-14710300-1587048849_thumb.jpg

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch miesiącach dotarła paczka z Europy - dwa zegarki, w tym moje pierwsze w życiu Casio, o którym przez całe życie miałem mylne wrażenie, iż produkują tylko brzydkie, wielkie zegarki dla dzieci. Myliłem się tak bardzo, że zamówiłem jeszcze trzy zegarki tej marki. Mocno się zakochałem w tym modelu, tak bardzo mi brakowało takiego małego, niegrubego elegancika...nie mogę uwierzyć, że toto kosztowało raptem 70 dolarów w przeliczeniu z euro. Śliczny jest :wub: :wub: :wub:

GxXitc7.jpg

GG3Px9z.jpg

yU98URt.jpg


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Te dzie są bardzo fajne i porządnie wykonane :) niech cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch miesiącach dotarła paczka z Europy - dwa zegarki, w tym moje pierwsze w życiu Casio, o którym przez całe życie miałem mylne wrażenie, iż produkują tylko brzydkie, wielkie zegarki dla dzieci. Myliłem się tak bardzo, że zamówiłem jeszcze trzy zegarki tej marki. Mocno się zakochałem w tym modelu, tak bardzo mi brakowało takiego małego, niegrubego elegancika...nie mogę uwierzyć, że toto kosztowało raptem 70 dolarów w przeliczeniu z euro. Śliczny jest :wub: :wub: :wub:

 

 

 

 

A możesz podać namiary na dużego? Potrzebuję coś do sypialni i idealnie by się sprawdził ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz podać namiary na dużego? Potrzebuję coś do sypialni i idealnie by się sprawdził ;)

Hejka, o ile dobrze pamiętam, to był na amazonie (musisz wybaczyć, zamawiałem parę miesięcy temu różne rzeczy z różnych miejsc). Ja w Europie mam kolegę, któremu przelewam kasę paypalem, a on mi kupuje co chcę, w USA moja rodzina, w Japonii żony, ten sam sposób. Jeśli chcesz, to podam Ci ref tego zegara, może nawet w Polsce się znajdzie. Btw. jest bezgłośny, a ta płynąca sekunda, to jak w sd u Grand Seiko :D Poniżej masz ref, mam nadzieję, że to pomoże w znalezieniu tego modelu.

9ANrW0o.jpg


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, o ile dobrze pamiętam, to był na amazonie (musisz wybaczyć, zamawiałem parę miesięcy temu różne rzeczy z różnych miejsc). Ja w Europie mam kolegę, któremu przelewam kasę paypalem, a on mi kupuje co chcę, w USA moja rodzina, w Japonii żony, ten sam sposób. Jeśli chcesz, to podam Ci ref tego zegara, może nawet w Polsce się znajdzie. Btw. jest bezgłośny, a ta płynąca sekunda, to jak w sd u Grand Seiko :D Poniżej masz ref, mam nadzieję, że to pomoże w znalezieniu tego modelu.

 

 

O dziękuję Ci serdecznie. Już znalazłem. Powiem, że nawet cena jest przyjemna  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest trochę zdjęć turtlesów na nadgarach 16-16,5 cm.

https://omegaforums.net/threads/seiko-srp77x-does-it-work-on-a-small-wrist.65619/

 

No sam już nie wiem. Mm noszę ale on jest gruby na wysokość. A zolwik rozplackowany wszerz.

 

A ja miałem Żółwia jeszcze przy nadgarstku 18,5 i był rozmiarowo przyjemny. Teraz na 16,5 mierzyłem po dłuższym czasie (miesiąc temu w sklepie)i nadal fajny, ale nie na EDC już - raz na jakiś czas - tak. Ale to moje zdanie. Myślę, że jeżeli masz płaski nadgarstek - to łap go, jak okrągły to lepiej przymierzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

To ładnie Ci w łapie ubyło :) jakaś porządna redukcja musiała wjechać :) co do żółwika no właśnie nadgar go uciągnie, tylko że to będzie kolejny duży zegarek... mini turtles byłby rozwiązaniem ale nie ma wersji batman :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł drugi, a trzeci wedle trackingu będzie w przyszłym tygodniu. :wub: :wub: :wub:

 

Z9yYg7m.jpg

Edytowane przez emiel

Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładnie Ci w łapie ubyło :) jakaś porządna redukcja musiała wjechać :) co do żółwika no właśnie nadgar go uciągnie, tylko że to będzie kolejny duży zegarek... mini turtles byłby rozwiązaniem ale nie ma wersji batman :P

 

Była 30 kg  :D A modyfikacja? Sam myślę, czy w tym roku nie złapać mini żółwika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł trzeci i kolekcja kompletna. Niestety, wersji mniejszej z pomarańczowymi akcentami nie ma, więc musiałem zadowolić się większym. Szkoda, jednak mniejsze bardziej eleganckie. Teraz tylko pasek zmienić i jazda.

 

oi6G8l2.jpg

YJA7Olr.jpg


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Gratuluje z grzeczności :D

:P

 

49801486801_d10d0572a1_o.jpg

 

Przyjechał z drugim kolegą i „środkami odkażającymi” kurierem przez caluśką Europę, hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P

Przyjechał z drugim kolegą i „środkami odkażającymi” kurierem przez caluśką Europę, hej!

Gratuluje po znajomości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Batman!

attachicon.gif1.jpg

No i fajnie. Gratki.

I jak ci się widzi kajdan?

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Mimo, że tylko z grzecznośći to z kurtuazji ja i batman chcielibyśmy  podziękować :P

 

A kajdan spoko. Wygodny, ja wiem, że ludzie na niego psioczą, mi jednak odpowiada. Adekwatnie do półki cenoowej. Nawet to bite zapięcie ma zaletę- jest płaskie :D 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.