Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maritimeeng
23 minuty temu, PiotrX napisał:

 

He,he, sam dla siebie robisz alibi, mnie nie musisz czarować, wiem że jak byś miał w tej chwili na stole pomarańczę to byś łykną jak mewa szprotkę, bez popijania :D

Taras, nie zając....


Spoko, z pomarańczką prędzej czy później też się ktoś wysypie... ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po wsparciu tarczy antykryzysowej wersji 5.6.1 oto drugi żółw w rodzinie b0550fb95c35a038715bacdddfc67fad.jpg&key=a1b51502f51581b483510d8dc9a1213615db9737502d80c3f1fc8a6207a55fcd

 

Będzie siedział na kajdanie od 7754536a60a8fd9f00162f7ba6eea71c5e5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Nowe ciuszki od strapcode :D 

beznazwy.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, tomaliusz napisał:

Taki Cygan wpadł :D

 

Śliczniutki, moje gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, p.r.p. napisał:

Kozak obywatel!

 

32 minuty temu, PiotrX napisał:

 

Śliczniutki, moje gratulacje :)

Dziękuję Panowie ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółw fajny Mieszko, a Cygana tutaj jeszcze nie gratulowałem ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tomaliusz napisał:

 

Obywatel Cygan rules! ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, tomaliusz napisał:

Taki Cygan wpadł :D

 

Najfajniejsza wersja. Świetny jest, ale za duży.????


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jogi napisał:

 

Najfajniejsza wersja. Świetny jest, ale za duży.????

Dzięki, trudno będe się męczył ????

IMG_20200530_091658.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie są te GTS-y z bransoletą? Tak na przykład porównując do Żółwia, albo Monstera?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jogi napisał:

Ciężkie są te GTS-y z bransoletą? Tak na przykład porównując do Żółwia, albo Monstera?

Czy taka odpowiedź koledze odpowiada? ????

 

IMG_20200530_095402.jpg

IMG_20200530_095329.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tomaliusz napisał:

Czy taka odpowiedź koledze odpowiada? ????

 

Jak najbardziej, dzięki. ????

 


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, to "letki" jest. Myślałem, że to co najmniej półkilogramowa cegła ;)

Tomek, cygan super. Też się zastanawiałem, ale jak zwykle zdrowy rozsądek wygrał. Daj znać, jak się będziesz chciał pozbyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, clusca napisał:

Eee, to "letki" jest. Myślałem, że to co najmniej półkilogramowa cegła ;)

Tomek, cygan super. Też się zastanawiałem, ale jak zwykle zdrowy rozsądek wygrał. Daj znać, jak się będziesz chciał pozbyć :)

 

Pan tu nie stał.????


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, może wszyscy zdążymy się nim nacieszyć. Nigdy nie miałem przyjemności widzieć tego modelu na żywo, ale sądzę, że dla osób z nadgarstkami poniżej 21cm będzie to raczej przejściowy romans, a nie wielka nieprzemijająca miłość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nigdy go na żywo nie widziałem. Kilka dobrych ofert było, ale jakoś nigdy nie potrafiłem się zdecydować. Niby nadgarstek 18.5 - 19 cm najmniejszy nie jest, ale ten model jakiś taki wielki mi się zawsze na zdjęciach wydawał. I to mimo tego, że uszy są raczej krótkie. ????


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, GTS to inny poziom w tym budżecie na tle pozostałych, musicie go spróbować a nie zobaczyć na żywo to wręcz ujma na honorze dla zegarkomaniaka.

Szkło, AR jest obłędne i nie da się tego opisać ????

Tak jak Ktoś już kiedyś napisał że nawet do 10k. trudno o konkurenta.

Do pełni szczęścia brakuje wkładki ceramicznej i mikroregulacji na zapince a tak to zegar kompletny ????

Miałem przerwę prawie 4 lata z tym modelem mając wtedy niebieskiego.

I powiem Wam że nie nastawiajcie się szybko na moją odsprzedaż ????

To taki model jak Monster II w pomarańczy którego trzeba mieć w kolekcji i żal odsprzedać bo pewnie będzie coraz trudniej dostępny, chociaż jeszcze gdzieś nówkę za 4k. Kolega ściągnął.

Także jak pojawi się jakaś fajna oferta to nie ma nad czym się zastanawiać bo z czasem będzie z dostępnością jak teraz z Monsterem ????

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomaliusz napisał:

Panowie, GTS to inny poziom w tym budżecie na tle pozostałych, musicie go spróbować a nie zobaczyć na żywo to wręcz ujma na honorze dla zegarkomaniaka.

Szkło, AR jest obłędne i nie da się tego opisać ????

Tak jak Ktoś już kiedyś napisał że nawet do 10k. trudno o konkurenta.

Do pełni szczęścia brakuje wkładki ceramicznej i mikroregulacji na zapince a tak to zegar kompletny ????

Miałem przerwę prawie 4 lata z tym modelem mając wtedy niebieskiego.

I powiem Wam że nie nastawiajcie się szybko na moją odsprzedaż ????

To taki model jak Monster II w pomarańczy którego trzeba mieć w kolekcji i żal odsprzedać bo pewnie będzie coraz trudniej dostępny, chociaż jeszcze gdzieś nówkę za 4k. Kolega ściągnął.

Także jak pojawi się jakaś fajna oferta to nie ma nad czym się zastanawiać bo z czasem będzie z dostępnością jak teraz z Monsterem ????

 

 

 

Potwierdzam, miałem kilka razy i planuję wrócić. Projekt tego zegarka jest genialny, gdyby tylko był tak dobrze wykonany jak jest zaprojektowany to nie miałby konkurencji w budżecie nawet nieco powyżej 10k. Niestety często zdarzają się egzemplarze z rozjechanymi indeksami, a do tego mi raz się zdarzyło że ni stąd ni zowąd na tarczy pojawił się paproch a zegarek nie był otwierany. Musiał się znaleźć w środku podczas składania a później wylazł ???? Mimo wszystko jest to moim zdaniem genialny zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 10 tys. to akurat jest cała masa konkurentów. Kiepska wkładka bezela, mierna praca i klik bezela to nie jest premium, ale zegarek bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, tomaliusz napisał:

Panowie, GTS to inny poziom w tym budżecie na tle pozostałych, musicie go spróbować a nie zobaczyć na żywo to wręcz ujma na honorze dla zegarkomaniaka.

Szkło, AR jest obłędne i nie da się tego opisać ????

Tak jak Ktoś już kiedyś napisał że nawet do 10k. trudno o konkurenta.

Do pełni szczęścia brakuje wkładki ceramicznej i mikroregulacji na zapince a tak to zegar kompletny ????

Miałem przerwę prawie 4 lata z tym modelem mając wtedy niebieskiego.

I powiem Wam że nie nastawiajcie się szybko na moją odsprzedaż ????

To taki model jak Monster II w pomarańczy którego trzeba mieć w kolekcji i żal odsprzedać bo pewnie będzie coraz trudniej dostępny, chociaż jeszcze gdzieś nówkę za 4k. Kolega ściągnął.

Także jak pojawi się jakaś fajna oferta to nie ma nad czym się zastanawiać bo z czasem będzie z dostępnością jak teraz z Monsterem ????

 

 

 

Gratuluję Tomek a mnie właśnie ta nówka cieszy i też uważam, że zegarek kozak. Widzę, że ogniwko mniej niż u mnie bo mój waży 200g. Bardzo fajnie leży muszę kiedyś zobaczyć tego cygana :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2020 o 20:31, James napisał:

Właśnie przyjechały. Dwa warianty kolorystyczne nowej reedycji kultowych modeli Orienta z okazji 70-lecia istnienia marki.
 
 

Tu też reklama :-) tu reklama tam reklama...

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2020 o 20:31, James napisał:

Właśnie przyjechały. Dwa warianty kolorystyczne nowej reedycji kultowych modeli Orienta z okazji 70-lecia istnienia marki.

 

Jaki jest L2L ?


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.