Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tbn

Nowe japońskie nabytki. Kupiłem z myślą, że zobaczę na żywo i jednego zostawie, ale oba świetne. Jeszcze chętnie bym czarnego Willarda na żywo zobaczył. 

 

 

IMG-0757.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wpadł dzisiaj. Kasa za zaginionego Oceanusa wróciła do kieszeni, to powędrowałem do salonu po jakąś osłodę. Jest petarda!

 

 

P7313610.JPG


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił się zwykły Romek w super stanie i dobrej cenie to trzeba było zabrać :)

IMG_20200802_183326_558.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Trafił się zwykły Romek w super stanie i dobrej cenie to trzeba było zabrać


Romek jak Romek, ale w tle widzę niezły zbiór nurków

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnie, ale widać, która marka dominuje :D Szukam jeszcze żółwia do wypełnienia luki w pudle.

IMG_20200802_195054_279.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł. Gdy pod koniec lipca Kolega @clusca wrzucił link z okazją do zakupu RE-AU0005L00B udało mi się sobie wyjaśnić, że nie jest on mi potrzebny, że nie będę z za wielkiej wody go ściągał, że po co... ale gdy kilka dni później Maciek wystawił go na bazarku uznałem, że to przeznaczenie. I tak oto jest. Maćku dziękuję.

Zdjęcia na szybko, w kiepskim świetle nie oddają jego uroku.

IMG_20200803_120001.jpg

IMG_20200803_165357.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, AK&AK napisał:

Dziś dotarł. Gdy pod koniec lipca Kolega @clusca wrzucił link z okazją do zakupu RE-AU0005L00B udało mi się sobie wyjaśnić, że nie jest on mi potrzebny, że nie będę z za wielkiej wody go ściągał, że po co... ale gdy kilka dni później Maciek wystawił go na bazarku uznałem, że to przeznaczenie. I tak oto jest. Maćku dziękuję.

Zdjęcia na szybko, w kiepskim świetle nie oddają jego uroku.

IMG_20200803_120001.jpg

IMG_20200803_165357.jpg

Teraz już wiem, który kolega mnie ubiegł 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, brz napisał:

Bardzo przystojny. ;)

I w bardzo dobrym rozmiarze.

 

13 minut temu, Balansujący Na Osi napisał:

Niebieskie dalej w modzie.

Zdecydowanie tak.

 

Myślałem nad jego zakupem jakoś na początku 2019 roku, ale nie byłem przekonany... o ile XII nawet mi pasowała (tak, jak sekundnik i logo ma kolor różowego złota) o tyle do VI jakoś przekonany nie byłem. Postanowiłem poczekać na nowości. W tym roku zobaczyłem RE-AU0403L i smutek mnie ogarnął - 42 mm, serio? I brak lumy za indeksami godzinowymi...

A tu pewnego dnia w zegarkowych okazjach pojawił się link, który przypomniał o tym zegarku... a jak było dalej to już wiecie ;)

 

21 minut temu, wisniap napisał:

Teraz już wiem, który kolega mnie ubiegł 😁

 

18 minut temu, mmaniek napisał:

Nie Ty jeden wahałeś się zbyt długo emoji17.png

Polecam polowanie bo to naprawdę ładny zegarek jest. Dziś pochmurny dzień, ale przypuszczam, że w słoneczny tarcza będzie się pięknie mieniła. Powodzenia.


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AK&AK napisał:

Dziś dotarł. Gdy pod koniec lipca Kolega @clusca wrzucił link z okazją do zakupu RE-AU0005L00B udało mi się sobie wyjaśnić, że nie jest on mi potrzebny, że nie będę z za wielkiej wody go ściągał, że po co... ale gdy kilka dni później Maciek wystawił go na bazarku uznałem, że to przeznaczenie. I tak oto jest. Maćku dziękuję.

 

Cała przyjemność po mojej stronie, niech się dobrze nosi :)

 

BTW, miałem czarny i teraz przez moment zagościł u mnie niebieski. Oba super, ale jak ktoś szuka nietuzinkowego zegarka, to niebieski chyba ładniejszy. Czarny jest taki... grzeczny i poprawny ;) Gdyby nie fakt, że z tyłu głowy siedzi mi od jakiegoś czasu inny zegarek, to pewnie bym nie sprzedawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję OS'y ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna OSa, miałem konkretnie taką niebieską ale sprzedałem.

Myślę że jeszcze ciekawa jest biała i mnie swego czasu też kusiła.

No ale znudziła się po czasie jak to zwykle w tym sporcie bywa ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek piękny, ale te "kutasiki" mogli czym innym zastąpić. Trochę mi to przypomina polską grę komputerową, khmmm... Królewna Jebaczka. Link poniżej, tak w okolicach 5 minuty. BTW, ależ kiedyś trzeba było mieć wyobraźnię ;)

 

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarek piękny, ale te "kutasiki" mogli czym innym zastąpić. Trochę mi to przypomina polską grę komputerową, khmmm... Królewna Jebaczka.

Buhahahahaha! Toś dowalił! 🤣 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś dotarł. Gdy pod koniec lipca Kolega [mention=97432]clusca[/mention] wrzucił link z okazją do zakupu RE-AU0005L00B udało mi się sobie wyjaśnić, że nie jest on mi potrzebny, że nie będę z za wielkiej wody go ściągał, że po co... ale gdy kilka dni później Maciek wystawił go na bazarku uznałem, że to przeznaczenie. I tak oto jest. Maćku dziękuję.
Zdjęcia na szybko, w kiepskim świetle nie oddają jego uroku.
IMG_20200803_120001.thumb.jpg.2fcdb4536657d8ca3e624b2e10af921c.jpg
IMG_20200803_165357.thumb.jpg.e00aeb8d2c9475b8a0e7b06353fe19b9.jpg
Piękny.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście miesięcy temu twierdziłem, że divery to nie moja bajka, teraz się odważyłem i zaczynam zmieniać zdanie. Dzięki koledze @tommly, taki kawał sikora dziś zawitał.

 

20200804_164242.jpg

Edytowane przez mmaniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, dudak napisał:

Teraz w odpowiednim miejscu.
 

No no klasa. Brawo.

10 minut temu, mmaniek napisał:

Kilkanaście miesięcy temu twierdziłem, że divery to nie moja bajka, teraz się odważyłem i zaczynam zmieniać zdanie. Dzięki koledze @tommly, taki kawał sikora dziś zawitał.

20200804_164242.jpg

Dzięki za transakcję, niech cieszy jak najdłużej.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komputerze zdjęcie jest, a na telefonie nie było 😕, załadowałem jeszcze raz, mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł prosto z Japonii. Miałem już nie kupować Seiko, ale ta firma nawet w morzu gówna potrafi wypuścić perełkę - miałem go na oku od momentu premiery, planowałem kupić wcześniej, ale covid popsuł plany. Sakura Watches dawało rabat 15% to w zeszłym miesiącu kliknąłem i tak oto kolejne Seiko w kolekcji...w tym morzu fekaliów jest jeszcze jeden, który pewnie kupię i na tym się zabawa z Seiko zakończy, no chyba, że znowu mnie zaskoczą. Tym zaskoczyli...na tyle mocno, że za jakiś czas napiszę recenzję, bo warto coś o nim skrobnąć...

P8043653.JPG


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@emiel, zapowiada się ciekawie🙂 Napiszesz co to, pokażesz coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.