Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem do mnie dotarł Stormtrooper 😍

 

IMG_1459p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.08.2020 o 08:56, clusca napisał:

Zegarek piękny, ale te "kutasiki" mogli czym innym zastąpić. Trochę mi to przypomina polską grę komputerową, khmmm... Królewna Jebaczka. Link poniżej, tak w okolicach 5 minuty. BTW, ależ kiedyś trzeba było mieć wyobraźnię ;)

 

 

Dobre, nigdy o tej grze nie słyszałem. A kutasiki... Cieszę się, że nie tylko ja to widzę. Kilka razy przymierzałem się do jakiegoś starego kwarca od Seiko, ale nie byłbym w stanie przeboleć tego penisa na tarczy. Dla mnie „pass”. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, tommly napisał:

Tymczasem do mnie dotarł Stormtrooper 😍

Sympatyczny , szkoda że tak mało popularny (no i wersji niewiele).

Za każdym razem jak mi gdzieś rzuci się w oczy wersja B-7 moje pierwsze skojarzenie to :

IMG_20200806_091026.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stąd zwą go Stormtrooper ;) A patrząc na GS przez @clusca widzę już tam tylko jedno :(

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, brz napisał:

Dobre, nigdy o tej grze nie słyszałem. A kutasiki... Cieszę się, że nie tylko ja to widzę. Kilka razy przymierzałem się do jakiegoś starego kwarca od Seiko, ale nie byłbym w stanie przeboleć tego penisa na tarczy. Dla mnie „pass”. :)

 

1 minutę temu, Krygo napisał:

A patrząc na GS przez @clusca widzę już tam tylko jedno :(

 

Panowie, to nie moje skojarzenie, gdzieś kiedyś czytałem, jak się zegarkomaniacy naigrywali z tego. Zresztą nic złego nie miałem na myśli. Sam bym chętnie wszedł w posiadanie jakiegoś vintage Seiko Quartz Superior (to chyba właśnie te Superiory miały taki, albo podwójny znaczek). Może powielanie (w sensie, że jest ich tam więcej niż jeden) ich na tarczy GS jest lekką przesadą, ale mimo skojarzeń nic by mnie powstrzymało przed noszeniem takiego zegara :)

 

Nawiązując do stormtroopera - na HBO GO są chyba wszystkie części GW. Próbowałem 9 letniego syna przekonać do obejrzenia choć jednej części, ale zasypał mi za każdym razem ;) Mam na myśli te najwcześniejsze, bo ogólnie to GW bardzo lubi. Chyba nie ten poziom efektów specjalnych, jaki rajcuje dzisiejszą młodzież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krygo napisał:

 A patrząc na GS przez @clusca widzę już tam tylko jedno :(

 

Ale tak było od zawsze i odkąd pamiętam, śmiano się z tego wzoru - nie tylko na tym forum :D . Dlatego ja uważnie wybieram modele do zakupu. Też niezbyt finezyjne u mnie, ale przynajmniej nie penisy :)

 

P6031239.JPG

1 godzinę temu, Krygo napisał:

 A patrząc na GS przez @clusca widzę już tam tylko jedno :(

 

Ale tak było od zawsze i odkąd pamiętam, śmiano się z tego wzoru - nie tylko na tym forum :D . Dlatego ja uważnie wybieram modele do zakupu. Też niezbyt finezyjne u mnie, ale przynajmniej nie penisy :)

 

P6031239.JPG


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, właśnie dlatego nie chciałem dotąd tu pisać o swoich kwarcowo-fallicznych przemyśleniach. Wiedziałem, że tego nie da się "odzobaczyć" i niektórzy będą smutni przez resztę życia. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
1 godzinę temu, emiel napisał:

 

Ale tak było od zawsze i odkąd pamiętam, śmiano się z tego wzoru - nie tylko na tym forum :D . Dlatego ja uważnie wybieram modele do zakupu. Też niezbyt finezyjne u mnie, ale przynajmniej nie penisy :)

 

 

 

Ale tak było od zawsze i odkąd pamiętam, śmiano się z tego wzoru - nie tylko na tym forum :D . Dlatego ja uważnie wybieram modele do zakupu. Też niezbyt finezyjne u mnie, ale przynajmniej nie penisy :)

 

 

 

comment_CXLLNddDY5xTQcIbiwRSSqI4njQoXV8j.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.08.2020 o 21:09, Carrot napisał:

@emiel, zapowiada się ciekawie🙂 Napiszesz co to, pokażesz coś więcej?

oczywiście, pani @Carrot poniżej zapraszam, jest napisane oraz jest pokazane. Mam nadzieję, że wystarczająco obszernie, gdyż nie mam zbytnio ręki do opisywania zegarków :)

 

 

 


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba piąte czy szóste podejście. W końcu wylądował na łapie. Teraz postanowiłem, że zostanie na dłużej. Jedno czego mi brakuje to większej opcji mikroregulacji - dosłownie 2 mm, ciekawe czy można by podmienić inne zapięcie. 9812a9cc27ef6454bd6db9a39db0df2c.jpg&key=fd2129460e27a569f76e13b3cc02b3dbb7844b88ec5d02bdd98aefa6a44e2296

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

Edit: k&r*a, ja pi....

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
24 minuty temu, dudak napisał:

To chyba piąte czy szuste podejście

 

Z ang. persistent motherf****r :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.08.2020 o 15:57, MieszkoMieszko napisał:

Zamiast spb105

 

Fajny. Nowy egzemplarz ? 

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używka w perfekt stanie od kolegi@KRWISTY

W porównaniu do szwedzkiego egzemplarza z chrono24 co też mial być perfekcyjny w stanie... Aaaa tu nie ma nawet co porównywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam z urlopu a tu paczka czeka... Okazało się że to prezent który sobię zrobiłem na urodziny, które mam za 3 tygodnie... ;)

 

Citek przyjechał na bransie, wrzuciłem go narazie na ten pasek, docelowy będzie trochę później.

IMG_20200822_183330.jpg

IMG_20200822_182142.jpg

IMG_20200822_183424.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuję wszystkim nowych nabytków! :)

 

5 minut temu, karloss napisał:

 

Nawet dobrze wygląda na tym pasku ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten Citek i ma jedyną potrzebną mi w życiu codziennym komplikację. Brałbym, jeśli można, to prosiłbym o ref. :D 


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, emiel napisał:

Bardzo ładny ten Citek i ma jedyną potrzebną mi w życiu codziennym komplikację. Brałbym, jeśli można, to prosiłbym o ref. :D 

Jest to Citizen BJ7100-82E 

 

IMG_20200823_172922.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.