Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Wczoraj już przyszło, ale tak w nocy to słabo się buduje napięcie :D
 

Więc...

 

fF3-r6tNZBG_MTS6h8SfaXrHHb_Oau26W4qT9NiOsm8wUqBq0ilt8K9JEFP5LuM2JTNkWg1iyXjntyvS-zAhvgWdEMoWFcYlIQmtpHafdymYesn6hJtAHTbgHF5aFR5ipceXZkewGEyw1Xvvr8tfTNzzPB3eEB9fIwkYmGx38xIriN50X03Kva8wCJtLL3eV4ua1s6KvV0rTZKZy6rBsyRO3F99P5HMm9jjgsO1OUDxTrrVsO3oYBGIouaJpvPPU3ZExzcuMdLiLlcLfbd0txvh2xhE7sP_N_SAxg8DrV4lERAycHj7veQAz2yJWVZDlSThfiyzecc_hwfOHm1zLHR_-8bnFQByLGA3AgKDNYFguB5YeK3uKHkY0hgH4fVkY89pju6BpWD-f22GCCqsiRECCfUZORh3FEIY4dm3XVjnOulnwTtXB_e3qf-0wveqJZZ2Qh5g4GkxO7JuliUr4rQzHUnKHMykQeyWy2UikngMG-g_7tC28LTqja2D37mm_8vAJIasj-AIkCcilp9-b9mUtFt7uWFKnL1XZNKYb6btMRjBn0ZsHelxqQxo6TvIefifxh2aFme4g2nEfeq7T4CW-WsppeMFA3CUT9WTwz1AbWsdDiJfnTsnJzI7S3gMYm56gwXgkI_0zPvcaDdoeaP9DAp1RSaGHv3xX0HAP2gcJXEx1EMrlHwLLCaXU9Q=w708-h943-no?authuser=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Kupiłem go tylko dla tych gwiazdek ;)

 

lUxWcd2yUhaBwLA9zGc4qxgh-2RcbKP3kFzAFwDdLAXCoLKRGcv86FSSEjXzcF4AhY6YUWBc5jXmxDcPOcSMOUXUg3rDz5Bo0tBIiTwDXsLiQyn8KwCohk0IqXsImo9iL91RcsNDcKRv-xQJET_Tud7rn_5WimbZpFKOKTzu60NSooD0kp5ZreYyJM7Z3Z6xCZNWczajQQbliZC4YWXuL8ZvhFkpJLaTutlr6Z9NNfdquXE8P-HZzspE6pusb8eIqweJ00G8czl2NddJmu_1hw4Ow_7xJ0BBagbF9OW4UWlM3FJM2DwnMg0cWWZG_cUzEOP4xn1KApp777iKgmL4GhM4buwYjFyacgNWsLEfzVzQKRCm-bq7bNwWgcRtblDx55R3Jq1yNHErHlJ75NWwe3GMUrZ5EKW6ZbQFuqHerjFhMReviP9873xPtOc3emizwRCPrxYPTHvjFuLfpeyIJtk-Qeldj3fUnHP9tzrGifFCYpfnQYdaobqM6CbBwTCNuAijamxC67mxECLRt_OZPIFDlrjRuaPpmx5uzZxtAvdFwKsMAIR5FL8udSYqPVhyA-9_cd3sDUsD6lMeBC9TV4yZq4GiaxvOL8yI8iUnLxFi9oxpQ0DT4iFORfjvMIIL8rMNYnS8LAWPjIPXy2PkiAfIUphyrL7jubo8VQ-zRGu73C1gSIwbUIhK8YmtRw=w638-h943-no?authuser=0

 

yjPBXYZzFabc6-1ysItNUtvBuJ-LwyV2bT8JG3UAh4gzgkkWqX-5LiwmWztEa6uo9psMUJB_YhcUow45irBmQ_vEA6mO0bvYvBMIOO7zExWAlvdULhyqRNouU_iYawEwUW_gGAAC0mdlql9c0WKQBpp9mP7C4IVS5zDIuO0FQfS8n_dIi7Jj_nRO04JjtGBzJgltwIeOQbKL8qu4CIrRiBJCZvBWlzoFMJtPVlwJMxu1lz07NO0C7mF886vwz_oehFjc4UPlTunwp-QQVd8RHM1LtjN0jyJCoo253cn4uHvpmbqmh5rGYZvnjOaAYjiUiUlZRisno6Brj0wfWuQcY5mb0U48mvsfgP_pM2NbBREzWfR00RTx-2mZr_im81hvns8i9qQVolXJSDLJUsYCHB8TeIIO-X_3Io0d14DUS8UF3bXZml2L3OSQ0Sm1aK5XVZjwSpzoYSTOC7aa_SHoSRewpGHM4cFNdExRAO-u3emffs6WzX0NT5s6w_djrFp1zncEHnUFne1ArHC6vMmnyXoKWlr5ZSsttZXQd-5s7s2X9Gq2HmU5th6kPt2_qkgF0CkebvUxN6pJDaC75h-n0QzhSJoy4kLeqzQgwM8sVj688fKmwbxrMEssDiiqOjjC6xnZBBdHP9FmjUpolo-ZkRQ7ixrMUcjod4vnfh4hkIIBgUW7XNtD5BtclK395A=w1107-h943-no?authuser=0

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
57 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

Kupiłem go tylko dla tych gwiazdek ;)

 


To już nawet Japończycy ICH nie lubią? 😆

Fajny G. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
Godzinę temu, satanic napisał(-a):

Kolor wyświetlacza jest super.

To prawda, trochę kusi przebrać go na szaro...

 

16 minut temu, maritimeeng napisał(-a):


To już nawet Japończycy ICH nie lubią? 😆

Fajny G. Gratulacje.

Dzięki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citek, Seiko i Casio, fajne sztuki 👊


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Obywatel wpadł.

IMG_20210220_144937.thumb.jpg.e680e4886de6bedc27dff13132639e01.jpg

 

IMG_20210220_145122.thumb.jpg.43e866faa4a88fd7fb25868cd75e0312.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że udało Ci się go upolować Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mnkn napisał(-a):

O, widzę, że udało Ci się go upolować emoji4.png Gratuluję!

Dzięki , nawet dostałem więcej niż oczekiwałem bo wersję z logiem Promastera na tarczy i kajdanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, graty.

Gdyby miał jeszcze trochę grubsze wskazówki a przede wszystkim dłuższą minutowa to byłby miód malina :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Fajny, graty.

Gdyby miał jeszcze trochę grubsze wskazówki a przede wszystkim dłuższą minutowa to byłby miód malina :)

I normalny rozmiar w uszach (20 lub 22) a zrobili Citkowe 21 😤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to i ja się pochwalę swoim nowym nabytkiem, dopiero przyleciał :) 

 

DSC_1919.thumb.JPG.07357fde15329acb50805050cac9bf27.JPGDSC_1920.thumb.JPG.2dd1f9358f20778e5480fdeaf1550d4c.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, KobyS0 napisał(-a):

no to i ja się pochwalę swoim nowym nabytkiem, dopiero przyleciał :) 

 

 

Hmm, coś tu nie gra. Gdzie kupiony - na Wish ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Hmm, coś tu nie gra. Gdzie kupiony - na Wish ? 
Też mi się wydaje, że coś tu nie gra. Ten bezel słabiutko.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak Szeiko...? Ta kropa na trójkącie bezela, szczelina datownika jak w czołgu, czcionki chyba różnej grubości. Nie wygląda to dobrze. Ile za to dałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gio napisał(-a):

To chyba jednak Szeiko...? Ta kropa na trójkącie bezela, szczelina datownika jak w czołgu, czcionki chyba różnej grubości. Nie wygląda to dobrze. Ile za to dałeś?

 

Podobno okazyjnie 😉

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój, troluje w różnych tematach tą podróbą 
Widać że niektórzy mają chyba zbyt dużo wolnego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostałem obdarowany podobnym cudakiem , jak się okazało też z wish 🤣🤣 powiedziałem żeby mi już prezentów zegarkowych nie robili ( bez konsultacji ) 😂

1613934678284.jpg

1613934678293.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MZ dobrze coś takiego od czasu do czasu wrzucić, żeby ludzie byli świadomi, na co mogą się natknąć w poszukiwaniu swojego upragnionego zegarka :) Z tym, że od razu powinna być informacja, że to przebrzydła podróba, a nie okazja z OLX utargowana o równowartość małej kawy ze stacji benzynowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą kawy ze stacji benzynowych to jeszcze większe strzyżenie owiec niźli te obrzydliwe podróbki....
Każdy kto trochę już wsiąkł w zegarki wie że na wish nie da się chyba kupić oryginalnego produktu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę trochę złośliwy teraz i pojadę stereotypem (w poniedziałek rano to chyba wybaczalne).
W tym egzemplarzu z granatową tarczą patrzę na centrowanie poszczególnych elementów i w sumie muszę przyznać, że pod tym względem bardzo się starali żeby się zbliżyć do oryginału . Trochę przedobrzyli, ale intencje mieli słuszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.