Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Fajne - to ile?

Około połowa rynkowej. Taniej niż stal na gumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

emoji106.png
W porównaniu do majtka, to jak go "znajdujesz"?

Majtki w mojej opinii nie mają startu. Miałem stalowe 3 razy i 3 razy poleciały dalej. Ny0100 to całkowicie inny poziom IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Majtki w mojej opinii nie mają startu. Miałem stalowe 3 razy i 3 razy poleciały dalej. Ny0100 to całkowicie inny poziom IMO

Też miałem takie odczucia przy przymiarce. Bardzo ciekawy zegarek i nieprawdopodobnie lekki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):


Też miałem takie odczucia przy przymiarce. Bardzo ciekawy zegarek i nieprawdopodobnie lekki.

Jedyny minus to miyota słyszalna w nocy z kilometra 🤣 a cała reszta na plus względem stalowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.10.2021 o 11:46, eddi87 napisał(-a):

Lombardy fajne som 🤪 

 

20211008_103213_HDR.thumb.jpg.5d7d9b99c4f7034e316466783a6b091b.jpg

👍 Fajne tytanowe majty. 

Szkoda tylko tej wskazówki minutowej.  :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanizm poprosimy,

Ok, sam znalazłem, dla mnie na tym filmiku nie wygląda tak optymistycznie jak dla Ciebie:

 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Burns napisał(-a):

mechanizm poprosimy,

Ok, sam znalazłem, dla mnie na tym filmiku nie wygląda tak optymistycznie jak dla Ciebie:

 

115557335_BxomH5XSSi0SvVJw2.jpg.71279a1666f3408193de54bb864d2b41.jpg

 

"gość Burns" 🤣 

 

chińczyki bolą... I japończyki widzę też 🤭 więc... ić stont

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie cos boli,

co ty sobie wyobrażasz, że będę klaskał i lajkował każdy pokazany tutaj zegarek,

mi się zbytnio nie podoba i tyle w temacie.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Burns napisał(-a):

Ciebie cos boli,

mi się zbytnio nie podoba i tyle w temacie

Mnie boli? To se przypomnij jak jechałeś po ludziach co maja chińskie marki, "nie klony znanych marek" tylko chińskie marki zegarów. A teraz tu w japońcach zaczynasz krytykować czyjeś świadome wybory. Nie ładnie, do ukarania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przerasta ciebie słowo "zbynio" ta masz jakiś problem

 

Wracając do świadomego wyboru @emieli znając go z GS jak również z priv, spodziewałem się, że wyskoczy, zareklamuje coś z poziomu grand classic - stąd to rozczarowanie.

 

różnica jest taka - czyli raczej nie z cyklu subtelnych

 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Burns napisał(-a):

mechanizm poprosimy,

Ok, sam znalazłem, dla mnie na tym filmiku nie wygląda tak optymistycznie jak dla Ciebie:


Pelny dekiel by się lepiej sprawdził jak dla mnie ale całościowo zegarek fajny. Ile za takie coś trzeba dać @emiel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cordi7 napisał(-a):


Pelny dekiel by się lepiej sprawdził jak dla mnie ale całościowo zegarek fajny. Ile za takie coś trzeba dać @emiel ?

w PL leżą po około tysiąc PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Burns napisał(-a):

w PL leżą po około tysiąc PLN


Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):

Ale blue nie ma emoji19.png

Jest. Ja swojego białasa kupowałem w Jomashop (sklep sprawdzony, kupuję tam w miarę często) i niebieski jest ale wersja na bransolecie. Sklep polecam, kiedyś miałem od nich jedno Seiko, w którym padł mechanizm (dokręcanie nie działało) i oddanie zegarka w ramach gwarancji przebiegło płynnie, bezproblemowo. Jeden z tych sprzedawców, którego mogę polecić z ręką na sercu.

 

https://www.jomashop.com/citizen-automatic-blue-dial-mens-watch-nj2180-89l.html?gclid=Cj0KCQjwwY-LBhD6ARIsACvT72PodsFoP0HNrH19pZ-s9zgw2ZamqVlMu2pMuvgqoiwudtk1FYzWBvEaAtYsEALw_wcB

 

Panowie wyzej, nie wiem o co tak gorąco się zrobiło. Nigdzie nie mówiłem, że to wyższa półka Citizena, wręcz podkreslałem, że to taki lepiej wykonany SARB065. Porównałem do zegarka, który miałem i który mi nie siadł lata temu, ot co. Jest szafir, jest tytan, jest fajny rozmiar (koktajl był dla mnie za duży). Mogłem od razu podać model, to by dyskusji nie było:  NJ2180-11A  na zwyklej Miyocie 8210. Zegarków nie kupuję dla mechanizmów, one mają mi się podobać, a ten bije koktajla na łeb, a cenowo jest od niego o połowę tańszy. Na dodatek do JDM więc raczej rzadko spotykany model, co jest dla mnie bonusem. Pozdrawiam i panowie więcej szacunku do siebie nawzajem. Co do wyzszej półki, mam w planach import The Citizen, ale na razie model, na który poluję jest out of stock. To, że kupiłem 5 Grand Seiko w relatywnie krótkim czasie nie oznacza, ze szufladkuję się tylko w droższych zegarkach, wręcz przeciwnie. Moje małzeństwo prawie się przez to rozpadło, o czym raczej szczegółowo rozpisywał się nie będę, ale napiszę tylko, że w życiu są wazniejsze rzeczy niż zegarki. Ja cieszę się swoimi, bo niezależnie od ceny, kupuję to co podoba mi się najbardziej. Z w/w Citizena jest więcej niz zadowolony i na tym chyba zakończę swój wywód. Pozdrawiam forumowiczów, peace.

Edytowane przez emiel

Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A NB1050 to będziesz w białego także celował? Czy raczej czarny?

Ja bym widział u Ciebie tę drugą opcję gdybym miał obstawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bez narośli  ;) na bezelu. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.