Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

product.jpg

 

 

 

za 80 zł takie coś wyrwałem. teraz jeszcze jakiegoś ładnego pacha muszę znaleźć może jakiś brązowy krokodyl ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D swietne, mozesz wrzucic pojedyncze fotki? co to za zegarek w prawym dolnym rogu? i 5 tez bardzo ciekawa:)

 

W prawym dolnym rogu spirit scvs013. Co do "5" to nie pamiętam oznaczenia, jest to model "made in Japan", którego końcówki pałętają się po rynku japońskim, już nie produkowany wedle tego co mi seiya pisał. Rozmoar trochę damski, dla żony wziąłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawym dolnym rogu spirit scvs013. Co do "5" to nie pamiętam oznaczenia, jest to model "made in Japan", którego końcówki pałętają się po rynku japońskim, już nie produkowany wedle tego co mi seiya pisał. Rozmoar trochę damski, dla żony wziąłem

 

Genialny ten spirit:) kolejny zegarek do wish listy:)

daj znac jak sie nosi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę chyba powiedzieć, że upolowałem, bo to jest nówka, która kosztowała mnie z przesyłką 455PLN ;)

 

moj.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu mam znów dobrze nastawiony zegarek.

 

Na ręku dopiero od paru godzin:

 

GW-2310BD-1JF - pocieszenie po sprzedaniu GIEZa

 

GW-2310BD-1.jpg

 

a dla żony: BGD-1110-1JF

BGD-1110-1JF.jpg

 

Czyli jak wynika z opisu na paczce - 2 modele do sklejania :) - dzięki czemu nie było przestoju na cle (wysłany 3/1/10).

 

Własne zdjęcia jak wrócę do domu i dorwę aparat, bo komórką moją to po prostu wstyd.

 

Pierwsze wrażenia:

Brak puszek: G - w pudełku a Baby-G w różowym woreczku.

Instrukcje (tylko po Japońsku!!!!) zwinięte w ruloniki i spięte folią :)

Oba z Tokyo ale oba "made in Thailand"...

Czytelność wyświetlaczy sporo gorsza niż na zdjęciach ale ogólny wygląd - super.

 

G jest znacznie lżejszy niż myślałem (ręka nawykła do Samuraja...) a zabawy z instrukcją po Japońsku co niemiara :)

Po dopasowaniu bransolety leży na ręku jak stary dobry GIEZ albo Sammy .

Bransoleta nie depiluje przedramienia, ogniwka masywne, różnie wykończone po bokach i w środku.

Piękna czerń także na tarczy, żaden tam czarno-szary czy czarno-brązowy odcień...

 

Baby-G - żonie się spodoba - pasek jakieś 22mm równy na całej długości, gruby na 2mm, błyszczący, miękki plastik. Ładnie komponuje się z kształtem koperty - zegarek jak się uprzeć - na dowolną okazję - będzie pasował do pracy, na imprezę i na basen. A w środku ToughSolar i Multiband6 - będzie miała dokładny czas i bez potrzeby nakręcania czy wymiany baterii. Przyciski opisane na deklu, wpuszczone w kopertę - może dla kobiet dobre ale dla mnie nieco zbyt małe.


"Specialization is for insects" - Robert A. Heinlein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni w pełni cyfrowy zegarek bez wskazówek miałem w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Był to jakiś chiński elektronik, który umarł w dniu, w którym go otrzymałem po tym, jak sprawdzałem jego szczelność w domowej wannie :);):)

No i stało się... po ponad 30 latach na moim nadgarstku ponownie zagościły ruszające się "robaczki" :) Skuszony weekendową promocją w Time Trendzie wybrałem się pooglądać zegarki i wyszedłem z tym czymś na ręku :) A dziś rano nawet mi do głowy nie przyszło, że znowu będę miał "cyfraka"

 

3d941b52.jpg

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodoba się koledze ta zabawka, umie przewidywać pogodę i ogólnie daje sporo radochy. Do mnie z kolei idzie automat, którym pochwalę się, jak tylko dojdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też skuszony weekend'ową promocją zakupiłem model GW-2000. Na zdjęciu ze starszym bratem ;)

koledzy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem troszkę z dziewczynami z TimeTrendu i podobno Casiacze dzis jak ciepłe bułeczki schodziły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio takie coś z drzewa zerwałem :)

 

post-24452-0-82202200-1331555907.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio takie coś z drzewa zerwałem :D

 

 

gdzie rosną takie zegarki? też bym sobie takie pozrywał :) :) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pozrywasz już sobie, bo rosną tylko na Pomorzu i jedynie do końca marca :DB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, i po co ja z Gdyni do Warszawy się wyprowadzałem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba i ja zafunduje sobie pasek do swojego. Mam bardzo podobną 5. A prezentuje się świetnie.

 

A ja ostatnio takie coś z drzewa zerwałem ;)

 

post-23024-0-98110900-1331559375.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba i ja zafunduje sobie pasek do swojego. Mam bardzo podobną 5. A prezentuje się świetnie.

 

Ten pasek to Hirsch Carbon, bardzo fajny, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-29183-0-23793600-1331564209.jpg

ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.