Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis do mnie przyszedł. Troszkę szarpnięty zębem czasu( rysy na bezelu) ale i tak jestem zadowolony. W zestawie oryginalny i nieużywany pasek. Niemniej jednak jestem bardzo zadowolony z zakupu.

 

19b700068c5f68fb.jpg

 

9a6bd8fc4733d5cc.jpg

 

322df7ceeea43b67.jpg

 

Droga by była wymiana bezela na nowy?

 

Gdzieś na forum przewineła sie cena ok 250zł ale reki nie dam uciąć.gdybys chciał odsprzedać ten gumowy pasek to byłbym chętny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-48743-0-39411800-1347368436_thumb.jpg

post-48743-0-21084200-1347368414_thumb.jpg

 

troszkę czasu już minęło odkąd do mnie przyjechał jednak jeszcze się tu nie pochwaliłem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy nabytek :)

post-42578-0-33128000-1347390581_thumb.jpg

Edytowane przez diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ostatni mój nabytek po pozbyciu się starego Fossila i innego Casio. Za kilka dni idzie na wymianę koperty bo ta jest krzywa, a w planach jest trzymanie tego zegarka w rodzinie do upadłego. Podoba się i mi i ojcu a jak dorobie sie syna co może się okazać, że będzie predzej niż przypuszczałem to może go otrzyma na 18stkę o ile do tego czasu zegarek przetrwa. Przepraszam za jakość ale zdjęcie robione komórką, poprawiłem jak się dało. Następny w kolejce będzie Citizen z duzo wyższej półki cenowej i jakościowej no i oczywiście do innych zastosowań. Ten Casio jest na co dzień, do pracy, na basen, na imprezę. Citizen bardziej na poważne spotkania i do garnituru.

post-41091-0-19380800-1347393009_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum przewineła sie cena ok 250zł ale reki nie dam uciąć.gdybys chciał odsprzedać ten gumowy pasek to byłbym chętny:)

Dzięki za informację.

 

Prawdopodobnie założe ten nieużywany pasek,bo ten aktualny pójdzie do innego nurka.Poza tym też mi się podoba :)

Edytowane przez Mysterious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie jeszcze raz wkleić zdjęcie tego Casio, gdyż ładnie wyszło ;)

 

post-41091-0-48096400-1347466888_thumb.jpg

Edytowane przez axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten w środku ostatni nabytek prx 7000

post-52284-0-75507700-1348156643_thumb.jpg

Edytowane przez ologda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy nabytek, prosto z kraju kwitnącej wiśni

 

201205129f30f5.jpg

 

 

A teraz najgorsze, czekanie...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prezentuję swój nowy zakup i zarazem mam pytanie. Czy rozmiar tego zegarka nie jest za duży na moją rękę? Nigdy nie miałem większych zegarków i jakoś ciągle mam wrażenie, że jest większy niż powinien. Jakie jest Wasze zdanie? Bo jestem w rosterce, nie wiem czy zostawić go czy sprzedać?

 

fjqaa0.jpg

 

DSCF1215_zps22935872.jpg

 

DSCF1216_zps4b87327b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszy nie wystają poza nadgarstek więc nie ma lipy ;) chociaż z drugiej strony to lepiej pasowałby Tobie trochę mniejszy.

Edytowane przez kfgz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mam takie wrażenie. Na ręcę prezentuję się bardzo dobrze, z tym że jakoś nie mogę się przekonać do takiej wilekości. Chyba jednak pójdzie do ludzi <_<

Edytowane przez Jazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywny tryb życia i szybka przemiana marterii nie sprzyja przy nabieraniu masy :P. Także raczej zdecyduję sie na sprzedaż :huh: . Szkoda, długo szukałem zegarka dla siebie, a i tak wybrałem nie tak jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeka już w Poznaniu na opłaty :

img16391044small.jpg

Edytowane przez jacjakuza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis do mnie przyszedł. Troszkę szarpnięty zębem czasu( rysy na bezelu) ale i tak jestem zadowolony. W zestawie oryginalny i nieużywany pasek. Niemniej jednak jestem bardzo zadowolony z zakupu.

 

19b700068c5f68fb.jpg

 

9a6bd8fc4733d5cc.jpg

 

322df7ceeea43b67.jpg

 

Droga by była wymiana bezela na nowy?

 

 

Toć to ode mnie go kupowałeś przez allegro :-)

Jak się nosi?

 

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Jaki ten świat mały. Dobrze się nosi,tylko pasek muszę zmienić na większy. Pomimo pierwszego zauroczenia z oryginalnym pachem jakoś nie jestem do niego przekonany teraz i pójdzie na bazarek. Założyłem go tylko do przymiarki i uczucie wygasło. Lepiej mu będzie ze skórką albo w bransolecie moim zdaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Jaki ten świat mały. Dobrze się nosi,tylko pasek muszę zmienić na większy. Pomimo pierwszego zauroczenia z oryginalnym pachem jakoś nie jestem do niego przekonany teraz i pójdzie na bazarek. Założyłem go tylko do przymiarki i uczucie wygasło. Lepiej mu będzie ze skórką albo w bransolecie moim zdaniem :)

 

Na skórzaku słabo się prezentuje...

super wyglądał na na carbonie (którego w sumie mogę Ci wysłać, bo leży w domu i zalega w szufladzie) -> jakby co wal na PW

post-36532-0-75235000-1348666574_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

post-32788-0-02660500-1348750663_thumb.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.