Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

Piękna sztuka Waldzior. W dodatku 5-tka na mocno przyklejona do tarczy. Gratulacje.

ng6mnrm.png

Fajna ta 5.

Jaki to model

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Ale powiem Ci Tomaliusz (tak szczerze, bez ukrytej złośliwości) że ten rozmiar to taki proporcjonalny do Twojej ręki.

Wiem, że lubisz większe zegarki ale i nie twierdze, że źle wyglądają ale moim zdaniem taki rozmiar wygląda u Ciebie bardzo dobrze.

Ja sam idę w stronę trochę mniejszych po zakupie Citizena, bo doceniam wygodę i myślę, że Ty też pewnie odczuwasz róźnicę.

:)

nie ma za co. mówiłem, że to naprawdę fajny wybór.

I za to dzięki. Dobrze doradziłeś :)

Jutro dojedzie drugie Seiko i się okaże, czy oba zostają czy jeden z nich pójdzie pod młotek :)

Waldzior, na żywo to zupełnie inaczej wygląda i np. taki Monster wygląda na mojej ręce dziecinnie, uwierz  ;) 

Oczywiście mniejsze też są OK ale nie nurki  ^_^

Nurek i pilot musi być wielki  :)

...

Jutro dojedzie drugie Seiko ...

Już jest jutro. ;)

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Waldzior, na żywo to zupełnie inaczej wygląda i np. taki Monster wygląda na mojej ręce dziecinnie, uwierz  ;)

17,5 a jak zacisnę pięść to 18  :D

No to troche mi się to kłoci z tym dziecinnym wygladem :), ja mam 19-19,5 i wygląda potęznie....no chyba ze nadgarstek masz szczupły, a posturę X Mena :)

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Ja mam w nadgarstku 17.5 cm i do tego raczej płaski (więc z góry sprawia wrażenie grubszego) i dla mnie maks gdzie zegar wygląda sensownie, to jakieś 42 mm bez koronki.

Monster pasuje idealnie, ale mam wrażenie, że z czymś większym wyglądałbym groteskowo  B)

No to troche mi się to kłoci z tym dziecinnym wygladem :), ja mam 19-19,5 i wygląda potęznie....no chyba ze nadgarstek masz szczupły, a posturę X Mena :)

Po prostu przyzwyczaiłem się już do większych i po 45 mm. jak zakładam 42 mm. to wydaję mi się za mały  ^_^

Mówię o nurkach, bo oczywiście garnitury mogą mieć 40 mm.  :)

Ja mam w nadgarstku 17.5 cm i do tego raczej płaski (więc z góry sprawia wrażenie grubszego) i dla mnie maks gdzie zegar wygląda sensownie, to jakieś 42 mm bez koronki.

Monster pasuje idealnie, ale mam wrażenie, że z czymś większym wyglądałbym groteskowo  B)

Wszystko to kwestia przyzwyczajenia, jeśli tylko L2L nie wystaję poza zarys nadgarstka to można nosić  :)

Też kiedyś tak myślałem  ;)

Wszystko to kwestia przyzwyczajenia, jeśli tylko L2L nie wystaję poza zarys nadgarstka to można nosić  :)

A to też prawda. Jak zakładam coś mniejszego, niż 40 mm, to przez jakiś czas czuję się z kolei jak dziecko z zabawkowym zegarkiem  :lol: