Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarozlaw

na ebayu po 800 baksów chodzą, w wersji ripley 1000 baksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak pasek? bo na moje oko, to raczej od razu do wymiany się nadaje. ale w ręku/na ręku nie miałem, wiec ciekawy jestem :)

 

Poezja to może i nie jest bo miałem lepsze, ale miałem i gorsze. Na początku jest tak sztywny jak ten z SARB017, ale łatwiej się poddaje. Dla mnie na zdecydowany + fakt, że zwęża się z 20 do 16 mm. 

 

Mój ma przyleciec w czwartek... A twoje zdjęcia nie ułatwiają czekania ;)

Zobaczymy jak będzie z opłatami

 

Twardym trza być nie miętkim ;) Oczekiwanie zostanie zrekompensowane, zobaczysz. 

 

U mnie przy moim/ojcowym OS z opłatami identycznie. Przy odbiorze DHL wziął 67pln. Paczka opisana jako measuring instrument (Japan) - w sumie prawdę napisali :P @Krygo,sami zaniżyli czy cosik szepnałeś do nich?

 

Sami zawsze wpisują niższe kwoty i nic im nie trzeba mówić. Wiedzą jak zrobić nam dobrze, hehehe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na szybko kilka fotek OSa

10695779_LRM_EXPORT_20180129_183106.jpg

10695776_LRM_EXPORT_20180129_183247.jpg

10695777_LRM_EXPORT_20180129_183314.jpg

10695778_LRM_EXPORT_20180129_183204.jpg

Poezja to może i nie jest bo miałem lepsze, ale miałem i gorsze. Na początku jest tak sztywny jak ten z SARB017, ale łatwiej się poddaje. Dla mnie na zdecydowany + fakt, że zwęża się z 20 do 16 mm.

 

 

Twardym trza być nie miętkim ;) Oczekiwanie zostanie zrekompensowane, zobaczysz.

 

 

Sami zawsze wpisują niższe kwoty i nic im nie trzeba mówić. Wiedzą jak zrobić nam dobrze, hehehe.

Fajna ta rzymianka. Zrobiłem słaby research. Gdybym wiedział, że tarcza jest kremowa i ma szafir z ar to może wzialbym taki jak Ty zamiast tego swojego bo cena podobna. No ale nie narzekam bo ceny rewelacyjna jak na tak wykonane zegarki. Następny ebayowy to Hamilton:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę skąd macie ten kod na -20% bo ja nie mogę znaleźć

Edytowane przez amesv87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PFASHION18S tylko PayPal i tylko przez ebay.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krygo pobaw się z paskami, może się okazać że będzie pasował jako edc. Moje staruszki rzymianki pasują wszędzie a najmniej do eleganckiego stroju ;)

 

Bardzo ładny!

 

WZ0011DD był i u mnie i poszedł dalej, chyba już na stałe znalazł dom ;) Piękny ale zbyt elegancki jak dla mnie. A byłem pewien że na dobrym pasku będzie z niego vintage edc.

 

Rezerwa chodu+ręczny naciąg moje marzenie. No i cóż.. Czas szukać innego egzemplarza w takim zestawieniu, który na dodatek nie kosztuje majątku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zegarek od kilku dni, ale od dziś na aligatorze od Hirscha ;-) Docelowo :-)

post-34987-0-90134700-1517253261_thumb.jpg

post-34987-0-93428100-1517253274_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Oriencik bardzo fajny.

Ja cały czas żałuję, że zaniedbują produkcję ręcznie nakręcanych.

bratku, pokaż mi orienta, oprócz monarcha, ze stricte ręcznym nakręcaniem, bez automatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Państwu.

 

Ogromny żal mam do Was. Przez te kody rabatowe człowiek od niechcenia zaczyna przeglądać ofertę i... sami wiecie jak to się kończy.

 

Nie mogę się pochwalić żonie, bo mnie zabije ;) więc chwalę się tutaj - wkrótce dołączę do Orient klubu. :)

Zawsze podobały mi się zegarki z niebieską tarczą, od jakiegoś czasu interesują mnie wynalazki typu open heart. Kiedy zobaczyłem zdjęcia, to nie mogłem się powstrzymać - FAG03001D0 w drodze (i oby dotarł do końca tygodnia).

 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bratku, pokaż mi orienta, oprócz monarcha, ze stricte ręcznym nakręcaniem, bez automatu.

No właśnie jest kilka postów wyżej. Ja nazywam go 'vanditowy os' bo pierwszy raz właśnie u vandita go zobaczyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ntcm, miło, że chcesz dzielić z nami swoje ostatnie chwile.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bratku, pokaż mi orienta, oprócz monarcha, ze stricte ręcznym nakręcaniem, bez automatu.

 

Kolego, zanim zaczniesz klepać posty, to postaraj się przeczytać ze zrozumieniem to na co odpowiadasz. Jak nie da rady raz, to może drugi czy trzeci.

Gdyby było ich dużo (tych typowych hand wind), albo gdybym twierdził, że jest ich sporo, to bym nie napisał, że ich produkcja jest zaniedbywana.

Kumamy teraz?

 

Nawet przytoczony przeze mnie WZ0011DD, o ile wiem, to jest już nieprodukowany. A jak są jakieś, to wchodzą w abstrakcyjne pułapy cenowe, np. SDX00002W czy WZ0031D , które kosztują > 1k $

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Gratki Krygo, świetny kolor wskazówek  :) Tak jak pisze dopeman, zabawa z paskami będzie tu mocno wskazana. Dobrze widzę? Ma dziurawe uszy? :D Ogólnie wygląda na trochę większy niż 38mm.

 

 

 

Zachęcające zbliżenia ^_^ Może i ja powinienem zdobyć jakiegoś OS'a :rolleyes:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zachęcające zbliżenia ^_^ Może i ja powinienem zdobyć jakiegoś OS'a :rolleyes:

No to jeszcze masz 2h i 47min aby załapać jak się na 20%off:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Krygo, świetny kolor wskazówek  :) Tak jak pisze dopeman, zabawa z paskami będzie tu mocno wskazana. Dobrze widzę? Ma dziurawe uszy? :D Ogólnie wygląda na trochę większy niż 38mm.

 

 

Zachęcające zbliżenia ^_^ Może i ja powinienem zdobyć jakiegoś OS'a :rolleyes:

 

 

Hehehe, tak ma dziurawe uszy i to jego kolejny atut. Czekam na jeden brązowy pasek, ale też kroko. Tak to mam tylko NATO (chyba, żeby go wpakować w granatowe :P). Więcej paskowych zakupów nie planuje póki co. Może wyglądać na większy bo troszkę z niego grubasek- bodaj 13 mm, a ja mam śmieszną rąsię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwujecie tylko czlowieka tymi zakupami :) Chcialbym sie pochwalic ale moj OS od 8.01 nie moze dotrzec cos do mnie. Wprawdzie od piatku jest u celnikow i czeka na ich decyzje ale ile moozna. Jesli jest tu jakis celnik to panowie - CLIJCIE , VATujcie ale pusccie go do mnie :)7cf4b02d17b49bc8978458fb7b32ca30.jpg

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój przynajmniej wylądował. U mnie jeden w drodze (chyba przez biegun psim zaprzęgiem jedzie, że tyle czasu mu ta podróż zajmuje), a przy drugim się ślamazarzą z wysyłką. Na dodatek ktoś mnie jeszcze wczoraj przelicytował na alledrogo, a żonie chciałem zaszczepić automat bo tylko te Swatche grzechoczą i grzechoczą w szafce. Frustracja poziom 1000. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój zamówiłem z Irlandii, bo przecież dzięki temu będzie szybciej u mnie. Zakup w czwartek, do dziś nawet nie wysłany. Już pomijam fakt, ile będzie szedł, bo dopiero po zakupie doczytałem że szip jest Air Mail Standard...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie z Irlandią też jak po gruzie. Za to Singapur (DHL) działa ekspresowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarło takie coś...

post-53393-0-76994100-1517318347_thumb.jpg

Edytowane przez M-point

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój zamówiłem z Irlandii, bo przecież dzięki temu będzie szybciej u mnie. Zakup w czwartek, do dziś nawet nie wysłany. Już pomijam fakt, ile będzie szedł, bo dopiero po zakupie doczytałem że szip jest Air Mail Standard...

Ja brałem w czwartek z Irlandii z zatoki, miało iść Royal mail, a dziś sms że jutro DHL ma przyjechać. Tylko średnio wierzę w datę doręczenia, bo na trackingu DHL paczka dziś odebrana o 13 przez kuriera.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może akurat szwagier kuriera wraca do Polski na ferie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.