Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc za nową moda w smartfonach zegarki też już robią w wersji "twilight"? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

[quote name="jimmibaton" post="2368267"

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Piękny OS, gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem fajnie założyć takiego wariata. Dobra odskocznia raz na dwa tygodnie, bo właśnie z taką częstotliwością nosiłem swojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak to pozycja obowiązkowa w moim niewielkim zbiorze.

e2a353283b3fb3777d2dc6fc7095339a.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ten OS, gdybym miał wybierać to nie wiem czy brąz czy j/w. Życie jest za krótkie żeby nosić nudne zegarki :P

SDGM wiadomo, zawsze miło go widzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki nowych nabytków Panowie :)

 

Taka sytuacja u mnie:

 

dDeYOUg.jpg

 

w5wK2tC.jpg

 

Przynajmniej serce Japońskie... ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
 

Gratki, a serce jest najważniejsze  :) To i w moim przypadku, z powodu serca, oficjalnie już  ;)

 

post-34987-0-77800900-1538031406_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @fidelio i gratki Zelosa  :) Model to Helmsman 2? Z tego co pamiętam to chyba ma nieduże L2L?


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki @fidelio i gratki Zelosa  :) Model to Helmsman 2? Z tego co pamiętam to chyba ma nieduże L2L?

Dzięki  :) Tak, to Helmsman2 w brązie, z niebieską tarczą. L2L to tylko 48 mm, więc dla mnie ok  ;) Inaczej bym się nie zdecydował  :D

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja u mnie:

 

 

Przynajmniej serce Japońskie... ;)

 

No i koperta korzenie też ma odpowiednie. Fajnie tak na biało wygląda. Na początku myślałem, że to jakiś zestaw do modowania w postaci tarcza+bransoleta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  :) Tak, to Helmsman2 w brązie, z niebieską tarczą. L2L to tylko 48 mm, więc dla mnie ok  ;) Inaczej bym się nie zdecydował  :D

Ludzkie wymiary, dobra luma, brąz - trzeba przyznać, fajny z niego compressor :D

 

No i koperta korzenie też ma odpowiednie. Fajnie tak na biało wygląda. Na początku myślałem, że to jakiś zestaw do modowania w postaci tarcza+bransoleta. :)

Dokładnie :D Myślę żeby wykorzystać go do zrobienia jakiegoś moda, baza idealna ;)

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ludzkie wymiary, dobra luma, brąz - trzeba przyznać, fajny z niego compressor :D

 

Tak, przypadł mi do gustu bardziej niż Armida A1 w wersji "brass", którą kiedyś też miałem. Raz, że IMO jest bardziej proporcjonalny niż Armida, a po drugie dlatego, że ma także polerowane powierzchnie, dzięki czemu, przynajmniej na razie, jest bardziej "blink" niż "tool"  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak boki koperty dają znać, że nie jest to typowe "blink" ;)

 

Zelos-Helmsman-2-ablogtowatch-02.jpg?w=1


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jednak boki koperty dają znać, że nie jest to typowe "blink" ;)

 

 

To prawda, przy okazji, dzięki takim bokom koperta jest zdecydowanie bardziej wysublimowana niż ta, z jaką miałem do czynienia w przypadku Armidy. Nie, żeby Armida była pod tym względem gorzej wykonana; po prostu jej koperta była prostsza. Bałem się polerowanych powierzchni w przypadku tego Zelosa, a okazuje się, że jest całkiem ok. Oczywiście liczę się z tym, że z czasem procesy chemiczne nieco zmienią obraz tego zegarka. No ale taki już urok brązu  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dwa dotarły, ładny na żywo, ale do zdjęcia nie lubi pozować (coś nie mogę go ładnie wykadrować) :mellow:

post-105425-0-59502500-1538139027_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :), a drugiego nie jesteś ciekaw?

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :), a drugiego nie jesteś ciekaw?

Dawaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piąteczka:)

Wygooglałem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.