Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czasem zakładam na czarno-biały pasek Nato i wygląda to bardzo dobrze. Mógłby mieć tylko o te 2mm szersze uszy, żeby lepiej to wyglądało z paskiem. Nato podobne do tego:

 

51245Qyur0L._SY300_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

D@dik gratuluję Seikacza. Niech się nosi. Aczkolwiek na bransolecie było mu lepiej ;) .

Dziękuję ;-)

Każdy lubi co innego. Bransa jest całkiem porządnie wykonana i nie wykluczone, że czasem założę. "Ziąbi" mnie jednak po nadgarstku, a stawy mam wrażliwie od czasu jak mnie mój junior przewiózł ospą wietrzną na stare lata ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2a7asa4a.jpg

A to mój ulubieniec:)

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deja vu, po raz drugi kupiłem Nighthawka. :P

 

Wiedziałem, że ten moment prędzej czy później nastąpi, jako że decyzja o sprzedaży podyktowana była głównie względami finansowymi i chęcią zaspokojenia zegarkowego ADHD, ale nie spodziewałem się, że stanie się to tak szybko. :D Pewnego kwietniowego wieczora to samo ADHD odpowiedzialne za impulsywną sprzedaż znów dało o sobie znać, pchając mnie ku równie spontanicznej decyzji i tak oto ponownie zagościł na moim nadgarstku. :)

 

 

ed4xg42.jpg

 

iPDD0IQ.jpg

 

e9NdklZ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, bo w moim skromnym zbiorku chyba tylko Giez może być spokojny o swój los. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj pierwszy japonski automat. dorobilem mu granatowy pasek pod kolor tarczy. jak sie prezentuje?post-64247-0-91997000-1397648773_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena trochę kosmiczna wychodzi jak sie doda opłaty... :blink:

To jeszcze nic, widziałem ostatnio na Zatoce nówkę 021 za 1,5k... USD :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy i koleżanki,

Na naszym pięknym forum, trwa akcja charytatywna, w którą zaangażowało się kilkanaście wspaniałych osób oraz Zarząd, ale to w dalszym ciągu mało. Martwić może to, że na forum zarejestrowanych jest ponad 35 tysięcy użytkowników, a jedynie niewielki ich odsetek ofiarował swoją pomoc. Tutaj chodzi o pomoc dla dziecka, które od samego początku swojego życia ma pod „górkę”, i któremu los nie szczędził przykrych doświadczeń już w pierwszych dniach życia. Nie bądźcie obojętni, i zaangażujcie się w formową akcję pomocy.

 

Wystarczy naprawdę niewiele, wpłać na specjalnie utworzone subkonto, symboliczną „złotówkę”. Na pewno od tego nie zubożejesz, a możesz dać dziecku perspektywy na lepsze jutro.

 

Poniżej, znajdują się wszystkie niezbędne linki, w których opisana jest cała akcja.

Informacje ogólne:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102596-otw%C3%B3rz-oczy-na-filipka/

 

Wzruszający i ściskający za serce list matki Filipa:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102596-otwórz-oczy-na-filipka/?p=1180709

 

Oraz, w dziale sprzedam wątek licytacyjny, w którym możemy licytować przedmioty udostępnione przez ludzi dobrego serca:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/page-10

 

Pieczę nad finansami trzyma Zarząd KMZiZ, więc wszystkie niezbędne informacje (nt. finansów) są publikowane na bieżąco przez przedstawiciela Zarządu.

 

Jeżeli nie masz ochoty brać udziału w licytacji, lub nie chcesz ofiarować na nią żadnego przedmiotu, wpłać na subkonto dowolną, ustaloną przez siebie sumę pieniędzy.

 

Nie bądźcie obojętni i ofiarujcie swoją pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki OS dzisiaj przybył:

 

 
4027567503_zpsa047cb9c.jpg
4027567503_4_zps4f6b6f1b.jpg
4027567503_3_zpsf6ac37fa.jpg
4027567503_5_zps6982d7d4.jpg

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa OS , gratuluje świetnego nabytku . Chyba jest to najlepsza wersja kolorystycznych tego zegarka.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa OS , gratuluje świetnego nabytku . Chyba jest to najlepsza wersja kolorystycznych tego zegarka.

mylisz się! Zapomniałeś o tak rzadkim kolorze jak zielony! A ten model występuje wlaśnie w zieleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylisz się! Zapomniałeś o tak rzadkim kolorze jak zielony! A ten model występuje wlaśnie w zieleni.

Dlaczego sie mylę ? Wg. mnie niebieski wygląda najlepiej :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przechadzka po bazarku i taki oto nabytek :) (20zl) teraz tylko uszyc jakas przyzwoita skorke i zonka usmiechnieta :)

post-64247-0-95644900-1397927782_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobnego bicolora. Tylko na tarczy nie ma tych skrzydeł. Wdzięczny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIAŁY .........................................BIAŁY ................................BIAŁY  ot taki rodzynek trochę stary ale na naszym rynku jak nówka

 

 

192285d1294063860-casio-g-shock-gw-m850-192285d1294063860-casio-g-shock-gw-m850-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mtg-m900da-8cr-b.jpg

 

NA ŁAPIE LEŻY JAK NALĘŻY  

no i taki niespotykany istny RODZYNEK na naszym rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem pomaranczowe mako ale tu jest duzo wiecej fun factoru :)

nn8rja.jpg

Ktos wie jak sie rozpina ta druga czesc zapiecia, dokladnie o to mi chodzi jak sie to rozpina

2mnlvnk.jpg

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ptaku jak juz go ugotujesz i zamrozisz to chętnie potarguje i kupię. A odpina się tak na sile lekko, mam podobną bransolete.

 

Wysłane z mojego Casio


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podważasz paznokciem zawias w miejscu niebieskiej strzałki i zgodnie z jej kierunkiem, trzymając za bransoletę (lub w miejscu czerwonej strzałki),

gdy nowy, stawia duży opór, no i gdy kąt odpinania / pchania nieodpowiedni

post-32788-0-04523300-1398171503_thumb.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns dziala dzieki :), stary monster chyba tego nie mial w kajdanie, mozecie potwierdzic? Ja jakos tego nie kojarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety/Stety - miał !

Podobnie jest w Sumo i jeszcze kilku innych

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.