Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz pan zadowolony 🙂


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobry motyw zrobiłem z wymianą za Royal Europe plus &£&£&?

I tak juz zamówiłem architekta... Poddałem się jeśli chodzi o Citizen nb1041 84 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bym był bardziej wstrzemięźliwy w ocenie. Royal Europe to świetnie wyglądający zegarek, jednak inny i porównywać ich raczej nie można. Gdybym natomiast musiał wybierać, to RE by raczej został. Tym bardziej, że jego cena będzie już tylko rosła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie neguję tego że to pięknie wykonany zegarek... Nie wiem czy w przypadku akurat tego odcienia tarczy akurat lepiej by było gdyby indeksu były proste bez lumy o wskazówki tak samo... Bo tak to baaaardzo dużo się dzieje jak się na niego patrzy...dla mnie trochę za dużo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy zegarki w tej samej kopercie: Pan Africa, Pro Militari oraz rzeczonego RE i o ile wszystkie są świetne, to RE wśród nich się naprawdę wybija. Właśnie dzięki szkiełku z podwójnym AR. Pewnie masz rację, dzieje się dużo, ale gęba mi się śmieje od samego patrzenia na to, co się tam na tarczy wyrabia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie RE masz takiego Citka. Do tego uszy w RE stercza na boki. Nie mowie ze RE jest zly ale majac taka alternatywe z super bransa nigdy nie mialem watpliwosci ze to lepszy DLA MNIE wybor.692f4cf66bac4f07eeb8d685d4bbf3bc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
20 minut temu, MieszkoMieszko napisał:

No to jest... Ogniwa wydają się być pełne...

endlinki tez? :) udaudalo Ci sie dopadowac branse?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endlinki też pełna stal.89 g waży...

Bransoleta jest w foliach...i się zastanawiam czy na pasek go jakiś nie dać czasem01f05b3d593712878fba9779aa475aea.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Slaw napisał:

Będziesz pan zadowolony 🙂

 

Będziesz 🙂 

 

IMG_0929.thumb.JPG.4b4e5c5008cbfa8bb4cb1e4665b31cc4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
2 godziny temu, MieszkoMieszko napisał:

Endlinki też pełna stal.89 g waży...

Bransoleta jest w foliach...i się zastanawiam czy na pasek go jakiś nie dać czasememoji848.pngemoji848.pngemoji848.pngemoji848.png

Ej to fajnie to zrobili, pełne ogniwa+pełne endliki w limitce są oks :) kwestia braku mikro ale to można załatwić paskiem nato. Bransa w podstawowej wersji jes dobrze wykonana ale dalej to tylko zwijanka. MN :D 

asdfsdfasdfasd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MieszkoMieszko napisał:

No to jest... Ogniwa wydają się być pełne...

 

Ładna bestia 🤩

Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jedno ogniwo więcej i jest za dużo a jedno ogniwo mniej i jest za ciasno...ja lubię ciasno ale nie aż tak...brakuje po prostu jeden dziurki dosłownie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał:

W cenie RE masz takiego Citka. Do tego uszy w RE stercza na boki. Nie mowie ze RE jest zly ale majac taka alternatywe z super bransa nigdy nie mialem watpliwosci ze to lepszy DLA MNIE wybor.

Z ogromną przyjemnością nabędę tego Citka w cenie RE, nawet nie nowego, ale w stanie doskonałym. Nawet z każdego koloru po jednym ;) Niestety poluję na ten model od jakiegoś czasu i albo ceny zaporowe, albo cena w miarę ok, ale ot "mało widoczna wgniotka na lunecie", czy "niewidoczna w bez dokładnego przyglądania się ryska na szafirze" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mój Citek będzie musial znaleźć nowy dom... Albo nadgarstek gdzie bransoleta będzie mu pasowała jak ulał... Bo u mnie to nie styknie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
7 godzin temu, MieszkoMieszko napisał:

No mój Citek będzie musial znaleźć nowy dom... Albo nadgarstek gdzie bransoleta będzie mu pasowała jak ulał... Bo u mnie to nie styknie niestety.

No to jest właśnie problem jak ni ma mikro na bransie... Nato?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NATO odpada bo podnosi zegarek a że uszy ma proste to źle to wygląda... Przynajmniej u mnie...
Mogli dać jak Seiko w SARXie takie ogniwa "połówki" chociaż to by rozwiązało problem...

Także znowu na bazar ... :-( a zegarek świetny rozmiarowo koronka extra i luma na niebiesko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Pomyśl jeszcze na eryką albo Luff straps elastico. Wtedy znika problem z regulacją i podnoszeniem zegarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, clusca napisał:

Z ogromną przyjemnością nabędę tego Citka w cenie RE, nawet nie nowego, ale w stanie doskonałym. Nawet z każdego koloru po jednym ;) Niestety poluję na ten model od jakiegoś czasu i albo ceny zaporowe, albo cena w miarę ok, ale ot "mało widoczna wgniotka na lunecie", czy "niewidoczna w bez dokładnego przyglądania się ryska na szafirze" ;)

Gdyby one leżały sobie ot tak dostępne nie byłoby klientów na RE. Szczerze mówiąc  mnie ta "mało widoczna wgniotka" by nie przeszkadzała, zapewne sam po paru miesiącach noszenia dorobiłbym się kolejnych znaków. A że byś go nosił często to raczej pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.