Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

51 minut temu, Czwarty Ząb napisał:

Mam podpiętą kartę. Problem techniczny banku. No nic, trzeba poczekać do jutra z kupnem

Karta kredytowa, cze debetowa? Karty debetowe często nie są akceptowane.

Niedawno ktoś miał ten sam problem płacąc za zegarek w sklepie Christopher Ward. Jak podpiął kartę kredytową zamiast debetowej, to od razu poszło.

Może pomoże moje doświadczenie, tylko z innego sklepu, USA.
Są systemy które nie przetwarzają polskich fątów. Płaciłem PP i automatycznie w formularzu zakupu wrzucało moje imię z PP, czyli Rafał. I to ł było całym problemem. Przechodząc dalej była zawsze informacja o błędzie w formularzu. Nie do przeskoczenia
Musiałem kupić przy pomocy karty kredytowej, gdzie mogłem wpisać ręcznie moje imię z literką l.

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

W PP od bardzo dawna mam swoje dane bez polskich liter. Szczególnie Chińczycy zamieniali ogonki na krzaczki. Jak widać systemy też ich nie lubią.

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam, Tomasz

Abir dzieki za rade. Skorzystam przy najblizszej okazji.

Też kiedys miałem problem z PP i zrezygnowałem z transakcji i kupiłem w kraju. Karty kredytowej nie posiadam i nie chce posiadać. 

Wczoraj  przyjechał. Trafiony za 270 EUR,+vat na CW, przy przypadkowym przeglądaniu co ciekawego mają. Skrócona bransoleta, leży super ze swoimi 38mm...chyba mam nowe EDC, przynajmniej dopóki mi się nie znudzi ;)

20201013_104718.thumb.jpg.41372d1ed21c9c601e3b4b33a1833d9e.jpg

1 godzinę temu, petruss napisał:

Super😃 Gratulacje. Jak za takie pieniądze, to podwójna frajda.

Dzięki. Po dniu noszenia kombinuje już, żeby pozbyć się Mako 2, który robił najczęściej jako EDC 😁 wydaje się taki klockowaty, nieporęczny i w ogóle w porownaniu z OS, ktorego praktycznie nie czuję na nadgarstku i który pięknie pod mankiet się wślizguje 😁

Z drugiej strony zawsze miałem słabość.do niebieskiej tarczy wić pewnie długo nie wytrzymam i zaraz zacznę czegoś szukać...da się to leczyć jakoś?

Trąbka :lol:

Gratuluje :)

To chyba nie Tuna, pudełko jakieś inne :rolleyes:

Edited by PiotrX

OSa jak i Tuńczyk 👍

Jacku, co to za G

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

OSa jak i Tuńczyk
Jacku, co to za G
Mtg b1000b 1aer

Puszka świetna.

Jacku zbierasz wszystkie MTG z rynku? :D Ta wersja ładniejsza od moro.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Puszka świetna.
Jacku zbierasz wszystkie MTG z rynku? Ta wersja ładniejsza od moro.
Ten wpadl zanim udało się camo dopiąć, więc mam dwa , tzn jutro będę miał dwa jeden mogę oddać

Ładny skubaniec, gratuluję :D domyślam się  że tanio nie było :d 

Edited by Noodles

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

Ten ze złotem na bogato. :D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Tanio nie było ale wymiata na zywo. W ogóle nowe mtg są świetne.

Super ten MTG camo. Czarnego miałem, też jest świetny, jednak po porównaniu wersji na pasku i bransolecie muszę przyznać, że bransa jest zdecydowanie bardziej komfortowa. Mam teraz srebrnego na bransie, jednak jest MZ za bardzo "flashy" i czuję się z nim trochę jak jakiś gangster ;) Najbardziej chyba by mi odpowiadała wersja czarna z dokupioną bransoletą, która jednak cenę ma zawrotną. Ciekaw jestem Twoich wrażeń Jacku, jeśli chodzi o porównanie paska z bransoletą.

Guest maritimeeng
Godzinę temu, clusca napisał:

Super ten MTG camo. Czarnego miałem, też jest świetny, jednak po porównaniu wersji na pasku i bransolecie muszę przyznać, że bransa jest zdecydowanie bardziej komfortowa. Mam teraz srebrnego na bransie, jednak jest MZ za bardzo "flashy" i czuję się z nim trochę jak jakiś gangster ;) Najbardziej chyba by mi odpowiadała wersja czarna z dokupioną bransoletą, która jednak cenę ma zawrotną. Ciekaw jestem Twoich wrażeń Jacku, jeśli chodzi o porównanie paska z bransoletą.

W związku z zawrotnością ceny czarnego kajdana, chyba zerknę do chińskich kolegów - bo na fotach wyglądają świetnie, a cena jest spoko...

Jacek - świetny ten camo... czarny zresztą też.

Też się nad tym zastanawiałem. Te skórkowe paski też mają niczego sobie ;) Z tym, że w przypadku bransolety jest jeden mankament. Ta z Ali jest cała stalowa, więc sporo cięższa od oryginału.

Guest maritimeeng
20 minut temu, clusca napisał:

Też się nad tym zastanawiałem. Te skórkowe paski też mają niczego sobie ;) Z tym, że w przypadku bransolety jest jeden mankament. Ta z Ali jest cała stalowa, więc sporo cięższa od oryginału.

Wiem.Ale mi to nie robi różnicy. Tego daję radę nosić, więc biceps i triceps już przygotowane 💪

F7D39652-865E-4F03-B3EC-C2106617C52C.jpeg

Dzieki koledzy. MTG super, oba cieszą, szkoda tylko ze jeden musi znaleźć nowego właściciela. Raczej będzie to czerwony, mimo ze bardzo się podoba, to jednak camo wymiata.