Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

Edwarda jeszcze nie słyszałem ^^
Miałam z nim problem, bo w pierwszym który przyszedł, sekundnik zatrzymywał się gdzie chciał. A w drugim, który został, sekundnik od chrono nie centruje w pionie. U Ciebie widzę ideał :D

Sekundnik od chrono się kalibruje 😉 

A sekundnik pewnie się zatrzymywał bo był rozładowany ^_^ 

Panie! to Casio! - to musi działać :D

Edited by tomaliusz

Pomyliłem się. Wskazówka minut nie jest idealnie prosto. Próbowałem tej kalibracji, ale one są ze sobą połączone i kiedy sekundnik jest równo, to minuta troszkę odstaje.

Tomek, fajny zegareczek. Ile Ciebie wyszły oba i jaki kodzik na WS użyłeś? Nie będę papugował, ale może coś coś... 🤣

Karol,  w tej konfiguracji wyszło 125 funciaków na WS.com :)

Kod standardowy na stronie - EXTRA25 i dodatkowo teraz drugą tańsza sztukę obniża o 20%

@jackm

Dobra puszka, gratuluję :) trafiłeś nowego czy używka? Ostatni moment na ten model bo za chwilę będą tylko te nowe z X na tarczy

Edited by Noodles

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

31 minut temu, jackm napisał:

A ja lubię takie powroty emoji846.png

Gratulacje Jacku :)

Ale zrobiłeś kółko, jednak tęskniłeś za nim :rolleyes:

Genialny zegar

3 minuty temu, PiotrX napisał:

Gratulacje Jacku :)

Ale zrobiłeś kółko, jednak tęskniłeś za nim :rolleyes:

Świetny zegarek, tym razem nie puszczę...

Tak szybko :)

1 godzinę temu, Noodles napisał:

@jackm

Dobra puszka, gratuluję :) treafiłeś nowego czy używka? Ostatni moment na ten model bo za chwilę będą tylko te nowe z X na tarczy

Dziękuję :) Używka ale w stanie 9,5/10. 

2 minuty temu, satanic napisał:

Jacek gratulacje, zawsze chcę kupić, ale coś mnie powstrzymuje.

Warto Przemku, genialny zegar! 

2 godziny temu, satanic napisał:

Jacek gratulacje, zawsze chcę kupić, ale coś mnie powstrzymuje.

A można wiedzieć z jakiego powodu? Odkąd kupiłem ten model z łapy nie schodzi :D 

Kwarc, choć jak noszę MTG to się przyzwyczaiłem do skaczącej sekundy, a drugie wielkość, miałem homara i Tuńczyk tylko duży na papierze bo brak uszu.

Guest maritimeeng
W dniu 19.12.2020 o 19:07, satanic napisał:

Kwarc, choć jak noszę MTG to się przyzwyczaiłem do skaczącej sekundy, a drugie wielkość, miałem homara i Tuńczyk tylko duży na papierze bo brak uszu.

To dla Ciebie, tylko wersja 1000m - te są większe...

Może trudno w to uwierzyć, ale ten nowy nabytek, to moje pierwsze Seiko w życiu. Miałem wiele Casio. Przez wiele lat nosiłem ulubionego, tytanowego Citizena. Tylko nigdy w życiu nie miałem jeszcze Seiko. Wiem, że to marny wybór na zapoznanie się z marką, ale ten właśnie chciałem. Najprostszy, najtańszy, taki który mój pies będzie mógł gryźć ile tylko będzie chciał .
To również mój pierwszy zakup na Chrono24. Miesiąc wędrował z Singapuru.

1ecabaf4588d8fa36039431728088dec.jpg

28 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

Może trudno w to uwierzyć, ale ten nowy nabytek, to moje pierwsze Seiko w życiu. Miałem wiele Casio. Przez wiele lat nosiłem ulubionego, tytanowego Citizena. Tylko nigdy w życiu nie miałem jeszcze Seiko. Wiem, że to marny wybór na zapoznanie się z marką, ale ten właśnie chciałem. Najprostszy, najtańszy, taki który mój pies będzie mógł gryźć ile tylko będzie chciał emoji3.png.

Świetny zegarek, bardzo dobrze go wspominam. Podarowałem go mojemu świadkowi przed ślubem. Nosi go dzień w dzień i ciora jak może. Do teraz absolutnie nic nie widać po nim i działa bez zarzutów. Bardzo dobry wybór!

24 minuty temu, MieszkoMieszko napisał:

Na chrono 24 dobre ceny na puszki m.in.

Bez cła i VATu jedyny koszt to ok 159 zł koszty wysyłki.

Czemu bez cła i VAT? Przepraszam za głupie pytanie

47 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

Może trudno w to uwierzyć, ale ten nowy nabytek, to moje pierwsze Seiko w życiu. Miałem wiele Casio. Przez wiele lat nosiłem ulubionego, tytanowego Citizena. Tylko nigdy w życiu nie miałem jeszcze Seiko. Wiem, że to marny wybór na zapoznanie się z marką, ale ten właśnie chciałem. Najprostszy, najtańszy, taki który mój pies będzie mógł gryźć ile tylko będzie chciał emoji3.png.

Spoko zegar, miałem piaskowego i gdyby był chociaż 2 mm. większy to na pewno zostawiłbym.

Z drugiej strony myślę nad powrotem bo w tej kasie naprawdę warto a takiego malucha czasami warto mieć jak ściągacz swetra ciasny :)

Czemu bez cła i VAT? Przepraszam za głupie pytanie
Wysyłają z Niemiec. Dwa citizeny zamówiłem i przyszły bez VATu. Pojawiły się na trackingu w Niemczech potem Wrocław i potem już u mnie.
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa. Ale sam sprzedający deklaruje jak w zdjęciu poniżej. I wszystko jest jak deklaruje.f3ad8d4f0a3db61de6358824771cd4f6.jpg

Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał:

Wiem, że to marny wybór na zapoznanie się z marką, ale ten właśnie chciałem.

W relacji jakość/cena, to chyba właśnie jeden z lepszych wyborów do wyrobienia sobie dobrego zdania na temat marki. No chyba, że już na samym początku chcesz się zapoznać z niedomaganiami droższych modeli Seiko ;)

2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał:

A też niedawno sobie sprawiłem takiego, bardzo sympatyczny zegarek. Tylko stockowy pasek trzeba w****** i jest cacy :D