Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

5 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał:

Może trudno w to uwierzyć, ale ten nowy nabytek, to moje pierwsze Seiko w życiu. 

Uff , a już myślałem , że to tylko ze mną jest coś nie tak bo nie miałem nigdy Seikacza (choć u mnie to akurat uraz rodzinny).

2 godziny temu, GTB napisał:

Uff , a już myślałem , że to tylko ze mną jest coś nie tak bo nie miałem nigdy Seikacza (choć u mnie to akurat uraz rodzinny).

:blink: 

Niewiarygodne, to tak jakby w latach 90-tych kierowca w Polsce nie kupił choć raz malucha :D

14 godzin temu, MieszkoMieszko napisał:

Wysyłają z Niemiec. Dwa citizeny zamówiłem i przyszły bez VATu. Pojawiły się na trackingu w Niemczech potem Wrocław i potem już u mnie.
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa. Ale sam sprzedający deklaruje jak w zdjęciu poniżej. I wszystko jest jak deklaruje.f3ad8d4f0a3db61de6358824771cd4f6.jpg

Troszkę to wszystko dziwne i raczej niepewne.

Jeśli jakimś sposobem przewożą towar zachomikowany w workach z ryżem do Europy, a potem podają informację o tym, że podatek jest uwzględniony w cenie (skutecznie uniknięty), to długo taki stan rzeczy długo nie potrwa :)

Trzymam kciuki za prawidłowe funckjonowanie zegarków,  bo też kiedyś szukałem opinii na temat tego sklepu i natknąłem się na coś takiego:

https://uk.trustpilot.com/review/www.citiwide-online.com

Myśli o potencjalnym zakupie szybko mi przeszły 😋

Edited by ncx

Dziwne może i tak ale czy niepewne?? Sprzedawca ma status profesjonalnego na chrono. Zegarki przychodzą w pudełkach z podbitymi gwarancjami...

Może ma to związek z tym że to Hong Kong?? Nie wiem... Jak ktoś będzie chciał to skorzysta

9 godzin temu, tomaliusz napisał:

:blink: 

Niewiarygodne, to tak jakby w latach 90-tych kierowca w Polsce nie kupił choć raz malucha :D

A jednak prawdziwe , w tamtej dekadzie w moim domu nie było ani Seiko ani kaszlaka.

2 godziny temu, ncx napisał:

Troszkę to wszystko dziwne i raczej niepewne.

29 minut temu, MieszkoMieszko napisał:

Dziwne może i tak ale czy niepewne?? 

I też nie takie rzadkie , na eBay również jest sprzedawca sprzedający w podobny sposób - sklep z HK , wystawia z CH a wysyła z EU (parę osób z forum robiło takie zakupy z pełnym zadowoleniem).

Nie jest powiedziane, że cokolwiek musi wyjść nie tak po zakupie u tego sprzedawcy, bo chrono daje pewną ochronę kupującym i sprzedającym, ale przeszłość sklepu nie jest taka znów kryształowa.

Aby nikt tego źle nie odebrał - to tylko moje zdanie, bez wycieczek osobistych w kierunku kupujących. Każdy kupuje, gdzie mu się podoba :)

Jak tak wspominamy to Seika nie mam, nie miałem (ale chciałbym jakiś mieć), a ojciec zaczynał od.. czerwonej Zastawy 1100. Potem przesiadł się do Poloneza.

Jak można nie mieć Seiko będąc na Forum. Wydaje mi się to niemożliwe. 

Gratuluję nowinek. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

10 minut temu, Dorian06 napisał:

Gratuluję nowinek. 

Nigdy nie mów nigdy. Ja też nie mam Seiko, choć swoją przygodę z automatycznymi zegarkami zacząłem od poczciwej "5"

Godzinę temu, Dorian06 napisał:

No przecież właśnie dlatego jakieś Seiko w końcu kupiłem 😂.

10 godzin temu, tofiks_th napisał:

Nigdy nie mów nigdy. Ja też nie mam Seiko, choć swoją przygodę z automatycznymi zegarkami zacząłem od poczciwej "5"

Czyli miałeś. 

9 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał:

No przecież właśnie dlatego jakieś Seiko w końcu kupiłem 😂.

Czyli naprawiłeś swój błąd.  :D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

20201228_085052.thumb.jpg.b65202a2ae2635983c49a3f2c3a88f08.jpg

Gratulacje. Jedno z niewielu Seiko ostatnimi czasy warte każdego wydanego Prezydenta

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

2 minuty temu, Jash napisał:

Gratulacje. Jedno z niewielu Seiko ostatnimi czasy warte każdego wydanego Prezydenta

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Hehe, dzięki :)

Jestem podobnego zdania i jakoś nie czuję, żebym miał rozglądać się za czymkolwiek innym w przyszłości :)

Gabarytowo mi odpowiada, jak również i pod względem użytkowym, bo kwarc zawsze czeka w pogotowiu.

Zakup nowszego modelu z logo Prospexa na tarczy, klasycznymi wskazówkami i szafirem zamiast hardlexu to znacznie mniej atrakcyjny deal, bo dołożyć trzeba ponad 400 USD. Te powoli kończą się na rynku pierwotnym lub ich ceny powoli idą w górę (podobnie SBBN031), więc to chyba ostatnia chwila, jeśli ktoś się zastanawia.