Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

product.jpg

za 80 zł takie coś wyrwałem. teraz jeszcze jakiegoś ładnego pacha muszę znaleźć może jakiś brązowy krokodyl ??

:D swietne, mozesz wrzucic pojedyncze fotki? co to za zegarek w prawym dolnym rogu? i 5 tez bardzo ciekawa:)

W prawym dolnym rogu spirit scvs013. Co do "5" to nie pamiętam oznaczenia, jest to model "made in Japan", którego końcówki pałętają się po rynku japońskim, już nie produkowany wedle tego co mi seiya pisał. Rozmoar trochę damski, dla żony wziąłem

W prawym dolnym rogu spirit scvs013. Co do "5" to nie pamiętam oznaczenia, jest to model "made in Japan", którego końcówki pałętają się po rynku japońskim, już nie produkowany wedle tego co mi seiya pisał. Rozmoar trochę damski, dla żony wziąłem

Genialny ten spirit:) kolejny zegarek do wish listy:)

daj znac jak sie nosi:)

mogę chyba powiedzieć, że upolowałem, bo to jest nówka, która kosztowała mnie z przesyłką 455PLN ;)

moj.JPG

No w końcu mam znów dobrze nastawiony zegarek.

Na ręku dopiero od paru godzin:

GW-2310BD-1JF - pocieszenie po sprzedaniu GIEZa

GW-2310BD-1.jpg

a dla żony: BGD-1110-1JF

BGD-1110-1JF.jpg

Czyli jak wynika z opisu na paczce - 2 modele do sklejania :) - dzięki czemu nie było przestoju na cle (wysłany 3/1/10).

Własne zdjęcia jak wrócę do domu i dorwę aparat, bo komórką moją to po prostu wstyd.

Pierwsze wrażenia:

Brak puszek: G - w pudełku a Baby-G w różowym woreczku.

Instrukcje (tylko po Japońsku!!!!) zwinięte w ruloniki i spięte folią :)

Oba z Tokyo ale oba "made in Thailand"...

Czytelność wyświetlaczy sporo gorsza niż na zdjęciach ale ogólny wygląd - super.

G jest znacznie lżejszy niż myślałem (ręka nawykła do Samuraja...) a zabawy z instrukcją po Japońsku co niemiara :)

Po dopasowaniu bransolety leży na ręku jak stary dobry GIEZ albo Sammy .

Bransoleta nie depiluje przedramienia, ogniwka masywne, różnie wykończone po bokach i w środku.

Piękna czerń także na tarczy, żaden tam czarno-szary czy czarno-brązowy odcień...

Baby-G - żonie się spodoba - pasek jakieś 22mm równy na całej długości, gruby na 2mm, błyszczący, miękki plastik. Ładnie komponuje się z kształtem koperty - zegarek jak się uprzeć - na dowolną okazję - będzie pasował do pracy, na imprezę i na basen. A w środku ToughSolar i Multiband6 - będzie miała dokładny czas i bez potrzeby nakręcania czy wymiany baterii. Przyciski opisane na deklu, wpuszczone w kopertę - może dla kobiet dobre ale dla mnie nieco zbyt małe.

"Specialization is for insects" - Robert A. Heinlein

Ostatni w pełni cyfrowy zegarek bez wskazówek miałem w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Był to jakiś chiński elektronik, który umarł w dniu, w którym go otrzymałem po tym, jak sprawdzałem jego szczelność w domowej wannie :);):)

No i stało się... po ponad 30 latach na moim nadgarstku ponownie zagościły ruszające się "robaczki" :) Skuszony weekendową promocją w Time Trendzie wybrałem się pooglądać zegarki i wyszedłem z tym czymś na ręku :) A dziś rano nawet mi do głowy nie przyszło, że znowu będę miał "cyfraka"

3d941b52.jpg

Edited by tomirek

Spodoba się koledze ta zabawka, umie przewidywać pogodę i ogólnie daje sporo radochy. Do mnie z kolei idzie automat, którym pochwalę się, jak tylko dojdzie ;)

Ja też skuszony weekend'ową promocją zakupiłem model GW-2000. Na zdjęciu ze starszym bratem ;)

koledzy.jpg

Rozmawiałem troszkę z dziewczynami z TimeTrendu i podobno Casiacze dzis jak ciepłe bułeczki schodziły ;)

A ja ostatnio takie coś z drzewa zerwałem :D

gdzie rosną takie zegarki? też bym sobie takie pozrywał :) :) B)

Nie pozrywasz już sobie, bo rosną tylko na Pomorzu i jedynie do końca marca :DB)

Chyba i ja zafunduje sobie pasek do swojego. Mam bardzo podobną 5. A prezentuje się świetnie.

A ja ostatnio takie coś z drzewa zerwałem ;)

post-23024-0-98110900-1331559375.jpg

Chyba i ja zafunduje sobie pasek do swojego. Mam bardzo podobną 5. A prezentuje się świetnie.

Ten pasek to Hirsch Carbon, bardzo fajny, polecam