Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Będę trochę złośliwy teraz i pojadę stereotypem (w poniedziałek rano to chyba wybaczalne).
W tym egzemplarzu z granatową tarczą patrzę na centrowanie poszczególnych elementów i w sumie muszę przyznać, że pod tym względem bardzo się starali żeby się zbliżyć do oryginału . Trochę przedobrzyli, ale intencje mieli słuszne.
Też miałem na to zwrócić uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tam się chapter ring obraca za pomocą drugiej koronki, tak jak w Alpiniście na przykład ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wstawiłem to nie dla jaj, tylko chciałem zobaczyć i się przekonać, czy faktycznie znacie się na zegarach i stwierdzaniu ich oryginalności.....................................................................................a tak naprawdę to miałem wolny weekend :) 

 

a tak odnoście "trolowania" jak któryś z Was napisał, to chcę podkreślić, iż wszystkie odpowiedzi nawiązujące do mojego posta to trolingiiiii :) 

ps. dodam tylko, że tez trzeba wiedzieć co przeciwnik serwuje a nie wszyscy przeglądają wisha i tym podobne portale :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, clusca napisał(-a):

Może tam się chapter ring obraca za pomocą drugiej koronki, tak jak w Alpiniście na przykład ;)

 

Ja się obawiam, że on się tam sam obraca, bez pomocy koronki. Przy każdym poruszeniu ręką. 😁

 

3 minuty temu, KobyS0 napisał(-a):

Panowie, wstawiłem to nie dla jaj, tylko chciałem zobaczyć i się przekonać, czy faktycznie znacie się na zegarach i stwierdzaniu ich oryginalności.....................................................................................a tak naprawdę to miałem wolny weekend :) 

 

a tak odnoście "trolowania" jak któryś z Was napisał, to chcę podkreślić, iż wszystkie odpowiedzi nawiązujące do mojego posta to trolingiiiii :) 

 

Nie wiem, czy faktycznie taki egzemplarz nabyłeś, czy też nie, ale jakby na Forum były nie tylko "plusiki" ale i minusy, to właśnie byś kilka zaliczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KobyS0 napisał(-a):

Panowie, wstawiłem to nie dla jaj, tylko chciałem zobaczyć i się przekonać, czy faktycznie znacie się na zegarach i stwierdzaniu ich oryginalności.....................................................................................a tak naprawdę to miałem wolny weekend :) 

 

Yhmm, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tommly napisał(-a):

Yhmm, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

jak już napisałem w innym temacie, to nie moj czasomierz, moje to te: 

DSC_1914.thumb.JPG.89aa9a95a735b0487999c38df8ff4939.JPG

a nawet gdyby faktycznie go kupił i użytkował, to nie mam prawa pochwalić się takim zegarkiem na niniejszym forum?  Może ja takie lubię, tanie podróby ...przecież nigdzie nie jest napisane, że nie można wstawiać foto nieoryginalnych i  brzydkich ( bo nie wszystkie są ładne)  zegarów, rozumiem, jakbym wstawił foto samochodu i pytał się jak go naprawić, to juz nie na temat ale tak nie było :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

a nawet gdyby faktycznie go kupił i użytkował, to nie mam prawa pochwalić się takim zegarkiem na niniejszym forum?  Może ja takie lubię, tanie podróby ...przecież nigdzie nie jest napisane, że nie można wstawiać foto nieoryginalnych ... 

Polecam lekturę regulaminu forum (dla leniwych : rozdz. VI , pkt.7).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, GTB napisał(-a):

Polecam lekturę regulaminu forum (dla leniwych : rozdz. VI , pkt.7).

no nie zgodzę się z tym pkt. 7 albowiem jest tam mowa o czasomierzu, a to to co pokazałem to ani zegarek naręczny ani tym bardziej czasomierz  :) :) 

ale już się więcej nie odzywam ... :) 

pzdr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.02.2021 o 15:56, GTB napisał(-a):

Taki Obywatel wpadł.

Fajny Citek. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
6 godzin temu, siomon napisał(-a):

U mnie kolejne Seiko :)
 

JDM, nieźle :) niech się nosi :D skąd brany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Kupiony na www.fromjapan.co.jp czyli brany z Japonii :)

Jeden wisi a drugi zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, fi9o napisał(-a):

Nowy w kolekcji 

Piękny 🥰

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
19 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

 

 

( ͡° ʖ̯ ͡°)

 

dsds.thumb.PNG.915fadae68cf35df453a329cd3b86711.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

 

Jak narazie skarpetki dopasowane :)

5 minut temu, Noodles napisał(-a):

 

( ͡° ʖ̯ ͡°)

 

 

Byłem dziś nie było kubot 😭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
5 minut temu, Noodles napisał(-a):

( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak żyć? :D

 

6 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Jak narazie skarpetki dopasowane :)

Byłem dziś nie było kubot 😭

Skarpety zawsze pod zegarek! :D Kuboty są na ich stronie zawsze dostępne ;)

 

ZmS8wy8xhPm7o2UimxXL31MiqtBoWtYutM1v0-cnL2zFYuQwR63p60zpMKRa89aKeW_ynjbkfLQVGXiFMqmRwfVs22iuBP-s-a4Cg83ZAC8wCHViHCJnNN7ma1JU9q9Nl8cc7CpLVYqsQwgye4PLSWEUZIV1D7fDNcj06COEICAQG0y8cT4PiqaqB1RkPir52wR0ZKCc5sQVLfok-OAtGPTJLIm9__Z-nJqLQhkEY2xEHOYp-Nda7LlNKlSLVxFkMQtLF8xS3HcnV_zvaSyuWdnHDGcmBJuCsZl8syyU0q9ZOFLrxjJ8UhjADRiEdhOARNSn3cduSe9rfiRln9ToNxcwKXnwPtxtJu_8zRuj67kxy_NdE-Ge52yqOQcRdh8PuaCb-OA3ZpsxonhrPTZQbqVZ6QIdeeASIUvMLlLCuRhh7_gPq5RiQlsuUpqlCvNNNVfwAhMDDDHGOFBeEinCDY-NEU5XonErnY4lbT3T5C0Z8SZX8XLO05VUycbzzTSJs2OK14qInK2jL42NzLDJSEe0cVRU4UClcqBx4gaFT9I-cy2helEMG530hPJKRKvoc7w4wlbNlFiZJ6cuDzj95ca7mrYZYPzemj1HMMUxAJsB7NMiJ8hSW0Zqa-uAd93eIWGCBAWeUugc4YEL5ml-BeTJ971zRHuRU24PhevcJFJPcnvyW_RGigI8UHnlJgYnW_mr3pFe_j9cHGDPR98D019x=w708-h943-no?authuser=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
7 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Jak narazie skarpetki dopasowane :)

Byłem dziś nie było kubot 😭

No i Kuboty to raczej chiński produkt, więc nie ten dział... 🤔

 

 

hisotry.PNG

 

@Kwiatek

 

Chyba, że chodziło o dziszoka? :D 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
5 godzin temu, Noodles napisał(-a):

 

 

@Kwiatek

 

Chyba, że chodziło o dziszoka? :D 

 

 

Tylko! B)

Dobra już wystarczy bo mi gumka w majtkach pęknie i się Kuboty rozkleją! 

 

Ostatni kupiony Casio w tym sezonie! 

 

jVCBIIorV-Z3Fq0otaqs8c6c2nrhvrOQmy3TPoyOjGpCwLc7Cz5cdAh9KhNcL_Jt2E-zCI9UPgRO5_M5cJfWR0cf1Axqr9rA9aN41EGtr_csjJ8Iw21-CLub9JrnPbdHsJ-WVO1Sq-SPffzSZmSHJWXqKU1WnOaXr0fjU3I1h3n4Ak4aK79GRaL3F6KbSGRQwfZQ4KrWb2Z8WyLiVXQ6o5Lct-U7ZOx_SSPVjelqCLZ6Di8duCSLJ_HJeuxAeqijgF_GXkgcKyx3nFNCj6H0n8v-K25aXAxEO1YyKqgRcPOg1kBlBKvi6bglKyU64DlhqWWtBFJCfl0Y4ue1tAZRZgk5MSq4AAJ_a87YLemVs2pC1h6mhbZGmt6-iA4oL3AeAMotT4r6FR1piqjcG2h145_c60DfvgJhynq3W76rXwEBzCq80Vbnii2EOrUYyUNAjwnzf7tAETAF_uWApFdk_r8xxHVeSAKH0jOOd3ZoagaTumNbR1BB5o80rv2yP1dEOZLXFQFLA6IDusq6R7DvGu2OLmoum3jg4vVlXairTOKnQ3PP7d5d1NxlDhpsykqY0xa3XIeBaw57faxcBmUvA__u3rx0SldFI9-Vbwtf8Go-qoXZyXDDIN-J0j3IzzMLquihwV_6jOxrpFCjqhrmTFkqDc7u2QBMVLctaPqUw-klTIoa5bYdtBmw7SQYzBQdF3xbBVwlvoQev973XcSfg9cX=w620-h943-no?authuser=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.