Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

Guest breslauer

Milan mesh,bardziej by pasował ,jak sądzę

Ten mesh to pracuje w ogóle w uszach, ma tam strasznie ciasno?

Mimo, ze oryginalnie ma 20mm ja założyłem 22mm symetrycznie zwężając je po całości, aby było 19mm. 1mm dałem mu luzu, aby właśnie pracował.

Układa sie idealnie.

Edited by Waldzior

A oto mój nowy nabytek. Skusiłem się ze względu na stonowany wygląd, solar, radiową synchronizację i oczywiście wytrzymałość, ponieważ nie traktuję zegarków zbyt delikatnie.

2014-08-25%2014.11.39.jpg

A oto mój nowy nabytek. Skusiłem się ze względu na stonowany wygląd, solar, radiową synchronizację i oczywiście wytrzymałość, ponieważ nie traktuję zegarków zbyt delikatnie.

2014-08-25%2014.11.39.jpg

Bardzo fajnie wygląda, gratki! Jaki to model?

Model GW A1000FC 2A. Naprawdę znakomicie leży.Coraz bardziej mi się podoba.  

To jeszcze zapytam gdzie, za ile i jak świeci?

Guest breslauer

jacjakuza, jest taki piękny że kopara opada,za ile to udane polowanie

Edited by breslauer

@draki: kupiłem go na portalu www.zegarkowy.pl, a właściwie poza tym portalem, ponieważ wysłałem maila z zapytaniem o dostępność, a pan napisał mi, żebym po prostu przesłał zamówienie mailem, a on mi wyśle zegarek za pobraniem. Tak zrobiłem i mam. Kupiłem za 1669 zł. Biorąc pod uwagę, że w sklepach kosztuje równowartość około 600 dolców, to pewnie w miarę korzystnie ale bez żadnej specjalnej okazji. Czytałem w sieci, że te modele kupowali nawet o 300 zł taniej, ale nie wiem kto i jak i z jakiego źródła. Że ja się na zegarkach nie znam (ani na ich podróbach), to wybrałem ten sklep i z bańki.  

EDIT: a jak świeci? Biorąc po uwagę, że nie ma podświetlenia, to napisze tyle, że świeci w miarę czytelnie przez pół godziny od zgaszanie źródła światła. Później następuje fading i wskazówki są ledwo dostrzegalne, ale nie znikają całkowicie. Generalnie dla niektórych brak podświetlenia może być problemem.

Edited by shnosnas

@draki: kupiłem go na portalu www.zegarkowy.pl, a właściwie poza tym portalem, ponieważ wysłałem maila z zapytaniem o dostępność, a pan napisał mi, żebym po prostu przesłał zamówienie mailem, a on mi wyśle zegarek za pobraniem. Tak zrobiłem i mam. Kupiłem za 1669 zł. Biorąc pod uwagę, że w sklepach kosztuje równowartość około 600 dolców, to pewnie w miarę korzystnie ale bez żadnej specjalnej okazji. Czytałem w sieci, że te modele kupowali nawet o 300 zł taniej, ale nie wiem kto i jak i z jakiego źródła. Że ja się na zegarkach nie znam (ani na ich podróbach), to wybrałem ten sklep i z bańki.  

EDIT: a jak świeci? Biorąc po uwagę, że nie ma podświetlenia, to napisze tyle, że świeci w miarę czytelnie przez pół godziny od zgaszanie źródła światła. Później następuje fading i wskazówki są ledwo dostrzegalne, ale nie znikają całkowicie. Generalnie dla niektórych brak podświetlenia może być problemem.

OK, dzięki! Ja właśnie jestem z tych co im musi świecić :-)

Łooooo! Osobiście nie przepadam za G-Shokiem, ale ten ... C'mon czapka z głowy. 

Edited by MichałS

Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Łooooo! Osobiście nie przepadam za G-Shokiem, ale ten ... C'mon czapka z głowy. 

No właśnie. Mi cyfrowe G-SHOCKi nie podchodzą, ale w pełni analogowe i owszem.  

A dziękuję bardzo :) Jest to edycja limitowana Orient Cal.469 40th Anniversary SEM7F002B9 wypuszczona w ilości 2000 sztuk, w zasadzie chyba już nie dostania w "normalnej" dystrybucji. Jakiś czas temu włączył mi się pomysł zakupu jakiegoś vintage'owego chrono, jednak z uwagi na ograniczone finanse troszkę się z niego wyleczyłem. Po czym tydzień temu trafiłem gdzieś przypadkiem na tego Orienta i od razu zacząłem przeszukiwać internet. Wniosek nasuwa się jeden, że aktualnie zegarek do kupienia co najwyżej na ebay'u czy gdzieś szukając po forach i mi właśnie kilka dni temu udało się to na naszym forumowym bazarku. Vintage ale bez chrono. Dziecko szczęścia :)

Edited by Krygo

Obliczyłem - łaził za mną 4 lata ;)

Obraz_013.jpg

To już z dziś, deczko lepsze :)

Obraz_021.jpg

Edited by Z_bych

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl