Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Seiko SRPG27

 

Będzie robił razem z diverem za codzienny zegarek, zwłaszcza, że ma dzień miesiąca i tygodnia. Dokładność chodu póki co na poziomie +4s/dobę, ale zobaczymy za pół roku.

 

Wadą na pewno jest hardlex zamiast szafiru, ale lepsze to niż minerał. Dodatkowo koronka taka surowa, bez logo. Poza tym ekstra. No i udało się kupić za 1171zł, także 20% mniej niż oficjalna cena. W Kruku można ładnie ponegocjować.

🙂

20230311_112847.jpg

Edytowane przez adf1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, eddi87 napisał(-a):

Z ws? 

 

Yes sir. 

 

6mzVQIY.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten Benek jest. Swojego chciałem już kilkukrotnie puścić dalej, ale ilekroć zakładałem na nadgarstek, to mi przechodziło.

BTW, trafia w indeksy, czy tylko w połowie jak większość? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, clusca napisał(-a):

Ładny ten Benek jest. Swojego chciałem już kilkukrotnie puścić dalej, ale ilekroć zakładałem na nadgarstek, to mi przechodziło.

BTW, trafia w indeksy, czy tylko w połowie jak większość? ;)

Mój trafiał jak pamiętasz 😈 

No ale co z tego jak to damka 🤷 

Gdyby był z 3-4 mm. większy to bym wrócił lub by został 😉

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój trafia w 3/4, co i tak jest niezłym wynikiem uważam. Ale to drugi zamówiony z WS, bo pierwszy niestety trafiał idealnie, ale pomiędzy indeksami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często jest winny sam luz wskazówkowy. Miałem Victorinoxa który trafiał jak wskazówka miała z górki a pod górkę ani huhu 🤭 

Można było tak trzymać zegarek aby trafiał 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim tuńczykiem miałem szczęścia bo trafia bardzo ładnie. Inne zegarki w tym seiko solar to tak se biją :)


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, clusca napisał(-a):

Ładny ten Benek jest. Swojego chciałem już kilkukrotnie puścić dalej, ale ilekroć zakładałem na nadgarstek, to mi przechodziło.

BTW, trafia w indeksy, czy tylko w połowie jak większość? ;)

 

Od 3 do 9 ideolo, resztę oceniłbym tak 8/10.W każdym razie nie mam podstaw do narzekania ;) Te ponad 2 lata temu kupiłem dwie sztuki dla zniżki na WS i po sprzedaży jednej wyszło, że druga kosztowała mnie bodaj 650 PLN i to była cena rozbójnicza. Teraz musiałem zapłacić niemal 2x tyle i nadal uważam, że jest wart każdej wydanej złotówki. Ecodrive, szafir, super luma, 300m wr, ciężka do zarysowania powłoka i idealny dla mnie wymiar oraz fajny wyglad. Nie znajduję wad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Citizen Promaster Sky JY8074-11X 

 

 

20230311_082541.jpg

Fajny zakup. Lubię te Citizeny a i tego oglądałem tylko po co mi czwarty Citizen 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Fajny zakup. Lubię te Citizeny a i tego oglądałem tylko po co mi czwarty Citizen 😀

 

 

Marcin jak to po co ? Do" mnienia "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

Marcin jak to po co ? Do" mnienia "

Za dużo już tego. I tak nie ma kiedy nosić. Myślę czy też swojego niebieskiego cb nie puścić dalej. Do jajecznicy mam sentyment a ten wskakuje raz na miesiąc albo rzadziej. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

. I tak nie ma kiedy nosić

 

 

Tak jak mówisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, revolta4 napisał(-a):

 

 

Tak jak mówisz. 

Nikomu nie bronię kupować zegarków ale widzę po swoich, że jak było 5-6 było łatwiej 😀chociaż po tylu latach teraz jest u mnie w czym wybrać. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Fajny zakup. Lubię te Citizeny a i tego oglądałem tylko po co mi czwarty Citizen 😀

No jak by tu powiedzieć mam pięć! ;) 

12 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Za dużo już tego. I tak nie ma kiedy nosić. Myślę czy też swojego niebieskiego cb nie puścić dalej. Do jajecznicy mam sentyment a ten wskakuje raz na miesiąc albo rzadziej. 

Sprzedawaj te swoje, tylko nie teraz i nie naraz, bo fajne i może bym coś przygarnął. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

No jak by tu powiedzieć mam pięć! ;) 

Sprzedawaj te swoje, tylko nie teraz i nie naraz, bo fajne i może bym coś przygarnął. :) 

No właśnie Paweł myślę żeby coś puścić dalej i kupić coś nowego. 

Ty masz dużo zegarków mnie tonie czeka. Te 3 pudełka co mam planuję mieć nie więcej. Teraz mam 20 sztuk i to wystarczy max do pełna 22 szt 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Nikomu nie bronię kupować zegarków ale widzę po swoich, że jak było 5-6 było łatwiej 😀chociaż po tylu latach teraz jest u mnie w czym wybrać. 

Też mnie to wkurza, jak mam +20 sztuk to czuję że zaniedbuje niektóre które leżą 🤷 

Próbuje z tym walczyć kupując droższe i mniej ale potem kończy się tak że sprzedaje jednego i kupuję 8 Chińczyków 🤭 

Mi się wydaje że to już bardziej nałóg zakupowy niż zegarkowy bo ile tego się przewaliło 😉

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Też mnie to wkurza, jak mam +20 sztuk to czuję że zaniedbuje niektóre które leżą 🤷 

Próbuje z tym walczyć kupując droższe i mniej ale potem kończy się tak że sprzedaje jednego i kupuję 8 Chińczyków 🤭 

Mi się wydaje że to już bardziej nałóg zakupowy niż zegarkowy bo ile tego się przewaliło 😉

Można z tym walczyć, albo z tym żyć. Ja próbuję i "troszkę" mi się udało zejść z ilością.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tommly napisał(-a):

Można z tym walczyć, albo z tym żyć. Ja próbuję i "troszkę" mi się udało zejść z ilością.

 

Ja od dłuższego czasu mam stały skład, czasem coś kupię ale chwilą i idzie dalej jakoś się nie trzyma ,ale kilka sztuk już mam parę lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, revolta4 napisał(-a):

 

Ja od dłuższego czasu mam stały skład, czasem coś kupię ale chwilą i idzie dalej jakoś się nie trzyma ,ale kilka sztuk już mam parę lat .

Ja się przerzuciłem na droższe sztuki: mniej znaczy więcej, czy jakoś tak 😝


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, tommly napisał(-a):

Ja się przerzuciłem na droższe sztuki: mniej znaczy więcej, czy jakoś tak 😝

 

 

To też jakiś pomysł. 😜

Ja bym chciał jeden zegarek I garmina (zegarek )

 

Tak by było najlepiej ale chyba się nie da .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Funky_Koval napisał(-a):

Ja z moim tuńczykiem miałem szczęścia bo trafia bardzo ładnie. Inne zegarki w tym seiko solar to tak se biją :)

 

Mam solarnego tuńczyka Black Series i sam jestem w szoku jak ten mały wariat trafia w indeksy :) Casio MRG u mnie tak nie trafiał. Ale to też za drugim podejściem, bo pierwszy, który przyszedł też się nieco rozmijał w co najmniej połowie indeksów.

 

 

59 minut temu, tommly napisał(-a):

Można z tym walczyć, albo z tym żyć. Ja próbuję i "troszkę" mi się udało zejść z ilością.

 

Mówią, że nie ilość tylko jakość. Ale co z tego, jak z czasem jakość też idzie w ilość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, clusca napisał(-a):

z czasem jakość też idzie w ilość ;)

 

 

 

To jeszcze nie był by taki problem mieć 57 zegarków po 78tys sztuka dobrej jakości. Dałbym radę 😂🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

 

To jeszcze nie był by taki problem mieć 57 zegarków po 78tys sztuka dobrej jakości. Dałbym radę 😂🤣😂

To wtedy na bazarku byś rządził 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

To wtedy na bazarku byś rządził 😉

 

 

 

Nieeee miałbym żeby mieć 😜🤣😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodam swoje 3 grosze 🤪🤣. Zszedłem z kilkunastu, do 7 i chyba tej cyfrowy nie będę przekraczał. Każdy noszony, nic nie leżakuje. No w sumie to 8 🫣 7 plus czarnych do brudnej roboty. A przewaliło się z kilkadziesiąt 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.