Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

12 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

Szafir,solar, bluetooth.

Jak jest w dobrym stanie, a nie jakiś "szrot" ze śmietnika, to ja uważam że warto za 400zł 🙂Najwyżej wymienisz akumulator na nowy, ale to nie są duże pieniądze 🙂

Edited by mariusz9a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wskazówki wycięte piła tarczową, indeksy świeca ja żarówka za to wskazówki wcale (indeksy mają zielona lume a wskazówki niebieska w dodatku wujowa) i o zgrozo wskazówki nie centruja 🤷🤷godzinowa. Na 12  a minutowa za 4 🤔🤔

 

No i szkiełko przykrywające kropkę na bezelu jest krzywo założone pod skosem... No także tego...

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Wskazówki wycięte piła tarczową, indeksy świeca ja żarówka za to wskazówki wcale (indeksy mają zielona lume a wskazówki niebieska w dodatku wujowa) i o zgrozo wskazówki nie centruja 🤷🤷godzinowa. Na 12  a minutowa za 4 🤔🤔

 

No i szkiełko przykrywające kropkę na bezelu jest krzywo założone pod skosem... No także tego...

ciągle walczysz z japończykami w tej półce cenowej? Ja sobie dałem spokoj z seiko i citkami. Szkoda nerwów na te niedoróbki.


quartz bandit

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Funky_Koval napisał(-a):

ciągle walczysz z japończykami w tej półce cenowej? Ja sobie dałem spokoj z seiko i citkami. Szkoda nerwów na te niedoróbki.

A po ile mam kupować Japończyki? Bo chyba nie po 6k? Bo za 6k to divery Seiko nie lepsze W sumie nie wiem w jakiej teraz półce cenowej trzeba sie obracać... . 

 

Ogólnie nie ma nic na rynku ciekawego. Żadnych nowych ładnych rzeczy a jak już coś jest to jakieś absurdalne pieniądze trzeba zapłacić. 

 

To był akurat taki pierwszy przestrzelony w moim życiu Citizen. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

A po ile mam kupować Japończyki? Bo chyba nie po 6k? Bo za 6k to divery Seiko nie lepsze W sumie nie wiem w jakiej teraz półce cenowej trzeba sie obracać... . 

 

Ogólnie nie ma nic na rynku ciekawego. Żadnych nowych ładnych rzeczy a jak już coś jest to jakieś absurdalne pieniądze trzeba zapłacić. 

 

To był akurat taki pierwszy przestrzelony w moim życiu Citizen. 

za 6k to powiem Ci, że Christopher Ward zrobił mi dobrze. 


quartz bandit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawy. 

Szkoda tylko, że tak napaćkali na tarczy.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.