Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

themsg

ALBATROS co to jest za marka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość feleksc
Atlantic w takiej wersji jest zegarkiem tak do bólu klasycznym czy wręcz kultowym że ten Rubicon powinien wywołać zadymę niczym przesławna MM i Pam.

 

nie przesadzasz?

własnie takimi tekstami wywołujesz zadyme...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

co racja to racja, subtelni to Chińczycy nie są. Ale Marina Militare, czy ten Rubicon, to przecież wierzchołki góry lodowej. Połowa zegarków z tej listy to bardziej, lub mniej wulgarne kopie oryginałów. Bić piany nie ma o co, nic nie zmienimy. Ale rzeczywiście ze względów ideologicznych za te dwie stówy kupię raczej Cornavina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felku z całym szacunkiem ale to jest najlepszy przykład do porównania zerżniętego wzornictwa :lol:


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, tak myślałem że to Pan :lol:

 

No pewnie, że kupić Cornavina, albo De Luxa jakiegoś, byle nie tego Rubicona! Wydaje mi się być lepszym wybór kultowego zegarka, lekko spatynowanego nawet, niż nowego Rubicona, który już na pierwszy rzut oka ma jedynie odwzorowywać oryginał i go udawać. To nie jest chyba dobra droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Felku z całym szacunkiem ale to jest najlepszy przykład do porównania zerżniętego wzornictwa :)

 

masz racje, ale jesli dobrze popatrzec to ile wtórnego designu jest w legalnej sprzedazy,

japonce podrabiają rolki,szwajcarzy replikuja nagminnie wzory innych -patrz piloty .

pewnie ze mozemy skrytykowac ale zadymie mówmy -NIE :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Proponuję zostawić tego "pana" w spokoju, w końcu obaj oldbojami nie jesteśmy, po co się postarzać, to samo przyjdzie :lol: Poszedlem za sugestią i się zarejestrowałem w końcu, dzięki za zaproszenie/impuls, bo tak bym się czaił nie wiadomo ile :) To jak tak wszyscy mowicie, to odpuszzam tego Rubicona i ide w tym tyg. do zegarmistrza po zacnego Cornavina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o przykład dobrze skopiowanego, chwytliwego wzornictwa które może wywołać burzę. Podobnie jest z tym Rubiconem. Oczywiście wtórny design jak najbardziej, bo na 99% wzornictwo Atlantica nie jest opatentowane. Ale Worldmaster nie jest zegarkiem za 10 czy 20 tysięcy tylko za (w niezłym stanie) 350-400 złotych. Więc moje sumienie nie pozwoliłoby mi kupić akurat tego rubicona za 199 zł. Przejrzałem ofertę, znalazłbym kilka innych co kupić bym mógł.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zostawić tego "pana" w spokoju, w końcu obaj oldbojami nie jesteśmy, po co się postarzać, to samo przyjdzie :lol: Poszedlem za sugestią i się zarejestrowałem w końcu, dzięki za zaproszenie/impuls, bo tak bym się czaił nie wiadomo ile :) To jak tak wszyscy mowicie, to odpuszzam tego Rubicona i ide w tym tyg. do zegarmistrza po zacnego Cornavina :)

 

No co racja, to racja :) W końcu znamy się nie od dziś :) Fajnie, że jakiś tam impuls był, bo całkiem tu przyjemnie!

No i czym prędzej zasuwaj po tego Cornavina i pochwal się co to za cudo w Nowych Nabytkach na radzieckim podforum. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Przejrzałem ofertę, znalazłbym kilka innych co kupić bym mógł.

 

jasne do 200 mi sie takie podobaja:

post-0-0-14728700-1331128050.png

 

post-0-0-91506800-1331128054.png

 

 

ciekawe jaka na żywo sie prezentuja,jaka stal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi podchodzi ten:

visio_black_kol_3.jpg

 

no i ten ale to chyba też ma jakiś odpowiednik:

rubicon_10a60-3.jpg


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

spoksik, skombinuję najpierw aparat, bo z komórki nie będę profanował i postaram się wrzucić foty i to nawet tak, aby się wyświetlały za pierwszym razem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to wal na priv- powiem Ci co i jak :) No i czekamy, czekamy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Postaram się sprostać zadaniu, ale w razie czego "długo Cię nie znajdę":lol: Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

To wrzucę swojego Olipaia, w końcu jeden z nielicznych na forum, to zasługuje na jakąś fotkę:D

post-27222-0-74710900-1331132617.jpg

p1050912.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przyglądałem się marce Alfa i zaciekawił mnie taki model http://www.watchreport.com/2009/03/review-...-549sg2709.html

opinie o nim w każdej recenzji dostępnej w necie są bardzo pochlebne, wygląd mi bardzo odpowiada, nietypowy sposób przedstawiania godziny również ale ciekawi mnie co wy powiecie na mechanizm (chyba chińczyk z upiększeniami) i na sam design

a tu jeszcze jedna recenzja: http://jholbrook.proboards.com/index.cgi?b...mp;thread=20571


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dwa Albatrosy,68.90 za sztukę,zakup dokonany dwa miesiące temu na allegro.

Ustawiłem je w identyczny sposób i jak na razie działają jednakowo a zarazem bardzo punktualnie.

Zafascynował mnie rozmiar i kolory tych zegarków,w rzeczywistości jeszcze ładniejsze jak na fotkach.

Jedyne co w nich mi się nie podoba to materiał z jakiego jest zrobiony pasek,ale w tej cenie zegarka to nie problem.

http://albatross.net.pl/images/extranet/tarcze/obrazek.php?obrazek=2561_m.jpg&maxwidth=100&maxheight=170&publikacja=T

i drugi zegarek lecz w moim modelu jest datownik tak jak w modelu wyżej

http://albatross.net.pl/images/extranet/tarcze/obrazek.php?obrazek=2563_m.jpg&maxwidth=100&maxheight=170&publikacja=T

 

a to adres do strony gdzie jest tego Albatrosa full sztuków wszelakich

http://albatross.net.pl/marki.php?s=oferta


-"bo raz tylko dany nam czas,więc żyj na huśtawce życia,ŻYJ !!!"
Życie z zegarkiem na ręku stało się jeszcze ciekawsze! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dwa Albatrosy,68.90 za sztukę,zakup dokonany dwa miesiące temu na allegro.

 

 

Może mod by zareagował bo tak żenującej krypto reklamy na forum już dawno nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera,coś nie tak napisałem,skoro forum o zegarkach i to jak widzę z różnej półki cenowej a w tytule pada pytanie "co to za firma"

to myślałem że wyjdę na przeciw oczekiwaniom a przy okazji pokażę co ja wybrałem dla siebie,i to w ludzkiej cenie.

A tu masz babo placek kryptoreklama to żart chyba jakiś.

Na innych Forach norma by informacji było jak najwięcej bo od tego są fora tematyczne.

Jak moderator uważa że źle postąpiłem to przepraszam i proszę o skasowanie wpisu.


-"bo raz tylko dany nam czas,więc żyj na huśtawce życia,ŻYJ !!!"
Życie z zegarkiem na ręku stało się jeszcze ciekawsze! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byle jaki ale tani mechanizm kwarcowym w równie w byle jakim opakowaniu - ot i wsjo nt ów marki.

 

ta sama "jakość" co w przypadku perfect, charles delon, jordan kerr, fujitime, timemaster - bo Q&Q to juz ponoć wyższa półka.

 

:rolleyes: skoro wspominamy inne fora - to nasuwa się porównanie - stosunek jakości taki sam jak marki alcatel w telefoni gsm.

 

PS

Prestiż też taki sam jak sprawdzanie czasu na wyświetlaczu AlcatelaB)

 

...ale każdy ma własne gusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i owszem są gusta i guściki,oraz prawdą jest też to że to zegarki tanie i wykonane z podejrzanych materiałów za taką cenę zresztą trudno oczekiwać cudów.

Lecz znajdują się i nabywcy na takie "cuda" a ja sam wcale z tego powodu nie czuję się jakiś gorszy.

Wykonuję prace fizyczne i szkoda mi zakładać do pracy moich firmowych zegarków bo w każdej chwili mogę je uszkodzić a tak zero stresu

a i wygląd oryginalny.

I na szczęście skończyły się czasy PRL-u gdzie zegarek z pierwszej komunii miał służyć na całe życie i do wszystkiego.

W dzisiejszych czasach mogę mięć zegarek do koloru skarpetek i to do każdej pary inny, choć nie koniecznie za 1?????? pln :rolleyes:


-"bo raz tylko dany nam czas,więc żyj na huśtawce życia,ŻYJ !!!"
Życie z zegarkiem na ręku stało się jeszcze ciekawsze! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach mogę mięć zegarek do koloru skarpetek i to do każdej pary inny, choć nie koniecznie za 1?????? pln B)

 

:rolleyes:

 

ONE DOLAR MAN:rolleyes:

Lijfstajlowy chłopak- buciki Lacoste, różowa koszula, irokez na żel......i albatros na nadgarstku?

Fajowo.....

 

 

PS

nie neguję - chęci posiadania kilku czasomierzy -to normalne- jak i również chęci posiadania zegarków typu albatros.

moja żona ma m.in. ch.delona i Ona jest zadowolona;) więc looz

 

PS2

ja do prac cięższych używam G-Shocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Może mod by zareagował bo tak żenującej krypto reklamy na forum już dawno nie widziałem

Może nie?

Albatross jest spoko do pracy i do sportu gdy żal niszczyć/zgubić jakiegoś bardziej markowego zegarka.

Muszą Ci się podobac, skoro tyle żeś zakupił B) Chociaż drogo :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże to i drogie memu sercu :rolleyes:

Może i drogie ale widać z daleka a te dwa modele o których wspomniałem to do moich drelichów szpan niesamowity.

Zresztą nie lubię nudy i tak jak napisałem tam gdzie się witamy to i do roboty mam małe stadko zegareczków w zależności od na-stroju B)

A najlepsze w tym wszystkim jest to że bardzo mało jest osób które wiedzą że to takie bardzo oryginalne zegarki i radioaktywności nie ma,wiem bo sam sprawdzałem.Tam gdzie pracuję mam taką możliwość.

A jaja kompletne to jak mnie kierownik pyta żeś se zegarek walnął to chyba 1500 pln dałeś,i od problem czy człowiekowi prawdę rzec czy a niech ma i poczuję respekt :D Odpowiedziałem że to prezent i nie wiem ile kosztował ale tani to chyba nie był,ledwo opanowując wybuch śmiechu.

Tak więc na zakończenie pozdrawiam wszystkich miłośników zegarków i życzę radości z posiadania coraz to bardziej nietuzinkowych czasomierzy.


-"bo raz tylko dany nam czas,więc żyj na huśtawce życia,ŻYJ !!!"
Życie z zegarkiem na ręku stało się jeszcze ciekawsze! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.