Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STARUSZEK

Pampersy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie - jestem juz stary i nie potrzebne mi golarki elektryczne czy TV plazmowe lub LCD , ani gry komputerowe ani CD - zwracam sie o poradę w kwesti - no wlasnie - pampersy dla doroslych , czy Ktos z Was uzywa lub ma/zna kogos uzywającego . Bede wdzieczny za wszelkie porady i wskazowki - noo moze bez

... Lej w gacie Kiler
znalzlem na allegro - hmmm w tej sytuacji to chyba nie jest link komercyjny :roll:

http://www.allegro.pl/item412304646_pamper...uper_cena_.html

ale zupelnie nie wiem czy to sie nadaje - znudzily mi sie juz pieluchy wielorazowe - gdzie co prawda od razu moglem poznac jak byla wcześniej zalozona i gdzie byl przód a gdzie tył ( z przodu zolte z tylu brązowe ) wolałbym jednak coś nowoczesnego , zgóry dziekuję za porady i prosze moda o wyrozumialosc - link do aukcji - NIE JEST KOMERCYJNY - mam nadzieję :roll:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

Piotrze, już o papierze toaletowym przecież było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie - pampersy dla doroslych , czy Ktos z Was uzywa lub ma/zna kogos uzywającego . Bede wdzieczny za wszelkie porady i wskazowki - noo moze bez

Oby nie dotknęło to Ciebie ani Twoich bliskich. Może jestem przeczulony- ale taką mam pracę - gdzie neurogennych zaburzeń zwieraczy nieraz nie da się inaczej leczyć. Masz problem - pisz, nie masz- nie nadużywaj chwiejnego losu lub cierpliwości Najwyższego (zależnie co Ci odpowiada).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrze, już o papierze toaletowym przecież było

Dawno temu - prawie nikt nie pamięta

Oby nie dotknęło to Ciebie ani Twoich bliskich

wcześniej czy pożniej zapewne niejednego z nas to czeka - smutne ale prawdziwe ,sęk w tym aby wcześniej sie na to przygotować i wlasnie po to jest ten temat !

Masz problem - pisz, nie masz- nie nadużywaj chwiejnego losu lub cierpliwości Najwyższego

Nie wiem czy jest jeszcze cokolwiek co mogloby Go zadziwic lub wyprowadzić z równowagi , powoli i mnie coraz mniej potrafi zaskoczyć - wiec faktycznie mam problem - chyba .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mbubu

Proponuję :wink:

Takie

 

Temat z papierem pamiętam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zieeew. draznia cie kolejne glupie tematy, to je ignoruj :) a jak to za malo, to zawsze jest alternatywne forum, bez srajtasmy i telewizorow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze postow w tym watku jestem kompletnie zdezorientowany, czy pytanie jest na serio, czy tez to jakis zart.

 

Napisze jednak na powaznie. Zalezy w jakim stanie jest pacjent, czy np. sam chodzi, czy sam radzi sobie z toaleta (raczej rzadkosc) itp. Z mojego skromnego doswiadczenia wynika, ze osoby opiekujace sie pacjentami zaopatrzonymi w pieluchomajtki maja zgubna tendencje do zaniedban w myciu tej okolicy ciala. Poniekad zrozumiale: umycie doroslego czlowieka to ciezka fizyczna praca (ci ktorzy myli i przewijali swoje dzieci nie maja pojecia, jak wielka to roznica) wiec odwleka sie mycie, bo przeciez nie bylo kupy a mocz wchlonal sie do pampersa. To podstawowy blad, z tego robia sie podraznienia i rany, z bolem i swiadem. Pacjenta trzeba starannie umyc co najmniej raz dziennie (dla mnie absolutne minimum), jeszcze lepiej jesli dwa razy dziennie plus oczywiscie po kazdym oddaniu kalu. Po umyciu skore trzeba starannie osuszyc. Po wysuszeniu nie zalowac ochronnego kremu (ja jestem dobrego zdania o preparacie Sudocrem, ale sa na pewno inne dobre). Przy takiej opiece rodzaj pieluchomajtek jest zwykle mniej wazny (choc trafiaja sie uczulenia na pieluchy konkretnych producentow).

 

Taka wlasciwa opieka jest bardzo obciazajaca (jedna osoba sobie na dluzsza mete nie poradzi IMO) i bardzo droga, z uwagi NA NAKLADY PRACY LUDZKIEJ. Pytanie, komu ja dajemy i z jakich pobudek sie na nia decydujemy (lub nie) - tp juz sprawa sumienia.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po lekturze postow w tym watku jestem kompletnie zdezorientowany, czy pytanie jest na serio, czy tez to jakis zart.

 

Staruszek po prostu nie wytrzymał po tych w wszystkich tematach. Począwszy od telewizorow, a na papierze toaletowym kończąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.